לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'אתגר השבוע-הקפצה אחרונה לסופ''ש'
אתגר השבוע-הקפצה אחרונה לסופ''ש
03/09/2009 | 11:45
70
5
מי שעדיין לא הספיק ורוצה

תמונה לצלם\ת

בהצלחה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'התוצאות לאתגר החופש השבועי!'
התוצאות לאתגר החופש השבועי!
30/08/2009 | 20:30
51
1

ראשית - היו תמונות נהדרות, הבחירה היתה קשה עד מאוד. אבל לבחור צריך, והרי הבחירה האישית שלי:

מקום ראשון: photosheep
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

ביצוע נפלא לדעתי, גם טכנית, גם הקומפוזיציה, ובאופן כללי מבחינת תחושת ה-"וואו" שהוא מעביר. כל הכבוד.

המקום השני: כאן התלבטתי קשות. בסופו של דבר החלטתי לחלק את הבחירה בין שני זוכים שלשניהם מגיע לדעתי.
אבנר בר ו- is1778 - עשיתם לי חיים קשים בבחירה לא קלה, בהחלט מגיע לשניכם

התמונה של is1778:

עשויה נהדר, לגמרי משדרת חופש!

התמונה של אבנר בר:

עבודה יפה, אהבתי את ההקשר של הטבעת (גם אם היא לא טבעת נישואין, התוצאה עובדת).. מעולה!

במקום השלישי: קובירייטר1

אהבתי את העיבוד, עבודה וצילום מעולים. כל הכבוד.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'והאתגר השבועי הבא...'
והאתגר השבועי הבא...
30/08/2009 | 20:38
49
1
הלימודים מתחילים רק פעם אחת בשנה, ולכתה א' אנשים צעירים מגיעים רק פעם אחת בחיים. זה קורה השבוע ואת זה אי אפשר לפספס, ולכן הנושא שבחרתי הוא...

תלמידים!

אז קדימה. תלמידים ולימודים מכל העולם...

את התוצאות תפרסם photosheep, הזוכה מהאתגר הנוכחי, ביום א' הבא. בהצלחה לכולם!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'וואו'
וואו
31/08/2009 | 01:57
3
1
מה? אני? *מסתכלת אחורה*
תודה רבה!
מחכה בקוצר רוח לשפוט באתגר!
בהצלחה לכולם :]
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תמונות יפות. ברכות לזוכים'
תמונות יפות. ברכות לזוכים
31/08/2009 | 06:14
1
אך יש לי התחושה שהשופט פירשן את התמונות בצורה טיפה אישית מדי ופחות התייחס לקונספט...שזה חופש!
אבל כמובן שזאת רק דעה שלי. התמונות אכן יפות, במיוחד התמונה הזוכה. מזל"ט PHOTOSHEEP
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
01/09/2009 | 12:18
התייחסתי לתמונות שהקרינו בעיני חופש וגם נראו לי (אני מביא את דעתי כצופה פשוט, לא כאיש מקצוע או משהו) טובות מבחינה גרפית וטכנית. היו למשל תמונות נוף מהממות, היו תמונות יפות אחרות, אבל האתגר היה חופש - וזה משהו שבלט בעיני בכל אחת מהתמונות הזוכות ולא כ"כ השתקף בחלק מהאחרות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מזל טובבבבב.. גאים בך במשפחה ;)'
מזל טובבבבב.. גאים בך במשפחה ;)
31/08/2009 | 11:02
1
לצפיה ב-'רעיון יפה ונכון, רק קצת בעייתי לצלם קטינים...'
רעיון יפה ונכון, רק קצת בעייתי לצלם קטינים...
31/08/2009 | 10:39
16
3
לצפיה ב-'מה בדיוק הבעיה?'
מה בדיוק הבעיה?
31/08/2009 | 10:55
14
2
לצפיה ב-'מנסיון זאת עלולה להיות בעיה.. :)'
מנסיון זאת עלולה להיות בעיה.. :)
31/08/2009 | 11:06
2
1
בעקבות החופשה שהיתה.. בכל פעם שצילמתי את הילדים שלי/משפחה בבריכה/רחוב/גנים וכו'.. תמיד קפצו עליה אמהות ב"כמעט" תקיפה על החוצפה שאני מצלם ילדים... (לאחר אבהרה כמובן עזבו אותי לנפשי :) )
עם מצלמות שנראות גדולות כולל עדשות גדולות.. זה מחשיד אנשים.. מה לעשות.
העובדה היא התשובות שתמיד קיבלתי מאנשים.. שלא העלו על הדעת שמישהו עם מצלמה ענקית ועדשה לבנה ארוכה יצלם "רק משפחה"...
אז אם אני אעמוד מול בית ספר/הסעות וכו' לתפוס פריימים טובים אני עלול לקבל בראש..... זאת דעתי..
לכן אישית אינני רואה את עצמי מנסה להביא תמונות (שעולות לי בראש ויתכן שיהיו יפות) עקב האי נעימות..
לא מדובר על תמונות לכתבה (ולפעמים מצלמים בחוצפה כי זאת העבודה.. ואין מה לעשות)..
בהצלחה לכולם :)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מה שעושה את האתגר למעניין יותר'
מה שעושה את האתגר למעניין יותר
31/08/2009 | 11:10
1
2
לצפיה ב-'אין ספק..'
אין ספק..
31/08/2009 | 11:18
1
אבל את הצעקות שלי כבר קיבלתי :)
אפשפש בכל התמונות שלי מהעבר.. אולי אמצא משהו נחמד.. ;)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נראה לי שחוקית לא?'
נראה לי שחוקית לא?
31/08/2009 | 14:24
10
2
צריך אישור מההורים...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לדעתי אם רואים את הפנים אז חוקית צריך אישור..'
לדעתי אם רואים את הפנים אז חוקית צריך אישור..
31/08/2009 | 16:07
9
1
אבל בימינו.. עם קצב האלימות.. אתה יכול לפול על אחד שעלול להכניס אותך לתוך האלמנטים שבתוך העדשה....... לצערנו...
בואו נעשה תחרות צילום בקטמונים.. הזוכה יהיה הצלם שנשאר.. :) וכמובן התמונה שהוא הצליח לתפוס.. ;)

