לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'היי.עזרה להערב בצילום במועדון'
היי.עזרה להערב בצילום במועדון
14/08/2009 | 20:03
9
11
היי היום בערב אני הולך לצלם במועדון.
זה אומר צילום עם פלאש.שלצערי הוא הפלאש המובנה של המצלמה(קנון 350D)

רציתי לשאול לעצות..על נתוני הצילום המועדפים ..מצב צילום..צמצם..חשיפה וכו..
ISO כמובן יהיה על הכי נמוך אם משתמשים בפלאש..

הבאסה היא גם העובדה שלפני הצילום עצמו אני אצטרך לסנוור את האנשים לפני בכדאי לכוון בופוס..וגם שהם יחשבו שכבר צילמתי אותם..יש מה לעשות בנידון?
תודה רבה מראש!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הרוב יגיד לך לקנות פלאש חיצוני'
הרוב יגיד לך לקנות פלאש חיצוני
14/08/2009 | 20:21
7
11
מכיר את החוויה של שלל האורות בפוקוס אוטומטי ....
בסוף התייאשתי וקניתי פלאש חיצוני
אתה יכול להתפקס ידנית עם העדשה ואז תחסוך את כל האורות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני מאמין שרוב האנשים חכמים ויבינו'
אני מאמין שרוב האנשים חכמים ויבינו
14/08/2009 | 20:30
6
11
שאין באפשרותי לקנות עד היום בערב פלאש חיצוני.ואני ביקשתי בכל זאת טיפים למצב הקיים שלי..
זאת בתקווה שיש באמת "אנשים" ועוד אנשים הולכים להגיב..
כמו שאמרתי מבקש עצות לגבי מצב הצילום..
תודה לך.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ה350 אחלה מצלמה'
ה350 אחלה מצלמה
<< ההודעה הנוכחית
14/08/2009 | 21:06
5
50
אין לי אותה אבל יש לחבר.
אין הרבה מה לעשות לגבי ה " יחשבו " שכבר צילמתי .. בסוף אנחנו פועלים במסגרת הטכנוגוליה .. בניקון יש אור נפרד שהמצלמה מאירה כדי לפקס ב 350 זה עושה עוד פלאש כדי לפקס נכון? בכל מקרה לי יש מצב צילום קבוע כשאני מצלם בלילה

דבר ראשון לקבוע את הפלאש לפלאש אחורי , " Rear" או  "Slow" לא יודע איך זה נקרא בקאנון אבל בעיקרון זה אומר שהפלאש יבוא בסוף החשיפה ולא בתחילתה .
תעביר ל M ותצלם על ידני ( לא יודע איך זה בקאנון אני מצלם בניקון) אבל העיקרון זהה ובעצם לקבוע מהירות צמצם נמוכה יחסית הכל החל מ 10ירית השניה ועד ל 3-4-5-6-7 שניות

זה ייתן לך תמונות יחסית מרוחות אבל הפלאש ייתן לך לפחות תביעה אחת חזקה של האנשים בתמונה ככל שהחשיפה קטנה יותר הרקע יהיה פחות בהיר אבל גם ברור יותר. ככל שהחשיפה ארוכה יותר יהיה לך רקע בהיר וחזק אבל פחות ברור ויותר מריחה של אורות ....

החשיבות של הפלאש האחורי לכל הסיפור הזה היא , שאתה מצלם את האנשים

תדמיין תמונה של מישהו הולך מימין לשמאל במידה ותצלם כשקודם יש פלאש ואז יש טישטוש אז אותו טישטוש יופיע אחרי הבן אדם ואם הפלאש יופיע אחרי קודם יהיה לנו טישטוש ואז יהיה לנו את הטביעה החזקה של הבן אדם וזה בדרך כלל ( עיניין של טעם )נראה יותר אסטטי  
( כשמצלמים גשם עם פלאש , פלאש אחורי מונע את התחושה שהגשם עולה למעלה בעצם )

זהו זה בערך ההגדרות הרגילות שלי לצילום עם פלאש בתאורה מסריחה

זה טוב גם עם וגם בלי פלאש חיצוני
החיסרון היחיד שהצילום הזה יוצר " אפקט" שעלול להיות משעמם
בהתחלה זה מגניב לשחק עם זה ולחשוף הרבה ולעשות עיגולים עם המצלמה בזמן החשיפה ואז גם בתמונה יהיו עיגולים וזה נחמד אבל אני ממליץ בחום להשאר כמה שיותר יציב לקבל רקעים כמה שיותר אחידים

