האתגר השבועי – 14-21/10

JacB

New member
האתגר השבועי – 14-21/10

נושא האתגר: סוף העונה
יכול להיות סוף הקיץ, סוף יום העבודה, סגירת הבסטה, סוף המסיבה ... סוף כל דבר שהיה ונגמר. גם מטאפורה תתקבל.

JacB

New member
יאללה, תוצאות!

ראשית – ציפיתי ליותר השתתפות. איך המורה היתה אומרת? "תמיד אותם תלמידים משתתפים בשעור".

התלבטתי אם להתייחס לאבחנה בין סוף שמתייחס לעונה, שלאחריה יש התחדשות, לבין סוף טוטאלי. החלטתי שלא תהיה אבחנה. כי גם לאלו שבבית הקברות יש תחליף.

ונתחיל מהעיקר:
מקום ראשון: דליה. מות הציפור. מראה קשה לצפייה. מוות טוטאלי. גם הרקע – עלי השלכת והזרדים היבשים בתוך העזובה, משלים את ההתרשמות כי "המוות פה מולך".

מקום שני: שגיא. חיסול. תמונה עשויה היטב. הכיתוב משלים את הרעיון, כאשר הבובות נטולות הבגדים (כבר אין מה למכור) יוצרות אסוסיאציה של פגרי עופות מרוטים. ההשתקפויות משתלבות היטב ומציגות סביבה ישנה ומרופטת (אם כי ברקע הרחוק בנייה חדשה...).

מקום שלישי: שחר. הכותרת שמדברת על הגשם הראשון כמעט זרקה אותי, כי היא מדברת על התחלה, ואני דיברתי על סוף... אבל, אני רואה כאן את סוף הקיץ. את הצימחיה היבשה התופסת את מירב תשומת הלב, אבל בעצם – החריש מראה שהסוף הוא התחלה. הרקע משתלב היטב.

מה נשאר?
לייטפלקס –
סוף היום: קצת דרמטי. לא מבטא מספיק את הנושא, לטעמי. גם מסתייג מהסגול שהוא כנראה תוצאה של Hue מופרז.
בית העלמין: גם אתה לקחת את הנושא לקצה. העצים האופפים את הקברים מעידים כי עדיין זה לא הסוף. לא יודע להחליט אם לא עדיף דקלים מתים מהחידקונית ימ"ש.

Xfwind תמונה נאה וקצת מתעתעת מבחינת מה בפנים ומה בחוץ. מי באמת הצלם ואיך הכדורים מרחפים. מה שמעיד על העונתיות הוא הבובה עם הביגוד הקייצי ביחס לאנשים עם הביגוד החורפי. אבל, ללא הכותרת היה לי קשה לייחס את התמונה לנושא.

תודה למשתתפים ושבוע פורה!

lightflake

New member
לא hue הסגול גם במקור

וממילא אני עדיין לא משתמש בתוכנה לעיבוד, למרות שקצת נוגע בפרמטרים בסיסיים בתוכנה שבאה עם הגלריה..
&nbsp
ברכות דליה, זה תמיד מעניין שאפשר למצוא יופי במשהו שבדכ מסווג כההיפך מיפה , הייתי מוותר על הגלגל פלסטיק (?) שבצד ימין למטה... יאללה תורך, תאתגרי ...
&nbsp
Xfwind יש לי בול תמונה כזו חח יש משהו בכדורים המרחפים האלה וההשתקפות שפשוט חייבים לצלם, אולי אפילו מאותו מקום, זה מאיטליה? או שזו כנראה רשת שעיצבה ככה את כל החנויות שלה...

xfwind

New member
ברצלונה. אני חושב שזה גוצ'י או מהמשפחה.

בכל אופן, אני מניח שאשתי ואני לא בצילום שלך....

xfwind

New member
סחתיין על ההבנה. "סוף עונה" היא גם מושג אופנתי

ואומנם ראית את זה בפער בין לבוש המשתקפים לעומת הבובה בחלון הראווה.
אני מאוד אוהב את הצילום הזה. בעיקר את האשה שהולכת שם מאחור

למעלה