לענייננו.. אני חושב שצריך אישור פירסום של התמונות מהורי הילדים..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לפי דעתי מותר'
לפי דעתי מותר
31/08/2009 | 19:03
8
4
מותר לצלם אנשים ברחוב אבל.... עם אותם אנשים אומרים לך לא לפרסם את התמונה שלהם אז אסור לפרסם אותה. כל השאר מותר לפרסם בלי אישור.
עם אני טועה, תתקנו אותי!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ילדים אסור.'
ילדים אסור.
31/08/2009 | 21:13
7
2
לצפיה ב-'עד איזה גיל?'
עד איזה גיל?
31/08/2009 | 22:37
7
לצפיה ב-'אתה נשמע לי נחרץ ביותר.'
אתה נשמע לי נחרץ ביותר.
31/08/2009 | 23:27
5
5
מה יותר הגיוני מאשר לצלם ילדים ביום הראשון לבית הספר.
אתה לא מנצל את הילד.
אין כוונה לבייש, או להעליב(מקווה).
אם זה לשימוש מסחרי, אני יכול להבין התנגדות.
זה בסך הכל תיעוד מצב, שמנסים לתת לו אופי אומנותי.
יותר מזה, אני מציע את התמונות להורים, אם רוצים.
מחר בבוקר, למי שיהיה זמן פנוי.
נקווה שיצא משהו יפה גם.
לילה טוב.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הוא נחרץ כי זה החוק - אין לפרסם תמונות קטינים'
הוא נחרץ כי זה החוק - אין לפרסם תמונות קטינים
01/09/2009 | 13:07
4
5
בצורה בה הם ניתנים לזיהוי, ללא רשות האפוטרופוס החוקי שלהם.
מותר לצלם, אסור לפרסם.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה בטוח? אסור בהקשר '
אתה בטוח? אסור בהקשר
02/09/2009 | 10:45
3
2
שעלול להציג אותם באור שלילי, אבל, כתב מבקש רשות לפרסם נגנים? ספורטאים? חדש לי.
אם כי, נכון, פעם רציתי לצלם בגן והגננת אמרה שבחוזר מנכל זה אסור בלי אישור ההורים, אבל אני לא מאמין שזה חוק.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אינני בטוח כי אינני עורך דין.'
אינני בטוח כי אינני עורך דין.
02/09/2009 | 10:52
2
לצפיה ב-'ובבדיקה קצת יותר מעמיקה, מותר אבל בתנאי'
ובבדיקה קצת יותר מעמיקה, מותר אבל בתנאי
<< ההודעה הנוכחית
02/09/2009 | 11:18
1
26
החוק אומר (לפי עורך דין באתר המצורף) שאסור לפרסם צילום קטין אם הדבר עלול לפגוע בו או לקשור אותו למשהו פוגע וכן אסור לצלם לשם מטרות רווח.
לשם זהירות, אין חובת הוכחת נזק כאשר יתבעו את הצלם.
טישטוש תמונות קטינים בעיתונות נובעת מכללי האתיקה של לשכת העיתונות ולא מהחוק.
טוב ששאלת, למדתי משהו חדש.
מצד שני, אני עדיין חושב שזה לא אתי לפרסם תמונת קטין ללא רשות הוריו.
וזכור גם שאם התמונה טובה במיוחד והציעו לך לקנות אותה - זה הופך גם ללא חוקי (מטרת רווח).
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה.אז מה יהיה? לא יהיו תמונות לאתגר השבועי?'
תודה.אז מה יהיה? לא יהיו תמונות לאתגר השבועי?
02/09/2009 | 20:23
4
במחשבה שנייה, אני חושב שאם יש צילום קבוצתי לא נראה לי שתהיה עילה לתביעה. מה שבטוח אני מצרף תמונת גן ילדודים מויטנאם (לא לאתגר).
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש בעיה עם תמונות קטינים ברשת.צריך רשות'
יש בעיה עם תמונות קטינים ברשת.צריך רשות
02/09/2009 | 09:16
4
מהאופוטרופסים או תמונה בה לא ניתן לזהות במפורש .
כך לשון החוק או החוק בפורומים ואתרים ציבוריים אחרים.

