שבת שלום. צריכה להעביר מאנגלית

גליגלי6

New member
שבת שלום. צריכה להעביר מאנגלית

לעברית. בעיקר את אייקון ההגדרות. לפי הדרכה ברשת לא הבנתי. זה דחוף לי. יש לי LG K8. תודה רבה

גליגלי6

New member
איפה נמצאת רשימת השפות. זה טלפון חדש לגמרי. בהתחלה היתה

עברית אבל רק בשלבים הראשונים של הגדרות הפעלת הטלפון ומייד השתנה לאנגלית. לא הכל. יש חלק בעברית אך הדברים הכי חשובים הם באנגלית למשל אייקון ההגדרות, סימניות, משחק מסויים ועוד

גליגלי6

New member
משערת שהמעבר משפה לשפה הוא סטנדרטי אך בהגדרות אין לי

שפה וקלט אלא רק שפה ומקלדת..

גליגלי6

New member
המוכר שאל אותי אם יש אפליקציה של דגל ישראל. זה חרא של טלפון

הוא לא הסכים להחליף אותו על אף שהוא משומש. הבעיה שהטלפון השני שלי קרס כנראה בגלל התנפחות הסוללה

trilliane

Well-known member
מנהל
גשי למישהו שיכול לעזור לך. דוכן סלולרי בקניון, שכן נחמד...

כל אדם עם הבנה טכנולוגית שיכול למצוא את האפשרות בשניות/דקות במקום שתבזבזי שעות. להסביר לך מה לעשות בלי לראות את המכשיר או להחזיק אותו ביד זה די קשה.

blzvi

Active member
איפה קנית את המכשיר?

ומי הפעיל אותו בפעם הראשונה?

גליגלי6

New member
מוכר חנות הגיע אלי הביתה והוא הפעיל אותו בפעם הראשונה

כאשר ניסה להעביר את אנשי הקשר. פתאום הוא מראה לי כמויות של תמונות לא שלי והסביר לי שזה יכול לקרות אם מישהו פרץ לי לג'ימייל. האם דבר כזה יכול לקרות?
&nbsp
הוא הסביר לי שיוכיח לי שכן אם יעביר את הסים שלי לטלפון אחר..
&nbsp
אחרי שהוא הלך גיליתי כמה דברים לא שלי: שיחות, הודעות ואנשי קשר. מאז לא נגעתי בו. ביום שקניתי (לפני כחודש וחצי) ביקשתי להחליף אותו. טענתי שהוא משומש. הם כמובן טענו שלא. אחכ היתה מלחמת התשה מצידם. עירבתי את אמון הציבור. בעל החנות שיקר להם ששלחתי מיילים. לא יכולתי לשלוח כי לא עדכנתי דואר. כלל לא השתמשתי בו.
&nbsp
הוא טען להם שהוא לא יכול למכור אותו כחדש אם השתמשתי בו.. חח זבלן רציני..באתו שלב אמון הציבור יצאו מהתמונה מה שאומר ששורה תחתונה הם לא עוזרים
&nbsp
לצערי הטלפון השני התקלקל לפני כמה ימים ואז נאלצתי להשתמש בחדש. עכשיו אין לי דרך להוכיח שהוא משומש (אם נניח אתבע אותם ואני לא) כי אני משתמשת בו.
&nbsp
בעל החנות שבו קניתי את הטלפון הראשון הסביר לי שהם כבר לא מביאים LG. כנראה לא סתם. הם די אמינים
&nbsp
&nbsp

גליגלי6

New member
שכחתי להוסיף שבמעבדה נאמאא

לי שחברת lg מוציאה מדי פעם עידכונים לגבי שינוי שפה. דבר הזוי לחלוטין..המוכר לעומת זאת אמר לי להוריד אפליקציה 2 morelocal..כל אחד אומר משהו אחר..הזוי

blzvi

Active member
אבוי לנו,ככה קונים טלפון .

morelocal 2 לא עובד בגירסת הטלפון הנוכחית שלך .
כנסי לדוכן קניון בו מוכרים LG בקשי לטפל בטלפון (תמורת תשלום כמובן)

גליגלי6

New member
מניחה שקראת הכל על הנושא

שלי. האם לאיים בתביעה ולומר להם שלא אתבע בתמורה שיתנו טלפון חדש

blzvi

Active member
תשכח מזה

כנס לחנות אחרת ובקש שיסדרו לך שפה (תמורת תשלום כמובן)

גליגלי6

New member
מה פתאום. יש לי אחריות. שהם

יסדרו את השפה. בכל מקרה הם יקבלו חוות דעת קשה בזאפ..

למעלה