התקדמות נוספת בשולחן הראוטר

drors01

New member
התקדמות נוספת בשולחן הראוטר

חשמל מוכן. הוספתי מגירה. מחיצה פנימית משופעת לאחור. נשארה רק גדר חדשה הנוכחית לא מספיק טובה.

drors01

New member
זה כל הכבוד לתפוז על סיבוב התמונה?

אצלי היא לא מסובבת

toffi77

New member
מקסים - אשמח גם לראות תוכנית

יש לי 18 חלומות, אחד מהם הוא שולחן ראוטר כזה.
באמת נראה מדהים.

drors01

New member
תודה. אין תוכנית. אני ממחזר סדרתי

אני יוצא כל יום ראשון עם הכלב לטיולפיפי \ חיפושי חומר גלם. למחרת בבוקר העיריה אוספת.
כשאני יוצא אני פשוט ערני למה שהשכנים זורקים.
המוטו שלי הוא תמיד לעבוד מסודר עם התייחסות לפרטים הקטנים כגדולים ואז לתת לעצמך חופש לאלתר עם כמה שפחות פציעות.
אז ככה: הארגז מסאבוופר שלא סיימתי ופשוט לא יכולתי לזרוק. חיכה מעל 10 שנים חיכה המסכן אבל לבסוף זכה לגדולה.
המשטח העליון מדלת מטבח של חבר שהנגר עשה עם הדוגמה הנכונה אבל בכיוון הלא נכון. אחיותיה תזכנה למצוות שינו מינן למדפים בארון שאני .... כן מאלתר.
המגירה של השכנים...
כל היתר אילתור אחד גדול משאריות.
לגבי המגירה, יצאתי ברגל לחפש מגירה, ומצאתי את זו שבתמונה

ולמחרת מצאתי עוד 2 דומות עם חזית שחורה, אחת מליבנה + ארון שלם שהיה איתה (שאלוהים יעזור) ועוד 3 מעץ מלא.
בפעם האחרונה מצאתי מדף למיקסר. מה שיפה זה שיום לפני זה חיפשתי מחיר למדף כזה באינטרנט - זו היתה ההוכחה שיש אלוהים והוא מקשיב לי.

drors01

New member
היום מישהו הניח מספר מטרים מהרכב שלי עוד 3 מגירות

שאלת גדר

אהבתי את הגדר עם הנעילה. זה מוצר בפני עצמו או שפירקת אותה מאיזה מסור שולחני? (או מכונת כביסה, עם גדר)

drors01

New member
הגדר אולתרה ממוביל מסור עגול והתוצאה לא טובה

הסיבה לביצוע הזה היא שהשולחן גם משמש את מסור הפנדל וחיפשתי שיטה שיש לה קטע ושהיא ניתנת להסרה מיידית.
גדר צריכה קשיחות של לא פחות מ- 100% ולזו יש נניח 98%. כלומר היא יכולה לזוז 1 מעלה בחלקה העליון כאשר מפעילים עליה כוח.
לא הצלחתי להקשיח מעבר לכך. אני מניח שהייתי יכול עם עוד שעה של השקעה אבל זה לא מרגיש כרגע כגדר הנכונה עבורי.

ארז משה

New member
drors01

ראשית עלי לציין שהשולחן נראה מקסים .יש לי שאלה לגביו.האם השולחן מספיק חזק ויציב לשאת משקל של כלי העבודה (לאורך זמן ממושך כמובן)עם רגליים במידת הרוחב שלהם? השאלה עלתה לי מאחר שאני צופה בסרטונים רבים ושמתי לב שרב הרגליים בנויות מפרופיל 5*10 .אשמח לקבל תשובה .

haimhen

New member
המסור סרט מראה מעולה!

איך הוא מבחינת תפקוד וכוח? למיטב זכרוני עלה 900 שח... אז נראה שווה ביותר למסור קטן כזה

yulevi

New member
צילמת בנייד?

מצא חן בעיני לא הייתי משנה כלום

drors01

New member
הי. כן בנייד פעם עלתה מסובבת ופעם לא

מוזר - לא שיניתי דבר.
אה כן את הפעם הראשונה העליתי מהנייד ואת הפעם השניה העליתי מהמחשב.
אבל זו אותה תמונה.

למעלה