לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769227,692 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור הודעות כלליות'
שרשור הודעות כלליות
29/07/2009 | 13:20
23
8
לצפיה ב-'צילומי סטילס בהופעות'
צילומי סטילס בהופעות
29/07/2009 | 10:52
2
9
תמיד כשאני מצלמת בהופעות התמונות יוצאות מטושטשות, גם כשאני על מייצב תמונה.
אני מנסה להשתמש בכל האפשרויות שיש במצלמה, אך רוב המצבים המתאימים לתאורה של הופעות הן אפשרויות של צילומי לילה לא? כי בזה אני משתמשת וזה מה שמקשה על יציבות התמונה, בנוסף לתזוזות הזמר (גם כשהן פחותות קשה להוציא תמונות טובות)
אני יודעת שגם הזום משפיע בעניין הזה- הרי כמה שיותר זום ככה פחות יציב, אבל לפעמים אין ברירה, וזה גם לא רלוונטי לכל התמונות האמת.
אז מה אתם אומרים? יש לכם כמה טיפים?

אגב, מצלמת בSONY H5.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתמול היה כאן שרשור בנושא'
אתמול היה כאן שרשור בנושא
29/07/2009 | 12:27
1
4
כאן.
רב הטיפים שם לDSLR, אבל אני מניח שחלק מהם יעזרו גם לך.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תערוכת צילום בנושא חרדים'
תערוכת צילום בנושא חרדים
28/07/2009 | 10:48
1
5
בה ביקרתי ומצאה חן בעיני. יש בסוף המאמר כתבת וידיאו מהCNN (!) על התערוכה.
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באמת תערוכה מעולה'
באמת תערוכה מעולה
28/07/2009 | 13:47
7
אני ביקרתי בה במוזיאון ארץ ישראל ונהניתי מכל רגע - מומלץ!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מחפש מצלמת קנון A95 לחלפים.'
מחפש מצלמת קנון A95 לחלפים.
28/07/2009 | 13:09
12
נשבר לי המסך במצלמת קנוון A95 ישנה וחבל לזרוק אותה (רוצה לתת אותה מתנה לאחיינית שלי) ואני מחפש מצלמה שבורה להוציא ממנה את המסך בלבד.
[email protected]
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מבקשת המלצה על מצלמה טובה וקומפקטית '
מבקשת המלצה על מצלמה טובה וקומפקטית
28/07/2009 | 00:30
5
8
שלום לכם,

פעם ראשונה, שאני כא, בפורום הזה...

אני מעוניינת לרכוש מצלמה קומפקטית, שמפיקה תמונות בעלות איכות גבוהה (גם בתנאי תאורה חלשים) ולא יקרה
מצלמה כזו...שאפשר לצלם גם אם אינני צלמת מקצועית.

השאלות שלי:

א.  על איזו פירמה של מצלמה אתם ממליצים?

שמעתי ש-Canon ו - "אולימפוס" נחשבות טובות.
אם כן - על איזה מהדגמים הקומפקטים שלהם אתם ממליצים? (בטווח מחירים של עד 1,500 ש"ח...רצוי במחיר נמוך מזה).

ב. בתוך הפירמה שאתם ממליצים...אנא, רשמו לי את מספר הדגם המדוייק.

הערות:
א. לא יודעת אם כבר דנתם על הנושא הזה בעבר.
אבל, גם אם כן - אנא, רשמו לי כאן את תשובתכם (כי אין לי זמן לחפש בארכיון הפורום).

ב.לא מכירה את כללי הפורום.
לכן, אם לא מקובל להמליץ כאן באופן פומבי על מוצר מסויים...אנא, שילחו לי מסר אישי.

בתודה מראש!

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
28/07/2009 | 06:08
3
2
הפורום המתאים לשאול מסוג זה הוא ציוד וסיוע
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

אבל בכול זאת,
אני ממליץ בחום על מצלמה שהייתה לי (מכרתי כי הייתי צריך כסף ל SLR)

CANON SX10 IS

פשוט מצויינת!

קצת מעל התקציב שלך ~ בתקציב שלך.

תריצי חיפוש בזאפ אפשר למצוא פומביות\קבוצתיות מחירים קצת יותר טובים ממקומות אחרים..

חוץ מזה אפשר לבדוק את האופצייה של יד שנייה.

מצלמה מצוייינת! ממליץ
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' קצת-הרבה מעל התקציב שלי (פי 2)'
קצת-הרבה מעל התקציב שלי (פי 2)
28/07/2009 | 10:09
2
4
ראשית, תודה לך!

שנית, זו מצלמה דיי גדולה וכבדה (מעל חצי קילו)...ואני מחפשת מצלמה קומפקטית.

שלישית, אני תמיד קונה יד ראשונה...כך, שלא מתאים לי לקנות מצלמה משומשת.