אה ואני מצלם בדרך כלל על iso כמה שיותר נמוך 100 או 200 אבל זה מנהג רע שנשאר לי ממצלמה ישנה יותר שהייתה לי תרגיש חופשי לטפס גבוהה יותר לאיזור ה 400-600

התמונה המצורפת צילמתי בשיטה הזו עם המצלמה הישנה תוכל לראות בקלות למה אני פחדתי לצלם איתה מעל iso 100 לא בטוח שזו תהיה בעיה עם ה 350 D נסה לשים לב
אה... דבר אחרון וכמובן חשוב.. תלוי בארוע וכמה הוא חשוב .. אם מאוד חשוב לך אז תצלם על המצב של RAW או RAW +JPEG ולדאוג למחוק את הRAW  שאתה לא צריך ( ז"א להשאיר את ה raw של תמונות מוצלחות במיוחד בלבד ) כדי לחסוך במקום . בכל מקרה זה משהו שאפשר לעשות רק על המחשב כשמגיעים הביתה אז לקחת את זה בחשבון בהתאמה לכמות זכרון שקיימת במקום כשאתה מצלם

Picture
Make: NIKON CORPORATION
Model: NIKON D100
Shutter Speed: 1 second
F Number: F/4.0
Focal Length: 12 mm
ISO Speed: 200
Date Picture Taken: Nov 17, 2007, 4:07:19 AM

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'המון תודה בחור על התגובה המנומקת!'
המון תודה בחור על התגובה המנומקת!
14/08/2009 | 22:43
3
6
אבל אני עדיין לא מבין מה ההבדל בין לצלם במהירות 1 חלקי 20 או 1 חלקי 250 שיש לך פלאש..זה עושה את אותו הדבר בדיוק לא?

"אה ואני מצלם בדרך כלל על iso כמה שיותר נמוך 100 או 200 אבל זה מנהג רע שנשאר לי ממצלמה ישנה יותר שהייתה לי תרגיש חופשי לטפס גבוהה יותר לאיזור ה 400-600 "

ולמה לי לשים את ה ISO לא על המינימום?  הרי יש מספיק אור מהפלאש אז למה לעשות רעש?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מקווה שלא מאוחר מדי'
מקווה שלא מאוחר מדי
14/08/2009 | 23:08
1
8
פשוט תתנסה תראה את ההבדלים

אם תצלם על 1 חלקי 250 זה יהיה מהיר מדי . מה שהפלאש יאיר יהיה מואר והרקע יהיה שחור יותר וחשוך . תמונות שיותר משעממות בעיני
זה הרבה עיניי של טעם יכול להיות ש 1 חלקי 250 יוציא תוצאות יפות
אבל חשיפה ארוכה יותר "מלבישה" על גבי הצבעים של הפלאש החזק את הצבעים המקוריים של הסצנה וגם "מאירה" את הרקע ... קח למשל את התמונה שצרפתי קודם , עם זה היה מצולם במהירות מהירה יותר רק הבחורה ( שאומנם יצאה שרופה בתמונה הזו ) הייתה מוארת והרקע היה שחור... זה היה יוצר תמונה אחרת לחלוטין

זה עניין של טעם כמובן אני מעדיף מריחות וחשיפות ארוכות כל עוד זה יוצא חד עם הפלאש על  פני תמונה "רגילה" עם פלאש. אני אוהב את התנועה את החיות ואת העובדה שכל הפריים מלא במשהו ואין קצוות שחורים זה נותן עומק לדעתי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'שכחתי לגבי ה ISO'
שכחתי לגבי ה ISO
14/08/2009 | 23:16
7
תראה ביקשת שיטה לצלם עם הפלאש ושזה ייראה שונה מאשר פלאש ישיר. אז אני יוצא בהודאה שלי מנקודת הנחה שמעניין אותך שיטה שונה קצת לצילום.