זה מה שידוע לי.

*יש גם תלמידים בוגרים,לא? בכל מיני קורסים..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תלמידים בגואטמלה (לא לאתגר)'
תלמידים בגואטמלה (לא לאתגר)
31/08/2009 | 11:09
1
7
לצפיה ב-'תדפיס בבית תג של ידיעות (; האמת שגיליתי שלבנ'
תדפיס בבית תג של ידיעות (; האמת שגיליתי שלבנ
31/08/2009 | 11:15
2
לבנותאין בכלל את הבעיה הזו....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'התלמידים בביה"ס שלי '
התלמידים בביה"ס שלי
31/08/2009 | 12:28
6
3
יושבים..
בהחלט מקרה שצריך לתעד.
ועוד יותר מפתיע שרובם נכנסו לפריים....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפשר לראות את התמונה המקורית?'
אפשר לראות את התמונה המקורית?
31/08/2009 | 13:49
3
3
אני חושבת שההפיכה לשחור לבן לא ממש תורמת במקרה הזה.
אני מבינה שזה כדי לגרום לנו להסתכל לספגטי על הראש של הילד, אבל אני חושבת שזה ממש מוריד מהערך של התמונה...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בטח,'
בטח,
31/08/2009 | 17:02
2
2
אני אוהבת לנסות, אבל הנה גם המקורית
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ממממ...'
ממממ...
31/08/2009 | 17:14
1
1
אני חושבת שיש בעייה במרכוז של התמונה.
אמנם הוא לא חייב להיות במרכז התמונה, אבל הוא יותר מדי משתלב ברקע ככה...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הרעיון היה בעיקרון ההמשכיות של התלמידים...'
הרעיון היה בעיקרון ההמשכיות של התלמידים...
31/08/2009 | 19:57
2
לצפיה ב-'אפשר לראות את התמונה המקורית?'
אפשר לראות את התמונה המקורית?
31/08/2009 | 13:49
1
אני חושבת שההפיכה לשחור לבן לא ממש תורמת במקרה הזה.
אני מבינה שזה כדי לגרום לנו להסתכל לספגטי על הראש של הילד, אבל אני חושבת שזה ממש מוריד מהערך של התמונה...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'חחח כולם מאוד מקוריים בפורים'
חחח כולם מאוד מקוריים בפורים
31/08/2009 | 14:15
1
לצפיה ב-'שופינג יום לפני תחילת הלימודים... '
שופינג יום לפני תחילת הלימודים...
31/08/2009 | 12:49
1
בדיוק צילמתי את זה אתמול בקניון... היו שם המון תלמידים.

