התחדשתי לשנה החדשה בסט מברגות 10.8 בוש,סיוע בשאלות למתלמד

התחדשתי לשנה החדשה בסט מברגות 10.8 בוש,סיוע בשאלות למתלמד

מכיוון שאינני בקיא בכלים חשמליים כל כך ,יש לי מספר שאלות שבדרך כלל שואלים לפני שקונים .אבל אף פעם לא מאוחר
בפועל לא יכולתי לעמוד במבצע שהוצע לי ,ועל סמך קריאת חוות הדעת החיוביות שכתבו חברי הפורום בעבר קניתי את הסט מברגות בוש 10.8 .

1. הסוללות שקבלתי הם 1.3 .אני יודע שיש חזקות יותר 1.5 ו2 ,מה ההבדל בינהם ?זמן העבודה או עוצמת הסוללה ?האם בעתיד עם המטען שקבלתי עם הסט 1.3 אם אקנה בעתיד סוללה 2 המטען יתאים ?,המברגה שקניתי תתאים לסוללה חזקה יותר למשל 2 ?
2. על המברגה מסומן צורת מקדח וכן מספרים הולכים ועולים ,צורת המקדח ברורה ,מהם המספרים שמסומנים ?
3. במברגת האימפקט ניסיתי לשים ביט הברגה רגיל והוא די רופף ,האם צריך ביט מיוחד עם מגרעת כדי שיתפס ע"י טבעת המתכת הקפיצית ?
אשמח לקבל תשובות מהחברים

תודה ושנה טובה

yulevi

New member
תתחדש

סוללות,ככל שהאמפר גבוה,יותר זמן עבודה
המטען יתאים גם לסוללות אחרות 10.8 של בוש בלבד
המספרים מסמנים את רמת הקלאץ' או הידוק ההברגה,לדוגמא אני משתמש בקלאץ' 7 להברגת ברגים 4 ממ ואורך 35 ממ,המברגה נעצרת ברגע שהבורג נכנס עד הסוף והראש בקו 0 עם הלוח,את זה תלמד בניסוי ותהיה בהתאם לברגים וסוגי העצים
באימפקט צריך ביט עם מגרעת ,לרוב מגרעת נמצאת בביטים ארוכים,שימוש עם ביטים קצרים תעשה בעזרת תושבת ביטים להברגה

yuvaleitan

New member
תתחדש!!

שמע, לי יש את הסט הזה, עם סוללות 1.3. ההבדל הוא אך ורק בזמן מחזור העבודה - האמפראז' (הזרם) שיוצא הוא קבוע (או פונקציה של מידת הלחיצה), כך שמה שמקטין את הערך זה השעה.
המטען עובד די מהר, תוך 25 דקות בערך הסוללה טעונה, כך ששתי סוללות - אתה מכוסה. אני בספק אם בכלל תרצה לקנות סוללות אחרות בשנים הקרובות...
אפשר לעבוד עם ביט הברגה קצר, רגיל, אבל הוא קצת קצר מדי, וזה פחות נוח. עדיף ביט ארוך, או כמו שכתב יהודה - תושבת לביטים, שנשארת קבוע תקועה במברגה.
איזה כיף!
אחלה התחדשות לכבוד השנה החדשה. עכשיו בטוח תהיה טובה!...

meeskreve

New member
תתחדש בועז.

אם עדיין יש לך שאלות אתה מוזמן לקפוץ אלי להדרכה קצרה

meeskreve

New member
תתחדש בועז.

אם עדיין יש לך שאלות אתה מוזמן לקפוץ אלי להדרכה קצרה

למעלה