עוד קצת תמונות של הסדנא במוסללה, וכמה שאלות

עוד קצת תמונות של הסדנא במוסללה, וכמה שאלות

אהלן.
כתבתי בעבר על הסדנא במוסללה, ועלו כמה שאלות שאני אשמח לענות עליהם.
1. הנה עוד תמונות, ואם תהיתם מה יש- אז יש בגדול את מה שצריך כדי לעבוד, אבל בקטן: מקדחת עמוד, מלטשות, קומפרסור, מחרטה, 2 שולחנות עבודה, מסור סרט, ג'יקסונים, מלטשה אורביטלית ומלטשת טנק, מלחציים לברזל, רתכת ומשור שורף, רוטר, ועוד כל מיני דברים שימושיים. אבל הכי טוב- תבואו לראות.
2. הסדנא פועלת כחלק מפעילות של עמותת "מוסללה", לכל מי שמדריך או מפעיל את הסדנא יש ביטוח צד ג', וביטוח תאונות אישיות. לכל מי שעושה קורסים אצלנו אנחנו עושים ביטוח תאונות אישיות.
3. אנחנו מתכנננים לעבור בעוד חודשיים לבניין כלל, לחלל שהוא הרבה פחות מפנק ממה שאתם רואים בתמונות, לצורך העניין אני מחפש לקנות 4-5 ונטות דו כיווניות. מכיון שאנחנו עמותה התקציב מוגבל ואני אשמח אם יש רעיונות איפה ניתן לקנות כמות במחיר שפוי. בנוסף, אנחנו מחפשים לקנות חמישיה משומשת- וגם כאן אשמח להמלצות.
כל טוב,
נתן

eran1901

New member
יפה

בהצלחה,
אני מירושלים וקיוויתי לקפוץ לשם בעת הצורך לפי צורך בכלי כזה או אחר שאין ברשותי...(תירוץ
)
אבל בניין כלל? נשמע לוקיישן מבאס מבחינת נגישות. בטח כשרוצים לבוא עם חומר גלם

בניין כלל

אהלן,
אנחנו עוברים לבניין כלל כחלק ממהלך רחב של העירייה לחזק את הבניין הזה שכבר כמה שנים טובות נראה כמו הצרות שלי, ולגבי נגישות עם חומרים- יש חניון תת קרקעי ומעליות שמגיעות היישר לקומה E, אז אל דרגה.

gndakknight

New member
מקווה שתצליחו

ירושלים קצת רחוקה לי אבל אני מחזיק לכם אצבעות!

למעלה