כמובן שהפלאש נותן מספיק אור כדי להאיר את המושא המרכזי של התמונה . לכן הוא קיים , עם איזון לבן נכון ( white balance) אז זה גם יוצא יפה בלי צבעים כחולים וכו . אבל לרוב צילום ישיר עם פלאש יחשיך מאוד את הרקע ויהיה מאוד קונטרסטי, יוסיף הצללות והאור הוא בדרך כלל הרבה יותר "קשה" וחזק במקומות מסויימים... הצילום על אסא (ISO) גבוהה יותר מהמינימום יוסיף גרעון . אבל הוא יהפוך את התמונה לקצת פחות קונטרסטית ותקבל הרבה יותר צבעים בקלות ותקבל בנוסף גם הרבה יותר גוונים מכל צבע מכיוון שבמקום אזור מוצלל חשוך תקבל אותו מואר עם תאורה מקומית + התאורה של הפלאש בגלל הרגישות
בנוסף להעלות קצת ISO  חשוב לשיטה הזו של הצילום( למרות שאני משתדל להתעלם מה עובדה הזו בעצמי :) ) כדי לצלם כמה שיותר מהר, כי בעצם ככל שחשיפה ארוכה יותר אז התמונה תצא פחות חדה.. ואתה רוצה חשיפה כמה שיותר ארוכה כדי לקבל כמה שיותר פרטים ברקע שימלאו את כל הפריים ולכן כשמעלים iso נקבל את אותו אפקט מהר יותר ובמקום מהירות תריס של 3 שניות על אסא100 תוכל לצלם חצי שניה על אסא 500 ותקבל תמונה חדה יותר

אני לא מכיר את ה 350D אבל אני ישווה למה שאני כן מכיר
בניקון D100 ( שזו המצלמה שצילמתי איתה את התמונה למעלה ) הייתי מאוד חושש לגבי העלאת אסא מעל 100.. תראה שכבר ב200 התמונה מאוד מאוד מגורענת .. אבל כיום כשאני מצלם ב D200 אני לא מפחד להגיע לאסא 800 אם כי אני עדין מעדיף לצלם ב אסא נמוך ( אני פריק של תמונות חדות , לא כזה משתגע על נושא ה גרעון , ואם בכלל אני מעדיף להוסיף אותו דיגיטאלית בשלב מאוחר כי הגרעון של ה אסא לא כלכך מוצא חן בעיני ) מה שאני מנסה להגיד בצורה קצת פחות חופרת ( מתנצל) אז זה פשוט תכיר את המצלמה ... אם התמונה יוצאת ברמה של ה D100 על אסא 200 זה מגורען בצורה מחרידה על גבול האיום ונורא אז תשאר על 100 אם לא אז עדיף לך להעלות

מצטער שאני חופר תמיד חשוב לי להסביר את הכל לפרטים הקטנים כמה שיותר כדי שגם תבין איך הדברים עובדים וכו ולא רק להגיד לך מה לעשות ולא לעשות לפי השיטה שלי ככה יהיה לך יותר קל למצוא את הכיוון שלך בכל הסיפור הזה ולהגיע למה שאתה אוהב בעצמך בנוגע לצילום בלילה בארועים
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש גבול לביצועים גם לפלשים מקצועיים'
יש גבול לביצועים גם לפלשים מקצועיים
14/08/2009 | 23:23
8
אז בוודאי לם לפלש המובנה.
iso100 צריך פי 4 יותר אור מ iso 400. זה אומר שאתה מוגבל יותר במרחק. שהמצולמים יסתנוורו פי 4. שהסוללות יגמרו הרבה יותר מהר.

iso נמוך ומהירות צמצם גבוהה משמעותם גם שאתה מסתמך באופן מוחלט על התאורה מהפלש. כלומר שאובייקטים קרובים יהיו מוארים (או אפילו שרופים) ואובייקטים קצת יותר רחוקים יהיו חשוכים לגמרי. ב iso גבוה ומהירות צמצם נמוכה המצלמה תקלוט קצת מהרקע. הפלש יעזור "להקפיא" את המצולמים הקרובים. התמונה תהיה יותר רועשת אבל זו פשרה שכנראה כדאי לקחת.

על מצב הצילום הנכון תצטרך להחליט לבד.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כל הכבוד להשקעה!לרעיונות!הוספתי לקישורים.תודה'
כל הכבוד להשקעה!לרעיונות!הוספתי לקישורים.תודה
15/08/2009 | 18:49
6
לצפיה ב-'לא מאוחר מידי.manic_subsidal ואיתי המון תודה!'
לא מאוחר מידי.manic_subsidal ואיתי המון תודה!
14/08/2009 | 23:35
7

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