העברת תכולת ה-WhatsApp מאייפון לאנדרואיד

תָּמִיר

New member
העברת תכולת ה-WhatsApp מאייפון לאנדרואיד

ראיתי ששאלו זאת ב-2015 והתשובה היתה ש.. "אי אפשר".

עברו שלוש שנים. אני כעת עם שיאומי Mi A1 והמכשיר הישן הוא אייפון 4s. הוא מגבה כל הזמן לאייקלאוד ולא ראיתי שם דרך לשנות לו את מנגנון הגיבוי.

האם אמנם אין דרך לגבות את תכולת ה-WhatsApp אל שירות ענן נייטרלי ומשם לאנדרואיד?

אשמח לעזרה בנושא,

תָּמִיר

BobboVilla

New member
יש כלים שמתיימרים לעשות את ההמרה הזו

ומפעם לפעם גבי מעלה קישור ו/או הסבר אליהם, ומסכם במשהו בסגנון של "אם תנסו, נשמח אם תחזרו להגיד אם זה עובד". בינתיים אף אחד לא חזר אלינו
.

תָּמִיר

New member
בינתיים, מסתבר שיש כלי לזה..

ששמו WazzapMigrator
זו אפליקציה שעולה כסף, אבל כשניסיתי לקנות אותה, משהו בצורה שהוא דורש להתחייב למשהו שקרוי גוגל פיימנט לא מצא חן בעיני. אתמול שלחתי לו מייל ששואל אם אפשר בפייפאל, עד עתה לא נתקבלה תשובה ממנו.

בינתיים ביקרתי ב-iDigital ולפי מה שאמרו לי, אין שום אפשרות לחלץ את הגיבוי של ה-WattsApp דרך iCloud וגם לא דרך iTunes.

לטענת אנשי iDigital, הדרך היחידה היא להעביר את ה-WattsApp אל מכשיר חדש יותר מזה שלי (4s) ואז במכשיר החדש, יש אפשרות להגדיר לטלפון להשתמש בחשבון ג'ימייל בכדי לבצע גיבוי ל-WhatsApp ואז אפשר יהיה לגשת לקובץ.

היום בערב חבר יביא לי אייפון 6 ואנסה לעשות זאת.
מקווה שבגירסת 6 של אייפון כבר מאופשרת שינוי תצורת הגיבוי.
במידה ולא, אשמח אם מישהו יוכל לומר לי מאיזו גירסה של אייפון הם איפשרו את שינוי תצורת הגיבוי.

עצם העובדה ש-iDigital לא מוכנים לתת שירות/תמיכה/עזרה בסוגיה הזו ובעוד סוגיות שירות בטענה שהם "שומרים על פרטיותי" (שזה בולשיט גדול שהרי אני במפורש מבקש מהם ומאשר להם), + הסוגיה הזו שנועלת לאנשים נתונים בתוך מכשירים ומאלצת אותם לשדרג שוב ושוב רק כדי להיות מסוגלים לשמור על נתוניהם, הן סיבות מספיקות עבורי בכדי להחליט לסיים את הקשר הנצלני המתעלל הזה של Apple בלקוחותיה.

אייפון - מכשיר מעולה עם חרא של שירות.

אני כבר עם אנדרואיד.

תָּמִיר

YosMan1

New member
מה שאיידיגיטל הציעו לא יעזור ולא יעבוד כי אלו קבצי מסוג שונה

הכלי שמצאת הוא דבר ישן, אולי זה יעבוד אבל אני עוד לא מצאתי אדם אחד שהצליח לעשות זאת.
אם זה יעבוד לך אתה תהיה ראשון בפורום אז תעדכן.

למעלה