שאלות

שאלות

היי יש כיום סמרטפון שעוקף את הנוט 10 פלוס?
ב.אך מגדירים בסמרטפון של סמסונג שאפילו החברה לא תוכל לראות ולדעת היכן אני גולש ומה כותב?
ג.היכן בעולם כיום כדאי לרכוש סמרטפונים חדשים ללא בעיה עם תדרים ועם עברית כאילו קניתי בארץ מסאני?
ד.אני עובד עם המצלמה בעבודה ,מחפש אפליקציה שכל תמונה שאצלם ישר היא מעביר למייל עם תאריך ושעה!
תודה רבה לכם

T o m c o

Member
מנהל
א. עוקף מאיזה בחינה? איכות מצלמה? מעבד? גודל מסך?
כמות פקסלים בinch? השאלה שלך כללית מדי ולא רלוונטית.
&nbsp
ב. הדרך היחידה לעשות זאת היא שימוש בשירותי פרוקסי, שדרכם הכל ינותב. לא הייתי ממהר לעשות את זה, גלישה באינטרנט תהיה איטית הרבה יותר, כל תקשורת אחרת תהיה איטית יותר גם היא. ויש דברים שאין אפשרות בכלל להעביר דרך הפרוקסי, כמו שיחות והודעות רגילות.
&nbsp
ג. רוב מכשירי הסמארטפון שמגיעים היום בכמעט כל מקום בעולם (בו מוכרים דגם גלובלי ולא דגם ספציפי מותאם) מגיעים עם תמיכה גלובלית בתדרים ועברית במערכת ההפעלה, רק צריך לבדוק שאת רוכש דגם גלובלי ולא דגם ספציפי מותאם. הבעיה המרכזית תהיה האחריות שלא תהיה לך בארץ, אם אתה מוכן לקחת את זה בחשבון, תתפרע!
&nbsp
ד. ברוב המכשירים שם התמונה הוא חותמת הזמן בו צולמה התמונה, אתה בסך הכל צריך להפעיל את הגיבוי האוטומטי של גוגל לחשבון הגוגל שלך וכל התמונות יועלו באופן אוטומטי לדרייב.
&nbsp

שבוע טוב

תודה המצלמה הכי משוכללת כיום היא בנוט 10 פלוס?
ב. אוותר נקווה שסמסונג לא עוקפת אחרי בנוט 8
ג.אז מה צריך לשאול אותם בחול בזמן הקניה אם אני בחנות מורשת?
ד. אני צריך למייל שישלח לי התמונות יש אופציה כזאת?
תודה

T o m c o

Member
מנהל
א. הגדר משוכללת? מאיזה בחינה?
ג. אתה צריך לבקש דגם ספציפי (תת דגם לא "Samsung Note 10") - להגיד ספציפית את מספר הדגם המדויק של המכשיר שתומך בכל התדרים שאתה רוצה.
לדוגמה SM-N975F/DS.
&nbsp
ד. אין שום סיבה לעשות את זה! זה סתם יתפוס מקום במייל, אתה יכול לעשות את זה בדיוק עם גיבוי לגוגל דרייב מה שבא באופן מובנה.

היי

תודה על התגובה ,כרגע אקח את הנוט 10 פלוס בארץ יש חוסר כרגע ,כמה הפרש למשל בארצות הברית ומזרח אירופה על הסמרטפונים הכי חדשים?
למשל במזרח אירופה אני פעמיים בשנה
ב.בדרך כלל המוכר בחול לא ידע להגיד לי אם הוא תומך בכל התדרים? אם נגיד מכשיר כמו נוט 10 פלוס עולה 2000 בחול, ובארץ כרגע 3.500 על מכשיר מקורי אחריות סאני ,אז למשל יהיה לי שווה להביא מכשיר מחול ,הנוט 10 פלוס אני צריך בגלל המסך והמיילים וכו בעבודה
ג. אין לי בעיה שיתפוס מקום במייל שלי בוואלה ,העיקר שיהיה לי גיבוי וימחק מהר תמונות מהגלריה במקום שאני אמחק כל יום

היי

למי כדאי לרכוש נוט 10 פלוס כיום? אני מצלם המון בעבודה ועובד במכירות
ב. מתלבש לגבי קנייה בחול ,אם תהיה נסיעת עבודה אסע וארכוש חייב לגעת ולראות את המכשיר,להזמין מאמזון נראה לי מפחיד מידי..
תאמין לי יש בעירי חנות פרטית שירות מדהים ומהיר ,לא רואים ממטר את פלאפון וסלקום,גם מסאני הפסקני לקחת שירות מהם גם רחוק קצת וגם מעצבנים
תודה אני צריך שישלח למייל וימחק מהגלריה התמונה ,אני מצלם כגיבוי בעבודה מול לקוחות תודה לך

תשובות

א. תגדיר "לעקוף". במה? במהירות המעבד? באיכות המצלמה? בכל מקרה משתמש מצוי, לא ירגיש בהבדל גם בין S10 ל-S8.
&nbsp
ב. החברה גם ככה לא אמורה לדעת היכן אתה גולש, אלא אם כן היא התקינה איזושהי רוגלה, אבל זה בניגוד לחוק.
&nbsp
ג. בכל מקום שנחשב לאמין. אמזון וכיו"ב.
&nbsp
ד. לְמה אתה צריך את הפונקציה המוזרה הזאת? תתקין את Google Photos ואז כל התמונות יגובו בחשבון הגוגל שלך.
&nbsp

היי

למי כדאי לרכוש נוט 10 פלוס? אני מצלם המון בעבודה , עובד במכירות שולח מיילים ווטאספים וכותב ברשת
ב שמעתי שהסינים מרגלים בניידים אז אמרתי נזהר..
ג.נראה לי שעדיף שמישהו ירכוש לי בחול ויביא לכאן או שאני בניסת עבודה ,הבנתי שהתדרים שונים וכו,אחד שבא לקנות בחנות מורשת ,ואומר להם שהוא רוצה מכשיר מתאים למדינה עם עברית וכו הם לא יעשו זאת?
ד. התמונות שאני מצלם משמשם לי כגיבוי מול הלקוחות ,לכן מחפש אפליקציה שכל תמונה שצילמת ישר תשלח למייל ותמחק לי מהגלריה יש אפליקציה כזאת?
תודה

למעלה