שמות אנשי קשר לא מופיעים כשמקבל שיחה

• פותח הנושא npr2
  • פורסם בתאריך

npr2

Member
שמות אנשי קשר לא מופיעים כשמקבל שיחה

שלום חברים,
בגלקסי אס 8, יש לי בעיה כנ"ל.
כשמקבל שיחה, מופיע המספר בלבד על הצג ללא שם איש הקשר ?

בבקשה מה צריך לעשות כדי שיחזור למצב בוא שם איש הקשר מוצג ?

תודה! :)

האם אנשי הקשר מסונכרנים עם חשבון הג'מייל?

הדרות - חשבונות - גוגל - לוודא שמסומן סעיף אנשי הקשר

npr2

Member
תצלום מסך הגדרות מצורף

תודה!
כך נראה המסך של גוגל בחשבונות - חסר משהו ?

npr2

Member
הפרינט כאן אני מקווה

npr2

Member
אף שאני לא רואה קשר

אציין שהבעיה צצה (לפני כשבועיים) אחרי ששיניתי מס' אנשי קשר מעברית לאנגלית כדי שניתן יהיה להתקשק איתם בחיוג קולי (גווגל)

BobboVilla

New member
יכול להיות שאנשי הקשר מופיעים מספר פעמים

גם בחשבון גוגל וגם על המכשיר (ואולי אפילו על הסים), ואין קישור/חיבור/איחוד בין שני אנשי הקשר. במקרה שבו המכשיר מזהה שני אנשי קשר (או יותר) עם אותו מספר, הוא לא יודע איזה שם להציג.

npr2

Member
זה כן יכול להיות!!

נראה לי שהבחנתי במקרים כאלה (אין לי מושג איך זה קרה)
&nbsp
מה צ לעשות בובווילה ?? :)
&nbsp
תודה!

npr2

Member
בובווילה, כנראה כשהמרתי אנשי קשר מעברית לאנגלית

הם נשמרו בכפילות כפי שהצעת. (היתה שם שאלה אם לשמור בסים או בטלפון ובחרתי אקראית)
&nbsp
עכשיו רק איך לנקות את הכפילויות ( מ ה סים כנראה)
&nbsp
תודה!!

BobboVilla

New member
אם הם באמת שמורים בסים

אז צריך להיכנס לאפליציית אנשי הקשר, לבחור באפשרות הצגה מותאמת אישית או הצגת חשבונות (אני לא יודע איך זה בדיוק בסמסונג), לבחור רק סים, ולמחוק את כל אנשי הקשר ששם. כמובן שצריך לוודא קודם שכל אנשי הקשר הרלוונטיים נמצאים על המכשיר ו/או בחשבון גוגל, ולא צריך למחוק אנשי קשר של המפעילה הסלולרית (שירות לקוחות, מענה קולי וכו').
&nbsp
אם אנשי הקשר לא שמורים על הסים אלא על המכשיר עצמו, אז צריך למחוק אותם משם. הדרך הקלה ביותר, אם אנשי הקשר מגובים לחשבון הגוגל, וחייבים לוודא את זה לפני שעושים את הפעולה הזו, היא פשוט למחוק את האיחסון של אנשי הקשר במכשיר. זה בעצם מוחק את כל אנשי הקשר ששמורים על המכשיר. זה ימחק גם את העותק המקומי של אנשי הקשר שמסונכרנים לחשבונות שונים, אבל בעת הסינכרון הקרוב הם פשוט יגיעו בחזרה למכשיר.
נכנסים להגדרות - יישומים - הכל - "איחסון אנשי קשר" או Contacts Storage - נקה נתונים.

למעלה