2 המציאות עליהן דיברתי הגיעו הביתה

64amnon

New member
2 המציאות עליהן דיברתי הגיעו הביתה

שולחן כתיבה בוק יקבל הסרת צבע וחידוש כללי . 2תמונות.

64amnon

New member
מציאה 2

שידת החתלה בעלת מראה תמים שהיתה מועמדת לעוף לעגלת הפינוי, בדיקה העלתה שכולה עץ מלא ככל הנראה מהגוני (תמונה 2) , אולי טיק. עובי 2 ס"מ עץ במסגרת, ו1ס"מ חזית מגירות ודופן מגירות.
מאחר ואין לי עיניין במוצר אוריד ממנו הצבע ואנסר אותו עבור מיחזור.

ענת זך1

New member
אני לא הייתי ממהרת לפרק אותה.

עכשיו היא ניראית נורא...
לאחר שיוף, צביעה מחדש וידיות חדשות היא תהיה ליגה.
תחשוב למי אתה יכול לתת אותה: תהיה נהדרת לחדר של ילדה או נערה.

64amnon

New member
ענת אין ספק שחזרה לצבע הטבעי

יהיה יפה אך כמוצר נראה לי שחבל לבזבז עץ משובח על מגירות, כרהיט אני לא מוצא בזה עיניין.
אבל יתכן שלא תהיה לי ברירה ואלך בכיוון שכתבת מאחר ובינתיים התחלתי להסיר הצבע עם מגהץ ומסתמן כי מדובר בעץ טיק קשה מאוד שמנסיון העבר קשה מאוד לעבד אותו בציוד הקיים לרשותי.

yulevi

New member
איזה שטויות

אנשים עושים
צובעים בצבעי זוועה רהיטי עץ מלא,איכותי עם נגרות של פעם,ואז אמנון מוצא וצריך לעבוד קשה בשיקום הרהיט

yuvaleitan

New member
וואוו, שווה

אבל פושע/ת מי שצבעו את השולחן והשידה....
השידה באמת נראית מהגוני או ספלי

yulevi

New member
תעלה תמונות

אחרי הסרת הצבע,אם זה טיק תכנן משהו מקורי מהעץ
למתי לא מעט ניסיון עם טיק

yuvaleitan

New member
אני לא מספיק מכיר טיק, ויש כמה סוגים

אבל ככה מהתמונה של תחתית השידה, זה מזכיר לי את המהגוני שיש לי. תנסה ללטש קצת, לצקלן. למהגוני יש תכונה אופיינית של שבירת אור משתנה - הוא כאילו משנה את הגוון כשמסתכלים עליו מזויות שונות.

זה עניין לבית הדין הבינלאומי בהאג

פשע נגד האנושות, לצבוע רהיט כזה.
זוכר את השולחנות האלה, אמנם חלקם היה צבוע במין לכה צהבהבה עבה וגסה כזכור לי מבית הספר, אך העץ ראוי, חזיתות המגירות מחופות לייסטים חצי עגולים, וניקוי כללי עד העץ ולכה שקופה טובה יתנו לו מראה אחר לגמרי.
איני יודע במה מצופה הפלטה העליונה ומה מצבה, שולחן הכתיבה של אשתי הגיע אלינו מצופה פורמייקה שלא נראתה טוב, קיבל הדבקה של פורניר בוק וגימור פוליטורה תואם לזה של הרהיט כולו, כוסה בלוח זכוכית כדי לשמור על העץ, ונראה נפלא - שולחן בן 60 משמש אותה בהנאה ובנוחות.

למעלה