בכל אופן - אולי אמקד את שאלתי שוב:

בתור צלמת לא מקצועית...

א. מבין המצלמות הקומפקטיות של Canon - האם הדגם של PowerShot A1000 או PowerShot A 2000 נחשבים טובים מספיק?

ב. איך המצלמות של Canon בהשוואה למצלמות אולימפוס?

שוב, תודה תודה... (ומי שמעוניין - יכול לשלוח לי המלצות במסר אישי)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אשמח לקבל עוד המלצות!'
אשמח לקבל עוד המלצות!
28/07/2009 | 20:36
1
4
נכון, יש פורום מקביל של ציוד טכני...אבל, אנשים נחמדים חסרים שם.

תודה מראש.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אין טעם לענות לך כי לא נתת כיוון..בפורום השני'
אין טעם לענות לך כי לא נתת כיוון..בפורום השני
29/07/2009 | 10:36
3
אבל טרחת לריב עם כולם שם

אם את רוצה עזרה כדאי שתתייחסי לאותן תשובות שמנסות  כ ן  לכוון אותך.אנשים לא יידעו אם תתעקשי להמשיך לא לפרט.

אלו אותם המשתתפים,בערך,בשני הפורומים.אותה רמת נחמדות.אין טעם לפזר שאלות כפולות.כאן את דוחקת הודעה של מישהו אחר לדף האחורי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למה לא פוג'י?'
למה לא פוג'י?
29/07/2009 | 15:46
5
לצפיה ב-'די חשוב ודחוף :) - הופעה בשבת'
די חשוב ודחוף :) - הופעה בשבת
25/07/2009 | 01:30
9
4
אני מחזיק במצלמה של פוג'י finepixS6500fd
ומחר אני בהופעה (לצורך העניין של אריק ברמן) בתוך מועדון קטן, וכולם יחסית קרובים מאוד לבמה.
אז...אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל...
איך לצלם את ההופעה?!
מצב, פלאש, טיפים...

חח ממש תודה ואשמח לתשובות לפני ערב שבת D:
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'צילומי הופעות - עצות ודוגמאות'
צילומי הופעות - עצות ודוגמאות
<< ההודעה הנוכחית
25/07/2009 | 02:15
7
25
בהופעה הראשונה שתצלם לא תצליח להפיל את עצמך מהכיסא עם האיכות של מה שתקבל. לומדים בהדרגה. אם אתה אוהב את השילוב בין צילום והופעות, לך לעוד הופעות ונסה שוב ושוב עד שתצליח

קודם כל, תציץ בתמונות שאחרים מצלמים בהופעות. זה נושא נפוץ, ויש בינינו רבים שמסתובבים בהופעות. אתה מוזמן לחפש ברשת תמונות של נועה מג'ר, גוני ריסקין, יעל מאירי ואחרים (כן, יש גם בנים, אני פשוט לא זוכר שמות). זה נכון שלכל אחד יש זוית ראיה מקורית וכו', אבל תמיד שווה להסתכל על תמונות שאתה אוהב ולחשוב איך עשו אותן. מה עובד לדעתך בהופעות? מה לא עובד?

תמיד - RAW. לא יודע אם המצלמה שלך תומכת. מומלץ מאוד. בהופעה קשה מאוד לדייק ב white balance. פתאום נדלקים אורות בצבעים שונים, והמדידה משתנה. בנוסף, כמעט תמיד תרצה לעבד אחר כך. RAW חובה לטעמי לסיטואציה דינמית כזו שמחיבת אותך לפעמים לצלם בתנאים וב settings לא אופטימלי.0

אני הייתי ממליץ להתקרב כמה שיותר לבמה, לצלם בהתחלה ללא פלאש. תתחיל בעדיפות צמצם בצמצם המקסימלי עם מדידת SPOT על הפנים של הזמר/סולן/אומן. שחק עם ה ISO עד שתקבל מהירות סבירה שתשאיר את הנושא שלך לא מרוח. אם אתה מגיע לISO גבוה שגורם להרבה רעש - מזל טוב, אתה הולך להפוך את התמונה לשחור-לבן אומנותי והרעש רק יוסיף. אם אתה מצליח להסתדר בלי ISO גבוה, עוד יותר טוב. קח בחשבון שלא צריך יותר מחשיפה סבירה של הפנים - אם הרקע כהה - מעולה.

סוג שני של תמונות שעובדות בהופעה הוא צללית - אין מספיק אור על הסולן / גיטריסט וכו' - אבל יש תאורת רקע צבעונית ומחמיאה - מעולה. כוון לחשיפה על תאורת הרקע, שתשאיר את הנושא כהה מאוד. כאן חשובה מאוד חדות - צמצם סגור, ISO נמוך, פוקוס מדויק על האדם המצולם - אבל החשיפה לפי הרקע. והנה לך צללית.

