התייעצות על מכשיר קטן מ 6 אינטש'

natiraz82

New member
התייעצות על מכשיר קטן מ 6 אינטש'

שלום,
אני מחפש מכשיר לאבא שלי. חשוב לו שיהיה קטן מ 6 אינטש'.
חשבתי על ONEPLUS 5. [פחות או יותר זה התקציב]
האם לעדתכם זהו מכשיר ישן מידי או שזו אופציה טובה?
הוא לא צריך מכשיר דגל אלא מכשיר טוב.
תודה לעונים.

em28

Well-known member
המכשיר מצויין, הסוללה בטח ראתה ימים טובים יותר

יש לי OP3 (הדגם שלפני ה-5), אלמלא הסוללה לא חישבה קיצה לאחור לא הייתי מחליף אותו (ל-OP6).
ולא, סוללה חדשה היא לא אופציה טובה, היא בת שנתיים לפחות.
&nbsp
נאלץ בהכנעה להמליץ על שיאומישקרכלשהו או האייפון SE2 החדש (קצת יותר יקר, אבל עדכני וקטן).

binon

New member
OP5 מכשיר מעולה

סוגר אצלי שנתיים וחצי עכשיו. עדיין מקבל עדכונים.
סוללה מחזיקה יום שלם בשימוש בינוני.
עובד מהר, לא נתקע. מומלץ.

ROZELESS

New member
2 הסנט שלי בנושא .....

כיום כשלמכשירים אין שוליים הגודל של המסך לא משחק פונקציה למבוגרים ומה מפריע להם זה הגודל הפיזי הכולל של המכשיר כי לרובם מפריע שהם מחזיקים ביד מכשיר שגדול פיזית
&nbsp
תגדירו לעצמכם מידות חיצוניות של המכשיר המבוקש (אצלי ההורים אמרו לי "אני רגיל למכשיר X שכבר יש לי ואני לא רוצה משהו גדול יותר מזה") וחפשו מה עומד ביעד של התקציב שלכם ...

anigodin

New member
סמסונג גלקסי S10E

כמו אביך, אני גם לא אוהב את המכשירים עם המסכים הענקיים. המכשיר הנ"ל יצא במרץ 2019 ויש לו מסך 5.8 על גוף קטן יחסית (בערך כמו האייפון SE הנוכחי). מבחינת חומרה, הוא למעשה מכשיר דגל אבל המחיר שלו כרגע נמצא בירידה. אפשר למצוא אותו במקומות רבים בפחות מ-1700 שקלים בערכה פתוחה עם מטען לא מקורי וקצת יותר מ-1700 בערכה חתומה. קניתי כזה בערכה חתומה לפני כשבועיים אחרי מחקר מעמיק שביצעתי עליו. כל ביקורת שראיתי או קראתי עליו, מהללת אותו. זה לא מכשיר לגיימרים אלא למי שצריך מכשיר שיעשה את העבודה. המכשיר בנוי היטב, המסך מעולה ואין בעיה להפעיל אותו ביד אחת (מעולה למי שאין לו ידי ענק). החסרון העיקרי הוא סוללה שנחשבת כיום מעט חלשה, אבל מי שאינו משתמש כבד, זו לא אמורה להיות בעיה.

למעלה