האתגר השבועי 13-20 אוגוסט: ״שחיתות״

steiff

New member
האתגר השבועי 13-20 אוגוסט: ״שחיתות״

קצת פוליטיקה.
קצת אקטואליה.
ואולי סתם ארוחה דשנה...

עד יום א׳ כדי לאפשר לצלם את הפגנות מוצ׳ש ולהעלות תמונות לאתגר.

אילן די

New member
סטייק

קצת רקע: The Big Texan הוא פונדק מפורסם במערב טקסס. הגימיק העיקרי שלו הוא סטייק במשקל שני קילוגרמים שאם הסועד מסיים אותו (עם תוספות) בתוך שעה אז הוא לא משלם. לי לא היה את האומץ או התיאבון אז הסתפקתי בסטייק קטן יותר. במהלך הביקור יצא לי לראות כמה סועדים מנסים את כוחם בחיסול הסטייק הגדול. כולם נכשלו. הסטייק אגב לא רע בכלל.

steiff

New member
אני יודע שהנושא קצת מורכב

ולא קל לצלם ״שחיתות״ חוץ מאשר ״ארוחת שחיתות״ מבלי שיהיה בתמונה לפחות ניצוץ של עמדה פוליטית או חברתית.
רוצה לשמוע את דעותיכם לפני שאני מחליף נושא - יש למישהו כוונות להעלות תמונה והוא/היא רק מתעכב מסיבות טכניות, או שהנושא לא יניב תמונות?

sagiKor

New member
אם הייתה לי תמונה של שחיטות אז הייתי הופך לעד מדינה....

לדעתי זה יסתכם בתמונות סטייקים.
תמונה של הפגנה נגד שחיטות לא פוגעת בנושא לטעמי.

אחלה נושא

אבל יותר מתאים ל״האתגר השנתי״ שיהיה זמן לעכל איך מייצרים תמונה כזו

lightflake

New member
חח.. בדיוק פה למעלה הייתה לי תמונה של יד שלוחה מלאה שטרות

שטרות של מאה דולר... חשבתי קשורה לאתגר

xfwind

New member
נושא מצויין. רחב ואינסופי.

יש לי צילום טוב ואביים אותו משודרג...תן קצת

דליה קו

New member
לדעתי, כדאי להחליף נושא.

הרצון הוא להחיות את הפורום, אז למה להקשות. נכון? חשוב על נושא קליט שיניב פירות.

דליה קו

New member
שחיטה ושחיתות גדולה-*** לא קלה למראה.

בעלי החיים שנשחטים ונאכלים גם בארוחות שחיתות.

steiff

New member
האתגר אכן היה מאתגר...

צל׳ש לדליה על החיבור בין שחיטה לשחיתות. תמונה קשה לעיכול שמעבירה מסר מורכב. הרבה יותר מתיעוד סתמי.
לאילן וגריני על ארוחת השחיתות. מצד אחד Bone-in Ribeye מפולפל שברור לצופה בדיוק הקשר בין הצלחת למרשם לסטטינים שבא בעקבותיה. הסירים המסקרנים של גריני. מה היה בהם? ממולאים? אורז? נזיד בקר? מה שברור שאף אחד לא נשאר רעב אחרי הארוחות הללו, אבל הבטן שלי מקרקרת.
ובכל זאת בלי מקום ראשון אי אפשר.
הכלב שנקלע לעצרת בחירות. סרקאזם במיטבו. הפוליטיקאים שזורקים אותנו לכלבים אחרי יום הבחירות? פני הדור כפני הכלב? הבעיה היא שהקומפוזיציה היא יותר בגדר סנאפשוט מאשר תמונה עשויה היטב.

דרך צלחה. אם תצליח לשרוד את הפרוטקשן... אמנם התמונה מבויימת, אבל עשויה היטב ומכניסה מוטיבים מעניינים לתוך משחק טריביאלי. ותשאיר לי פה בצד כמה שקלים מהמאתיים שאיפשרתי לך לקבל, אחרת תקבל כדור. ודרך אגב, אתה מוזמן לישון לילה אצלי במלון. לא בטוח שתקום בבוקר, אבל זה כבר עסק אחר.

xfwind הכדור עובר אליך (תרתי משמע?)

steiff

New member
זה שדליה העלימה את הרגליים מהתמונה בפוטושופ

עדיין לא הופך את הפרות בתמונה לדגים.

דליה קו

New member
ידוע לי שזה לא המונח הנכון לגבי דגים

אבל ביננו שוחטים להם את הצורה שלא נדבר על היסורים

למעלה