אפליקציה מסתירה בקשת הרשאה

חרמש

New member
אפליקציה מסתירה בקשת הרשאה

אני מנסה לביצוע גיבוי של הסמארטפון שלי, LG V30+, בעזרת Syncios Manager. לאחר ששניתי את ההגדרות כך שיתאפשר ניפוי הבאגים ב-USB, התכנה המותקנת על המחשב השולחני מזהה את הנייד שלי מופיעה ההודעה הבאה: "יש אפליקציה שמסתירה את בקשת ההרשאה, ולכן להגדרות אין אפשרות לאמת את התשובה". לא זהיתי את האפליקציה המסתירה. איך אפשר לזהות אותה אם היא אינה מופיע כחלון?

blzvi

Active member
Syncios Manager לא מזוהה עם טלפון LG

אז למה להשתמש בו?

חרמש

New member
לפי סרטון נראית אפליקציה מועילה

בסרטון הבא [URL]https://www.youtube.com/watch?v=hSz6XHcb4R0[/URL] יש הסבר מבטיח לגבי האפליקציה. נראה לי שכדאי לבדוק אותה. התקלה עליה אני מדווח אינה מוזכרת בסרטון והיא, כנראה, ספציפית למה שמותקן אצלי. נסיתי להפעיל את האפליקציה כשהנייד במצב בטוח, אבל החסימה נארה בתוקף. אשמח להצעה איך להפטר ממנה.

blzvi

Active member
בדרך כלל

ברירת המחדל של חיבור USB הוא טעינה בלבד. בדוק בטלפון בשורת חיבור ה USB שאתה במצב של העברת נתונים בחר Media Device (MTP)

חרמש

New member
איך מגיעים ל- Media Device (MTP)

נסיתי לאתר את הגדרות חיבור ה-USB, אבל לא הצלחתי.

blzvi

Active member
כאשר מחברים טלפון למחשב

המחשה מזהה (משמיע צליל חיבור) ובטלפון מתווספת שורה בוילון שמושכים מלמעלה למטה.קליק על השורה הזאת נותנת לך אפשרויות חיבור ,הראשונה טעינה בלבד.

חרמש

New member
שורה בוילון

כשאני מתחבר באמצעות USB איני שומע צליל והפס שמופיע כולל את האפשרויות ה"רגילות" (צליל, capture וכו'). לוח האפשרויות שהצגת אינו מופיע אצלי.

חרמש

New member
גליתי את האפשרות

מסתבר שהאפשרות מסתתרת אצלי בין "אפשרויות פיתוח". כשאני בוחר "בחר קונפיגורציה של USB", מופיעות האפשרויות עליהן הצבעת.

חרמש

New member
גם העברה לאפשרות העברת תמונות אינה פותרת את הבעייה שהזכרתי

blzvi

Active member
לא תמונות ,מצב העברת קבצים MTP

בדוק אם במחשב הוא מזוהה ככונן

חרמש

New member
נסיתי

העברתי לאפשרות הקבצים והבעייה נותרה בעינה. הנייד מוכר ע"י המחשב

blzvi

Active member
הצליל במחשב כאשר מחברים התקן USB

מופיע ליד השעוןץ מבחינת הטלפון בדוק אם יש לך בהגדרת >כלי ניהול .ושם הדלק את USB DEBUGGING אם אין לך כלי ניהול אז בהגדרות >אודות >7 לחיצות על ה build ותחזור למשפט הראשון

למעלה