בכוונה צילמתי במהירות טיפה נמוכה לתפוס את הריצה.
(בבית כבר אכלתי את הלב שנחתכה לי הרגל...).

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפשר גם תלמידים שהם לא "תלמידים"?'
אפשר גם תלמידים שהם לא "תלמידים"?
01/09/2009 | 00:31
1
2
כלומר, לא רק ילדים שהולכים לבית הספר? אלא בכלל, אנשים שלומדים מאנשים אחרים?

דרך אגב, גם אני לא כ"כ אוהבת את הרעיון של להתחיל לעקוב אחרי ילדים...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפשר הכל..'
אפשר הכל..
01/09/2009 | 12:25
1
כל עוד נראה לך שמגיע לתמונה שלך לזכות, למה לא?

לגבי "לעקוב אחרי ילדים".. ברור שלא לזה הכוונה, אבל לא חייבים להסתכל תמיד מהזוית השלילית. את יכולה למשל לפרסם תמונות של ילדים מהמשפחה, תמונות של תלמידים שצילמת בטיול בחו"ל, תמונות שצולמו בחצר של בי"ס, תמונות שצולמו מאחור... יש הרבה אופציות.

והאמת לדעתי שיש פה גם עניין של שיקול אישי - כל עוד לא נכנסים לפרטיות של ילדים בצורה לא יפה אני לא רואה בעיה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הזכיר לי תמונה ישנה מאוד..'
הזכיר לי תמונה ישנה מאוד..
01/09/2009 | 00:43
11
3
האמת שסיפרתי לחברה שלי על האתגר והיא נזכרה בתמונה הזו שצילמתי..
כמובן לא לאתגר, לבידורכם האישי..
צולם בספונטניות באמצע השיעור, ועם הפלאפון.

'שיעור מוזיקה'..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כול שיעור אני ככה ><'
כול שיעור אני ככה ><
01/09/2009 | 02:17
6
2
זאת בעייה רצינית..

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זו לא בעיה'
זו לא בעיה
01/09/2009 | 02:22
4
2
עד שאתה צריך להשלים בגרויות אחרי הצבא D: אם חשבת שביצפר זה קשה

אני למזלי הרב לא הייתי צריך :)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'חחח בסדר אבל אני משתדל '
חחח בסדר אבל אני משתדל
01/09/2009 | 02:56
1
שיט שעה 3
ומחר ב8 בצפר

אחח איזה קטע P:
גם מחר נירדם כנראה...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מארק טווין אמר פעם:'
מארק טווין אמר פעם:
01/09/2009 | 13:32
2
2
בגיל 6 נאלצתי להפסיק את לימודי על מנת ללכת לבית ספר
אני מודה שאני לא חסיד גדול של מערכת החינוך, בעיקר לאור התוצאות שאני רואה על ילדי (שנאלצים לתקן למורים את העיברית שלהם, בטח שאת הביולוגיה ולפעמים גם קצת את הפיסיקה, במתמטיקה בינתיים בית הספר עבר...).
אני רואה את זה גם לפי הסטודנטים שיוצא לי להדריך או ללמד לפעמים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
02/09/2009 | 09:54
1
בתור תלמיד שמתחיל י"ב אני מסכים לגבי בעית ההוראה בישראל , אנחנו במצב ממש נוראי בגלל שאנחנו תקועים במין קרוסלה , המשכורות נמוכות ---> האנשים שבאמת צריכים ללמד לא מעונינים במשרה ----> אנשים בעלי יכולת הוראה מינימלית וללא הכשרה הולכים על המשרות ומתקבלים בגלל הדרישים הנמוכות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גם הבחור בתמונה.'
גם הבחור בתמונה.
01/09/2009 | 15:30
1
היום נאלצו להעיר אותו כבר שתי מורות, וזה רק היום הראשון..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הנה הוכחה שגם עם מצלמת פלאפון אפשר להוציא '
הנה הוכחה שגם עם מצלמת פלאפון אפשר להוציא
01/09/2009 | 12:28
3
3
דברים ששווה לשמור..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נכון!'
נכון!
02/09/2009 | 21:37
2
1
ובכל זאת יש דוגמאות אפילו טובות יותר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כן אבל לאחר מכן נראה אתכם מדפיסים את זה ב A4?'
כן אבל לאחר מכן נראה אתכם מדפיסים את זה ב A4?
05/09/2009 | 11:35
1
1
לצפיה ב-'למה שנרצה להדפיס את זה ב A4 ?'
למה שנרצה להדפיס את זה ב A4 ?
06/09/2009 | 11:08
1
לצפיה ב-'צולם בהונג קונג- תלמידה לבושה בתלבושת אחידה'
צולם בהונג קונג- תלמידה לבושה בתלבושת אחידה
01/09/2009 | 12:29
4
לאחר הלימודים

