האתגר השבועי - Contre-jour

xfwind

New member
ה"בדידות" היא קצת פרטיות שכל אחד לקח לעצמו

אחרי "ביחד" לא קצר ברכב...

אבל זו התמונה שרציתי לשים...

Famous

New member
תודה רבה

וואו, תודה על השיפוט ועל הבחירה!

אכן קיטש. בכלל לא נעלב. אפילו תכננתי לתת לה את הכותרת "קיטש לאתגר" אבל הדרדר התחרז טוב יותר...

נושא לאתגר הבא אעלה בערב.

xfwind

New member
קיטש אינו בהכרך כינוי גנאי...

למרות שאוהבים להשתמש בו בהקשרים כאלה.

slarti

New member
שקיעה בלופוטן

במקרה בדיוק הוצאתי אותו מהתנור (לייטרום :))
&nbsp

xfwind

New member
נהפוך הוא. הצלם מוסיף יחוד מעבר לתמונת נוף יפה.

גם אני אוהבת את הצלם שם.

זה מוסיף עוד משהוא לתמונת נוף נפלאה.

בגלל שהנוף הזה מוכר לי מסקוטלנד, ואני יודעת כמה המקומות האלה יכולים להיות מבודדים, הצלם כן מוסיף שם. הוא, לבד, עם כל הנוף הנפלא הזה.

JacB

New member
תמונה יפה!

כנראה שאחרת להגשה לאתגר השבועי.
הוגשו כמה תמונות על רקע שקיעה (טרביאלי כשהנושא הוא אןר נגדי/צלליות).
זאת, לדעתי, מיתחרה ראויה ביותר.
ואני בעד הצלם. גם מוסיף נקודת עניין לתמונה וגם משקיע, משתמש בחצובה

אילן די

New member
הצלם אכן מוסיף, בלעדיו זו לא היתה אותה התמונה

והתמונה יפה אבל יש כאן שתי בעיות:
1. הראש של הצלם משיק לצל הצוק מלמעלה. התמונה היתה טובה יותר אם היא היתה מצולמת מגובה רב יותר וכך הצלם היה בולט יותר על הרקע.

2. הצבעים לא טובים. לפחות לא על המסך (המכוייל) שלי. בלי לדעת איך האיזור נראה, הייתי מעז ואומר שיש כאן התערבות יתר של הצלם, בעיה שגם אני חוטא בה לפעמים. טמפרטורת הצבע חמה מדי והצבעים רוויים מדי לטעמי.

slarti

New member
לגבי הבעיות...

לגבי הראשונה - אתה צודק לחלוטין. שמתי לב לזה מאוחר מדי... =/
לגבי השניה - אתה פחות צודק... השקיעות בנורבגיה פשוט מרהיבות... והצבעים מדהימים לחלוטין :)
&nbsp
דווקא - אם רוצים להיות פדנטיים - הבעיה היותר גדולה כאן זה שהשמש שרופה. יש לי עוד צילום בחשיפת חסר - אם יהיה לי כח אני אחבר ביניהם בפוטושופ ואז אוכל להשתמש בשמש הפחות שרופה :)) ואם רוצים להיות ממש פדנטיים - הייתי צריך לקחת פריים אחד בצמצם F/22 ולקבל מהשמש הזו SUN STARS. אבל חוכמה בדיעבד...
&nbsp
הצלם, אגב, היה המדריך של הטיול - ככה שבקושי הצלחתי לשכנע אותו רגע לעמוד במקום בשביל שאוכל לצלם כי הוא כל הזמן הסתובב.... :)
&nbsp

אילן די

New member
השמש השרופה פחות מפריעה לי

הצבעים מדהימים לדעתך. אני חשבתי אחרת. כנראה עניין של טעם. בכל מקרה - תמונה טובה ששווה להתעכב עליה ולהתלונן קצת על דברים קטנים.

למעלה