חסימת מסרונים - התכוננות לבחירות :)

dino_din

New member
חסימת מסרונים - התכוננות לבחירות :)

בוקר טוב,
יודע שהיו מלא שירשורים, מקווה שאולי יש דברים חדשים ומועלים בתחום.
לאור תקופת הבחירות והעובדה שאני מקבל בין 3 ל- 5 מסרונים כל יום, אני רוצה לחסום באופן גורף כל מה שמגיע ממספרים בקידומות 055 + 057.
אני עם xiaomi A1 , החוסם המובנה שלו יודע לסנן רק על פי מספר ולא לפי תבניות (ניסיתי לחסום 055* ולא עזר).
אז מה אני רוצה:
אפליקציה שתדע לחסום קבלת מסרונים ממספרים ספציפיים וגם על פי תבנית.
עדיף אפליקציה לא פולשנית כמו true caller למשל.
עדיף חינמית אבל אם יש משהו טוב ויעיל בלי יותר מידי פרסומות - מוכן לשלם כמה שקלים.
תודה מראש למייעצים.

dino_din

New member
תודה
ינוסה

dino_din

New member
טוב, אז לא סגור על זה

כמה דקות אחרי שהתקנתי ונתתי לה הרשאות למסרונים ושיחות, ואפילו הפכתי אותה לתוכנית ברירת המחדל לטיפול בהודעות (הייתי חייב כדי שתטפל במסרונים), התחלתי לקבל הודעות מפייסבוק עם קוד שרצו שאכניס איפה שהוא... גם אחרי שקראתי את ההודעה, כל דקה היא הגיעה שוב.
&nbsp
הסרתי את התכונה ונראה שזה הפסיק...
&nbsp
לא יודע בוודאות שזה קשור, אבל קצת מטריד (בכל מקרה החלפתי סיסמה וניתקתי את כל המכשירים המחוברים לחשבון).

shoosh2607

Member
מנהל
אין לי מושג

עבדתי איתה פעם על חסימת שיחות אבל הפסקתי.
לא זכור לי שהיו בעיות אבל אולי...

dino_din

New member
גם לי לא. לא בדקתי מספיק בשביל להאשים את האפליקציה

יכול להיות איזה צירוף מקרים מרגיז. אבל זה מספיק בשביל לא לקחת סיכון.
&nbsp
בינתיים ממשיך למחוק כל יום ולענות לחלקם תשובות מטומטמות בשבל הכיף (חלק עונים חזרה :)

blzvi

Active member
מניח שדבר לא יעזור

שולחי המיסרונים חכמים יותר מכותבי האפליקציות

dino_din

New member
כנראה

גם קשה לחסום כי לא הכל מגיע ממספרים.
&nbsp
הרבה מגיע מ"שמות" לא מזוהים (למשל ממספר hotobeli) ואז בעיה לחסום אותם.
&nbsp
&nbsp

YosMan1

New member
מנסיוני כשחסמתי מספרים שכאלה בעבר: הפסקתי לקבל סיסמאות מהבנק

בגלל שגם המשווקים וגם המפלגות וגם הבנקים משתמשים באותן חברות שרות אז כשאתה חוסם את המספרים האלה אתה גם חוסם את המספרים ששולחים קודים מהבנק ושאר השרותים שאתה כן רוצה לקבל מהם את ההודעות (סיסמאות כניסה).
בעייתי ביותר.
בסוף נאלצתי להסיר את כל החסימות.

dino_din

New member
מבאס

ידעו איך להחריד את עצמם הנבלות...

זה רק מדגם מהימים האחרונים (חלק מחקתי, חלק כבר חסומים ונמחקים לבד)...

היום ניתן לשלוח מסרון עם מספר וירטואלי

בבחירות המוניציפליות הייתי מקבל מסרון ממספר, נניח, 0202, ולאחר מכן מסרון ממספר 02020, בלי שום קידומת.
&nbsp
כמו כן, ישנם מסרונים שכלל לא מכילים את מס' הטלפון שממנו יצאו כביכול, אלא שם (כמו ayoobkara, כמו בצילום המסך שהבאת).

SupermanZW

Well-known member
זה לא נכון

כותבי האפליקציות לא מוכנים להשקיע זמן רב עבור תמורה מועטה. באפליקציות חינמיות משקיעים מעט מאוד כי אין החזר, בגלל שאף אחד לא מוכן לשלם על אפליקציית חסימה חכמה שדורשת יותר השקעה מהמפתחים לא מפתחים כזו.

שולחי המסרונים לא מסוגלים לפתח שום אפליקציה, הם לא חכמים, לשלוח מסרונים כל ילד יכול והאפליקציה ממנה שולחי המסרונים שולחים אותם פשוטה מאוד ולמי שפיתחו אותה שילמו היטב.

blzvi

Active member
אל תשכח שמיסרונים זה לא אפליקציה

זה שרות טלפוניה כמו הטלפון.
באחריות נותן השרות הסלולרי

SupermanZW

Well-known member
יש אפליקציה שפותחה ע"י מייקרוסופט

שמאפשרת שליחת מסרים סלולריים ממחשב לרשימת תפוצה כמעט בלתי מוגבלת. עושים סשימוש במודם סלולרי.

למעלה