איכות לא גבוהה אך התמונה מתאימה בול לאתגר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תלמידה'
תלמידה
03/09/2009 | 16:43
2
לצפיה ב-'בדרך לבית הספר.'
בדרך לבית הספר.
05/09/2009 | 17:14
1
היום הראשון, התכנסות ראשונה בבוקר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גם אם פיספסתי את המועד, עדיין אשמח לעלות...'
גם אם פיספסתי את המועד, עדיין אשמח לעלות...
07/09/2009 | 00:13
1
תמונה של הבת שלי ביומה הראשון במסגרת לימודית כלשהי (גן).
עוזבים את המשחקים מאחור, יוצאים ללימודים...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ברכות לזוכים...בגרך לבית הספר...'
ברכות לזוכים...בגרך לבית הספר...
01/09/2009 | 17:39
החמודה הזאת, ואחיותיה חיכו להסעה בפרדיס ליום הראשון ללימודים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מת'.'
מת'.
03/09/2009 | 16:12
2
המניקור יותר מעניין.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תחנת הסעה'
תחנת הסעה
04/09/2009 | 01:19
1
לצפיה ב-'חמוד.'
חמוד.
05/09/2009 | 19:10
מושך את המבט הלוך ושוב כמה פעמים...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 21:30
3
לצפיה ב-' אהבתי לאללה'
אהבתי לאללה
05/09/2009 | 19:53
לצפיה ב-'blackyed Blonde'
blackyed Blonde
07/09/2009 | 21:11
צילום מאד מיוחד ומעניין

קצת קשה לקלוט את המחשבון בתחילה
אבל כשמקשרים לנושא האתגר השבועי הכל מתברר,
יחד עם ההבעה שעל פני המצולמת....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תלמידים בפרו 1'
תלמידים בפרו 1
05/09/2009 | 11:33
4
1
ילדי בית ספר בעיירה קטנה שהדגימו ריקודים מסורתיים של פרו
הם הצטלמו עם התלבושות ואני גנבתי תמונה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תלמידים בפרו2'
תלמידים בפרו2
05/09/2009 | 11:36
3
שני ילדים באותה הופעה, מחכים לתורם לעלות לבמה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תלמידים בפרו 3'
תלמידים בפרו 3
05/09/2009 | 11:38
2
ובקפיצה לאמזונס, שני ילדים הולכים לבית הספר בתקופה המוצפת
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לאתגר מותר להעלות רק תמונה אחת...'
לאתגר מותר להעלות רק תמונה אחת...
05/09/2009 | 20:58
1
אם את רוצה להשתתף תבחרי (עד מחר - יום ראשון בבוקר..) תמונה מאלו שהעלית ותכתבי שהיא לאתגר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'סורי לא ידעתי'
סורי לא ידעתי
06/09/2009 | 11:08
לצפיה ב-'ניסיון ראשון שלי'
ניסיון ראשון שלי
05/09/2009 | 14:22
אני לא מצלמת הרבה כמוכם אבל מנסה
זה בית ספר של בני שבט המסאיה בטנזניה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
05/09/2009 | 20:36
בוגרות לימודי דוקטור באוניברסיטת שיאמן (סין)  בעת התארגנות לצילומי משפחה מסורתיים ברחבי הקמפוס.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'2 חברים/ תלמידים מצולמים ביציאתם לביה"ס.'
2 חברים/ תלמידים מצולמים ביציאתם לביה"ס.
06/09/2009 | 21:24
1
תמונה  שצלמתי לפני שנים במצלמת ניקון האנלוגית  שלי.

בצילום בצד שמאל הבן שלי  וחברו  באותם ימים . שניהם היו אז בכתה א' באילת (בה גרנו 4 שנים).

סרקתי את התמונה שאני מאד אוהבת.
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