התלבטות במכשיר

למה לשלם 1500 ש"ח בגלל הלוגו של Apple?

16 ג"ב בהחלט יספיק, אלא אם כן אתה מתכוון לצפייה בסרטים שאתה הולך להוריד למכשיר . היום סרט ממוצע שוקל כמה ג'יגה טובים.

כמה IDEVICES יש/היו לך ?

בכמה אתה ממש יכול להגיד שעשית שימוש ? ( לא ראיתי אצל חבר/שיחקתי בעבודה /קראתי .. ממש השתמשת )
אחרי כמה שנים של טאבלטים ( שני ASUS , שני נקסוס 7 , שלושה סינים ,אייפד מיני וכרגע אייפד אייר 2 ) יש אייפד , ויש את כל השאר . אפילו לא באותו מפלס .
ככלי לצריכת תוכן השאר אפילו לא מתקרבים ליכולות של האייפד . לא באיכות התצוגה , לא באיכות הסאונד ובטח שלא בחווית המשתמש .
ו.. 16GB לחלוטין לא יספיקו . 32 ומעלה .

ל"חווית המשתמש" קוראים לאונצ'ר

במכשירי אנדרואיד אפשר להתקין עשרות לאונצ'רים שונים ומשונים (מה שלא ניתן לעשות במכשירי iOS).

עצרתי במשפט "המטרה היא להשאיר למשתמשים 'טעם של עוד'"

בתור קופירייטר, זיהיתי את הבולשיט שהפרסומאים מכריחים אותנו לכתוב

אתה יותר ממוזמן למצוא לעצמך מקורות אחרים ,לקרוא , ללמוד

ולהבין את ההבדל בין המושגים .

הסתפקתי ב"ויקיפדיה"

ציטוט: "חוויית משתמש (מאנגלית: UX, קיצור של User Experience) היא החוויה שחווה משתמש קצה בזמן פעילותו במערכת (כגון אתר, תוכנה, אפליקציה), מוצר או שירות. חוויית המשתמש משיקה ומושפעת מממשק משתמש (UI)".

קרי, אם יש לך מכשיר שנראה מגניב, הממשק שלו נוח, האפליקציות עולות מהר, הטאץ' מגיב חלק וכו' וכו', אז גם חוויית המשתמש שלך תהיה טובה. אלא מה, סטיב ג'ובס הצליח לשכנע מיליארדי אנשים כי חוויית המשתמש האמיתית מחייבת לוגו של תפוח נגוס.

מה שבעיקר מספק אותך

זה הצהרות . לא התנסות ממשית , לא חוויה , הצהרות .
חבל
You never know till you try

OS X נחשב?

כידוע, הגרפיקאים עובדים עם מחשבי מקינטוש (טמטום כשלעצמו, בהתייחס לעובדה כי באותה מידה קיימות גרסת הפוטושופ וכו' עבור Windows). יצא לי לעבוד לא מעט עם ה-OS X, וחוויית המשתמש המדוברת לא הייתה שונה מחוויית המשתמש בווינדוס או בלינוקס (שמותקן אצלי בבית). לוחצים על אייקון, מפעילים תוכנה. לוחצים על תפריט, בוחרים פקודה. אז כן, ל-MacBook Air יש פינות מעוגלות, איזה יופי.

קיצור ..עדיין הצהרות והרבה מלל

המשך לשחק ברומים ואפליקציות . אתה עדין בשלב שאתה משוכנע שיודע הכל יותר טוב מכולם וממשיך לשכנע את עצמך בזה .
פעם זה יעבור לך ותבין שהחיים זה לא רק למצוא אפליקציות מיותרות ולצרוב רומים .
ו..קופירייטר או גרפיקאי ? תחומים די שונים

קופירייטר עובד עם גרפיקאים

בשלב של "בוא תשב, תעבור על העלון ותכניס כמה משפטים כדי למלא מקום".

prizman

New member
אתה צודק לגבי פעם.

בזמנו וזה היה מזמן מחשבי אפל היו עדיפים לגרפיקאים.
התקופה הזו נגמרה מזמן. לפני יותר מעשר שנים.
בסלולריים לא היה מעולם לאפל שום יתרון, בטח שלא כיום.
במסכי לפטופ הם עדיין טובים אבל כאן זה מתחיל ונגמר.
למזלם יש להם לקוחות שבויים ולא בגלל האיכות אלא בגלל המותג.

timor191

New member
תגובה

10.1 או 9.6
מה מומלץ לשימושים שכתבתי.
וכן יש לך המלצה למכשיר .
9.6 מגיע עם 2 אחריות לעומת שנה
תודה

בוקר

האייפד כלי נפלא , מאד מומלץ מבחינתי והייתי לוקח 32GB ומעלה .
לגלישה וסרטים מסך 9.7 נהדר לקריאה זה קצת גדול מידי ועדיף 8

timor191

New member
תגובה

לא נעשה אף פעם שימוש בטאבלט.
אני מנסה לשלב מכשיר גם גלישה וקריאה .
עם 9.7 אפשר להסתדר.
האפל מערכת סגורה.
יש את המכשיר הזה פחות מ200 שקל מהמכשיר של 1500 .
מכשיר מחודש
MG952LL/A.
תודה

noa_f

New member
הבעיה היא שהשילוב שאתה רוצה לא משתלב...

לקריאה צריך משקל קל ומשהו שאפשר להחזיק ביד אחת ולאורך זמן וגודל גדול מדי לא נוח.
לגלישה, צפיה בסרטים וכו צריך מסך גדול ככל האפשר...
&nbsp
אני יכולה לומר לך מנסיון עם אייפדים, שה-״9.7 ומעלה לא מתאימים לקריאה נוחה לאורך זמן. רק למקרים קצרים. המיני מתאים יותר לקריאה*. עם זאת, אייפד פרו ״10.6 החדש הוא בגודל נחמד מאוד גם לגלישה וצפייה (אבל אני בטוחה שהייתי נהנית עוד יותר מה-״12)
ולגבי נפח: 16 ג’יגה לא מספיקים היום.
&nbsp
*לכן יש לי גם זבלט אנדרואידי ״7 שעלה 300 שח והוא נהדר לקריאה (אבל לא כמו הקינדל)

למעלה