תמונות מגאורגיה (2013)

EyesToSee

New member
תושב

steiff

New member
נפלא

למרות אורך המוקד הקצר. העיוות המרחבי שמגדיל את הידיים ע׳ח השאר מוסיף דרמה אמיתית.

enigo

New member
חסר לי טיפה מימין, כדי שהמסילה תצא מהפינה. ה"כמעט" מציק לי

בעין. נכון שאז קווי החשמל היו מתפספסים, אבל הם מוליכים פחות חזקים בתמונה.

enigo

New member
פחות טוב. יותר מדי עפר/אספלט לא מעניין בקדמת התמונה

steiff

New member
יותר מוצלחת מהקודמת

פה יש יותר תקשורת בין האובייקטים ופחות ארטיפקטים שמסיטים את תשומת הלב.

למרות זאת נראה לי שיש קצת יותר מדי שמים בתמונה.

steiff

New member
מזכיר לי גרפיטי שראיתי פעם על הקיר בשרותים

״אם אין לך מה לעשות, אל תעשה את זה פה״.

בחייאת. קיבלת תגובה צוננת על תמונה. שלושה אנשים שונים אמרו לך שהיא סתמית.
זה לא בהכרח אומר שהיא סתמית, אבל כנראה שלפחות שלושה אנשים לא הצליחו למצוא את המשמעות שאתה מצאת בתמונה.
ואתה נעלבת... ומאז לא מפסיק לירוק אש וגפרית.

בסדר. הבננו. יונה ונער. יונה ושער. יונה ודלת. השלום בדלת. אפשר לעבור הלאה? קטיף הכותנה נגמר והטרקטור כבר זורע את גידולי החורף בשדות שנחרשו בשבוע שעבר. עברתי שם היום. לא צילמתי.

lightflake

New member
הרבה הסקת מסקנות מרחיקות לכת מדיון לגיטימי על

תמונה.. לא יודע איך קישרת את זה לתמונה שלי...
&nbsp
מוצגות כאן שתי תמונות מקבילות, עם נערה וכלב, אתה טוען שהשניה טובה יותר ואני אהבתי את הראשונה והשניה לטעמי בנאלית ונראית קצת מבוימת.. לא חשוב אם היא מבויימת או לא, אני מדבר על איך שהיא נראית, וכמובן מבחינת האינטרקציה, בראשונה הכלב והנערה מורידים ראש בהתאמה ויוצרים משהו כללי שנראה סוריאליסטי ולטעמי מעלה את הערך האמנותי של התמונה וגם יש אלמנטים נוספים כמו הרכב השחור משמאל והרכב השני מימין... לעומת השניה שבה הנערה פשוט מסתכלת על הכלב השוכב ומחייכת... זה יפה אך יותר בנאלי... אותי מעניין איך כל אחד רואה אחרת ובוחן תמונה, אתה מקשר את זה לדיון על התמונה שלי... חבל, בוא נתקדם.. זכותך לחשוב שתמונה היא סתמית וגם עוד 20 מומחים יכולים לחשוב כך וזכותי לא להסכים... הכל טוב...

lightflake

New member
וכמובן פסי הרכבת וחוטי החשמל מוסיפים מימד ועומק

ויש איזון טוב בנוף.. נראה כמו תפאורה ואיזה סיום של הצגה
מבחינתי הבדל גדול בין זו לשניה לכן מעניין אותי הדיון עם מי שחושב בדיוק ההיפך !! (הנה גם דליה חושבת כמוך)

למעלה