One Plus3 אנדרואיד 8.0 - קבצי המוזיקה התחילו

einat162

New member
One Plus3 אנדרואיד 8.0 - קבצי המוזיקה התחילו

להישמע רע, יש מן שלג- בחלק מהרצועות זה מינימלי, בחלק יותר מורגש, וחלק בכלל לא מושפע. ההאזנה היא דרך אוזניות- כשלא מדובר באוזניות עצמן (אותם שירים נשמעים בסדר כשהם מושמעים ברדיו אינטרנטי, ניסיתי אוזניות אחרות וגם איתם שמעתי את הרעש).
אני משתמשת ב Folder Player שתמיד היו לו באגים, אבל ניסיתי עכשיו לנגן את אותם רצועות ב PLAY הנגן המובנה והיתה אותה בעיה.
נראה שהטלפון שיבש את הקבצים (אין לי בעיה כי כולם מגובים דיגיטלית ורובם גם מדיסקים מקוריים).
מישהו אחר נתקל בתופעה כזאת?

blzvi

Active member
נסי רמקול BT חיצוני

נגן PLAY לא קיים אצלי במכשיר .
אני משתמש ב Play Music של Google .
לא מכיר תופעות שמכשיר משבש קבצים,טענתך מגוכחת.
יותר הגיוני בעיית חומרה,נקי יציאות שמע באמצעות קיסם אוזניים,
לבדיקה נסי קבצי mp3

einat162

New member
PLAY של גוגל- אליו התכוונתי

אין לי רמקול BT חיצוני, מכיוון שאין לי צורך בכזה.
טענתי אינה מגוחכת, בגלל שאם היית קורא ומבין- התבצעו בדיקות (אוזניות שונות, אודיו ממקור אחר בטלפון, הקבצים הם כבר קבצי MP3 ). וכן, אולי לא ציינתי אבל כבר בדקתי וניקיתי את שקע האוזניות כמה שניתן.

blzvi

Active member
איך זה נשמע ברמקול הפנימי?

אם זה תקין אז צריך לנקות שקע אוזניות.
קנה בטמבוריה ספריי ניקוי מגעים ,תתיז על השקע ותתזיז על התקע ,תכניס ותוציא מספר פעמים

einat162

New member
קשה לי להעריך כי לא הקשבתי להם דרך הרמקול הפנימי

ואני לא יודעת איך הם אמורים להישמע... יש שלג מסויים, אבל אני לא יודעת אם זה אותו הדבר (נשמע שלא כי באוזניות היה כאילו "הד" של שלג, כלומר אחרי שורה או צליל, פה יש צליל נלווה מתמשך).
"ספריי ניקוי מגעים" - האם הכוונה לספריי לחץ אוויר?

blzvi

Active member
לו התכוונתי לספריי לחץ אויר הייתי כותב זאת

ספרי ניקוי מגעים בטמבוריות,כלי עבודה.
יש דבר כזה

einat162

New member
לא היה צרוך בספריי - כי צדקתי בהרגשה שלי :

הפתרון היה להעביר את תיקיות המוזיקה שלי (2 ג'יגה בערך) למחשב, למחוק כמה שירים שאני לא מקשיבה להם, להוסיף חדשים- ולהעביר את הכל חזרה למכשיר.

כלומר לא מגעים אלא "באג" כלשהו שהשפיע על קבצי ה MP3 הקיימים (אותם קבצים, שחזרו למכשיר מנוגנים מסדר גמור עכשיו). אם זה משהו שקורה פעם בשנה-שנתיים לא צריכה להיות בעיה גדולה.

למעלה