הדבקה מחדש של מושב כסא

gndakknight

New member
הדבקה מחדש של מושב כסא

שלום שלום, לפני כמה ימים התפרק במפתיע (תוך כדי שיושבים עליו) מושב הכסא בפינת אוכל של ההורים שלי. איכותי אומנם אך בן 15 שנה בערך.
כעת אני מתלבט האם אפשר פשוט להדביק מחדש על קליבות או שרצוי לחזק את זה עם התקן פיזי נוסף (למשל מתחת למושב לאורך הסדק)
עד כמה שאני מבין ולפי ההגיון הפירוק התרחש בדיוק במיקום ההדבקה הקודם. (ראו תמונה)

זה יהיה שימוש רישון לקליבות צינור החדשות שלי... :)

נ.ב: האם כדאי לשייף לפני זה? המשטח סה"כ נראה די חלק ולמרבה ההפתעה אני לא רואה שאריות של דבק ישן.

מתי מי

New member
לאחר הפירוק הייתי משייף בנייר עדין את שני החיבורים

מבפנים , אם התפרקה ההדבקה, והשפתיים ישרות, הייתי עובר עם ציקלינה ומנקה כך את שאריות הדבק. אם השפתיים לא ישרות (גלייות מה שהוא, ז"א חלק של שפה אחת נשאר מודבק על השניה, הייתי מלטש בנייר עדין לא יותר מידי , שהרי הם צריכים אחרי ההדבקה לחזור למקום ולהיות מתאימים אחד לשני. על הדרך לך לצורך חיזוק החיבורים (בכל מקרה). הייתי עושה שלושה חיבורי Butterfly Keys כמו בלינק המצורף.

מאיר

drors01

New member
הייתי משייף ונמנע מציקלינה

הציקלינה עליונותה מתבטאת בניקוי הדומה להקצעה על מישורים רחבים.
פה היא עלולה עם יד לא מיומנת ובגלל שהמשטח המטופל צר לגרום למישורים לא מקבילים כלומר זווית לא אחידה ושקעים.

הדרך שאני הייתי מבצע היא להצמיד נייר שיוף למשטח קשיח באורך 10 ס"מ שניתן להחזיק בכף היד.
לשייף בהתאמה לזווית הקיימת. וחשוב מאוד, שיוף אחיד וכל פעם משיכה בתנועה אחידה ולחץ אחידלכל האורך.

למעלה