מהרגע שהדלקת את הפלאש השמים הם הגבול. איזון בין פלאש לאור טבעי וצילום on location לא לומדים בדקה אחת בפורום. נסה לצלם עם פלאש וחשיפה ידנית. השאר את הצמצם קבוע ושחק עם המהירות. תקבל מריחה של הרקע, אבל אם הפלאש מדויק - הנושא שלך חד. עולם שלם של אפשרויות.

אל תשכח לצלם את הקהל - גם כקבוצה וגם שנים - שלושה טיפוסים. כמובן - לא להציק, ולזכור ולהיות מנומס. קהל מייצר אווירה.

כלל שתמיד נכון בצילום, בטח בהופעה - תמיד תשאיר עין אחת פתוחה על מה שקורה מסביב. בעוד שאתה עסוק בלבנות את הפריים המושלם, מטר ממך יכולה להיות התרחשות שבכלל לא שמת לב אליה, והיא הרבה יותר מעניינת צילומית.

זהו בשליפה. אתה מוזמן לשאול עוד, ואם נפגש בהופעה אל תשכח להגיד שלום.

אני מצרף קצת תמונות מההופעה האחרונה שצילמתי - The Notwist מגרמניה שהיו בבארבי בתל אביב בשבוע שעבר (באדיבות חברת ההפקות המצוינת Monocrave). מקווה שתמצא בהן עניין.
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה - קיסריה'
מצטרף לשאלה - קיסריה
25/07/2009 | 02:42
3
7
ב 15/8 אני בהופעה בקיסריה של אייל גולן ושוקל לקחת מצלמה כמובן.

השאלה איזה עדשה?
28-200 או 18-70
אני יושב שורה 12 באמצע.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'התלבטתי באותה שאלה והשארתי את המצלמה בבית'
התלבטתי באותה שאלה והשארתי את המצלמה בבית
25/07/2009 | 03:35
1
7
בהופעה של יהודית רביץ בקיץ שעבר

התשובה הראשונה שלי היא - בשביל זה יש לך SLR. קח את שתי העדשות בתיק, ותחליט במקום.

מצד שני, ה 18-70 לא תתן לך יתרון אמיתי. היא לא יותר מהירה מה 18-200 באותם מרחקי מוקד, והפוקוס המהיר של ה 18-200 הוא יתרון, גם אם לא גדול. המייצב דווקא לא משמעותי כשמצלמים את הבמה, כי בהופעות זזים והמריחה היא לא תוצאה של הרעידות שלך אלא של התזוזה של האובייקט. אין מנוס מחשיפה קצרה.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'28-200 *** '
28-200 ***
25/07/2009 | 03:46
7
עדשה ישנה, בלי מייצב נראלי,  (28-200 D)
מתפקסת לאט....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'28-200 ולעלות מאוד בISO.גם RAW .'
28-200 ולעלות מאוד בISO.גם RAW .
25/07/2009 | 07:40
6
לצפיה ב-'שלל עצות מענינות החכמתי, תודה.'
שלל עצות מענינות החכמתי, תודה.
27/07/2009 | 08:59
1
10
גם אם אישית לא כל כך הולך להופעות וזה לא ממש הז'אנר של הצילום שלי, העצות מאוד מעניינות ורלוונטיות גם למצבים אחרים שאני יכול לחשוב עליהם.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה חלק באמת נכונות תמיד. העיקר '
תודה חלק באמת נכונות תמיד. העיקר
27/07/2009 | 23:36
9
העיקר תמיד להיות בנאדם. אפילו כשמצלמים
בהופעות זה עוד יותר מורגש.

שמח שמצאת את זה מועיל
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אחלה טיפים'
אחלה טיפים
29/07/2009 | 12:31
7
ואחלה תמונות מהבארבי!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לשואל המקורי: איך היתה ההופעה? צילמת?'
לשואל המקורי: איך היתה ההופעה? צילמת?
26/07/2009 | 20:06
8
אנחנו כאן סקרנים לראות תמונות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נצל"ש- בקשר לצילום בצבא, אני מקווה שהשאלה'
נצל"ש- בקשר לצילום בצבא, אני מקווה שהשאלה
30/07/2009 | 01:36
4
רלוונטית לכאן, אבל אני אחפש גם בפורום בנושא צה"ל.
מישהו פה היה צלם בצבא או עכשיו מכהן כצלם בצבא? במחנה? בדובר צה"ל? או בכללי? אם כן.. הייתי רוצה לדעת מהן הדרישות בתור צלמים בעיתון צבאי, מה נותנים לצלם, איפה, עם מה, והאם כדאי לי למרות שאני לא מתעניינת בצילום עיתונאות?
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