שואל על וואצאפ

שואל על וואצאפ

אחותי קנתה טאבלט ללא סים קארד וללא אינטרנט סלולארי. יש לה אינטרנט ביתי אלחוטי. שואל עבורה- האם ניתן להתקין על הטאבלט וואצאפ, ולשלוח ממנו הודעות בחיבור ל WIFI בלבד, כשיש לה אייפון עם סים סלולארי פעיל ברשותה ? תודה מראש !

טוב, אני מעדכן -

מסתבר שלא הבנתי נכון את המצב. לאחר בירור נוסף עם אחותי, מסתבר שאכן ניתן להתקין את האפליקציה על הטאבלט שאינו מכיל שום סים קארד. יחד עם זאת, לאחר תהליך הרישום לטאבלט עם הקוד הסודי שנשלח ב SMS, האפליקציה מסירה את עצמה מהאייפון.... וזה לא רצוי. שואל מה עליי או על אחותי לעשות, כדי לשמור על שתי האפליקציות מותקנות על שני מכשירים שונים. האחד אייפון עם סים קארד, והשני טאבלט ללא סים קארד. &nbsp תודה מראש....

blzvi

Active member
צריך למצוא קרבן אחר

טלפון בעל סים שלא משתמש ב whatsapp

אז כדאי לקנות סים ?

בעיקרון, הטאבלט תומך בכרטיס SIM, אבל לא ברור לי וגם לא לאחותי איזה סים נדרש בדיוק. נגיד שאני קונה סים קארד מסוג טוקמן שיכול לקבל SMS, האם הוואטסאפ יסכים לזה? לגבי אינטרנט, כאמור יש אינטרנט ביתי אלחוטי. &nbsp מה דעתך? תודה

קראתי

נא תשובתך - האם כרטיס סים פשוט כמו טוקמן ( ללא אינטרנט סלולארי ) יכול לשמש אותי לאפליקציה וואצאפ שנייה עם מספר חדש?

blzvi

Active member
לפחות להתקנה אתה צריך סים

לאחר התקנה ואישור SMS ניתן להוציא את הסים, ה WA ימשיך לעבוד

תודה לכולם, ומעדכן עידכונים

מסתבר שאין צורך בהזנת סים בכלל, ואכן די ב סים מסוג טוקמן לצורך התקנה של האפליקציה. כל זאת ללא הזנה פיזית של ה סים. כל שנדרש הוא טלפון בעל יכולת קבלת SMS. &nbsp עניין נוסף שגיליתי, שלא ניתן ליהנות משירות WHATSAPP WEB באמצעות טאבלט ( משום מה ). כנראה שזה אפשרי רק באמצעות מחשב ביתי. כך לדבריה של אחותי לפחות... &nbsp הקיצור, כעת מותקן אצלה אפליקציה וואצאפ על הטאבלט, בעזרת סים קארד טוקמן ישן שאין לו שום מסלול אינטרנט סלולרי.

YosMan1

New member
לא מדוייק, אפשר להכנס בטבלט לווטסאפ ווב אבל צריך דפדפן שיודע

לדמות מצב דסקטופ ושווטסאפ לא יזהה זאת. יש כמה שיודעים לעשות זאת.

blzvi

Active member
זה מעניין ,תוכל להרחיב?

ואל תתבלבל בין טאבלט ללפטופ

YosMan1

New member
מאד פשוט, כמעט בכל דפדפן אנדרואיד יש בהגדרות מצב דסקטופ

שבו אתה מורה לדפדפן לשגר לאתר שאתה מבקש שיתיחס אליך כמו אל מחשב רגיל. במצב דסקטופ האתר יראה כבדיוק כמו שהוא נראה במחשב רגיל. באותו השלב אפשר להכנס לכתובת web.whatsapp.com ולהפעיל את הווטסאפ. במצב דפדפן אנדרואיד רגיל זה לא אפשרי להכנס לכתובת הזו. יש דפדפנים שבהם הטריק לא עובד, וזה גם לא לגמרי יציב אבל כרגע ניסיתי גם בדפדפן כרום וגם בפייקפוקס זה עובד מצויין. באייפאד זה יותר בעייתי אבל גם שם מצאתי דפדפן אחד שבו זה עבד, לא זוכר כרגע את שמו. &nbsp

ROZELESS

New member
האפליקציה על האייפון ובטבלט נכנסים לweb.whatsup בדפדפן

אתה מוכן לפרט קצת ?

מפני שאכן קיבלתי מסר שמפרט משהו כזה, שהווצאפ WEB במחשב הנייד שלה, כולל למעשה את 2 החשבונות וואצאפ האחרים ( אייפון וטאבלט ), למרות שמדובר ב 2 מספרי טלפון שונים. מודה לך מראש אם תפרט קצת לגבי זה.

blzvi

Active member
אין שום דבר חדש

עבור whatsapp web עליך לסרוק ברקוד שמופיע על המסך ומין הסתם זה עבור טלפון אחד בלבד. לעבור לטלפון אחר צריך שוב לחזור על התהליך עם הטלפון השני . אין מצב שיש לך את שניהם סימולטנית

למעלה