התערוכה בגבעתיים - 3 הצילומים עצמם

• פותח הנושא guyo
  • פורסם בתאריך

guyo

New member
התערוכה בגבעתיים - 3 הצילומים עצמם

ואני חייב לציין שבאפשרותי להעלות רק את צילומיי, למרות שאינם בין הזוכים

guyo

New member
אחרון חביב ובאמת בעיניי החביב ביותר

תמה אך לא נשלמה סידרת גבעתיים יש לי עוד צילום אחד שנמסר לי שהוא התקבל ! אבל מפאת ... חוסר מקום הוא לא נתלה ( שערוריה בעיניי בלי קשר ! ) לקחתי אותו הביתה חזרה ( הרווחתי הגדלה ! ) אבל התבאסתי נורא ! ועוד צילום חמישי שנשלח לתחרות/תערוכה ולא הגיע לכדי הגדלה ! אם תרצו ותתעקשו תקבלו גם אותם ?! ממני גיא עולמי

gilad33

New member
גיא, אהבתי מאד את 3

תפיסת רגע נהדרת, דינימית וצבעונית.

אהבתי את הראשונה

אפשר לאמר שגדלתי בגבעתיים (נכון,זה היה לפני יובלות) אבל לא זיהיתי מהתמונות אף מקום. סגנונך עובר כחוט השני בתמונות.

guyo

New member
הצילומים כולם מאיזור וייצמן-כצנלסון

הראשון צולם בפינת הרחובות הללו בדיוק - איך אפשר לפספס - " חומוס גבעתיים " ( מה שהפתיע אותי זה שבתערוכה מישהו צילם רק את השלט חומוס גבעתיים ובזאת הוא מיצה את עניין גבעתיים ) לגבי הצילום השני אזי הוא בפינת הרחובות שינקיין - ויצמן ! ליד העיריה, הרבה אנשים פנו אליי בתערוכה ואמרו לי שהם מכירים את הגברת עם ה"סוס", וימסרו לה ד"ש ממני, ויבקשו ממנה לבוא לראותה בתערוכה ! הצילום השלישי של הכבאי צולם ברחוב כצנלסון קרוב לרחוב וייצמן ! זהו ! אגב כל התמונות צולמו לפני 5 שנים ! בעת היותי הצלם של עיתון "גבעתון" תודה על תשומת הלב ! ביי גיא

ביקו

New member
גיא, הצילומים ה1 וה 3 טובים,

מספרים סיפור ועומדים יפה בנושא התחרות:העיר גבעתיים. אין דבר, בפעם הבאה....

guyo

New member
אולי אתה צודק אבל אדון שטנצלר הבטיח

שהתחרות הבאה תהיה בחגיגות המאה ! נראה לך שאני אמצא את הנגטיבים שלי אז ?
נ.ב. - השנה גבעתיים חגגה ... 80 ! תודה בלי קשר על הניחומים (חבל שלא נתנו על זה פרס) כנראה התרגלתי לטוב !

../images/Emo13.gif ועוד ../images/Emo13.gif ועוד ../images/Emo13.gif גבעתיים

אתה הבנת את זה מר ברוך? לתמונה אחת לא היה מקום אז... פשוט לא תלו אותה.. ולתצלום שלט פרסום של חומוס גבעתיים היה מקום.. ואף הצלם קיבל במה עבור זה חחח.. לא שחלילה יש לי משהו נגד חומוס גבעתיים.. נהפוכהו. חומוס טוב.. ואיתן הבעלים איש יותר טוב. אבל.. זוכר שהצעת לי לצאת ולצלם ולשלוח תמונות לתחרות בטוענה שזו החצר האחורית שלי? בתוך תוכי אמרתי... חה! המעט שיער לבן שיש בראשי הוא לא מהמספרה.. חחחחחבל שלא שלחתי תמונת המנוף האדום שלי כ..." מאפיין את העיר גבעתיים".. מי יודע.. אולי היה זוכה.. כי בלאגן בעיר הוא עושה.. והרבה. טוב לצחוק ולחייך, כפי שאמרתי לך אז , לדעתי תמונת הכבאי היא מקסימה. ולא נורא עוד 20 שנה מר שטנצלר יקיים עוד תחרות... כך הוא הבטיח.. אתה מבין כמה בטחון יש למאיישי המשרות בעיר הזו? עוד אחת מהסיבות לתוצאה ( העגומה ) של בחירת תמונות להשתתף בכלל במאפייני עיר...

windyday

New member
סידרה נחמדה

לדעתי השניה הטובה ביותר -תפיסה טובה של האשה ברחוב עם ה"סוס"

orinu

New member
בשניה יש משהו עצוב והיא הבחירה

שלי בזכות ההבעה, הסיטואציה, החשיפה המענינת אני חושב שצריך היה לתת יותר משקל לרקע אפילו על חשבון הקיר עם שם הרחוב (שנקין יש בעוד מקומות)

למעלה