j7 2016 מראה השתנה

שאננה

New member
j7 2016 מראה השתנה

שלום נדרשתי לבצע עדכון אבטחה למכשיר j7 2016
עדכון גירסא היום לפי האודות -אנדרואיד 7 וגירסאת סמסונג experien 8.1
מה שקרה איני יודעת האם באמת זה עודכן אך המרכז בקרה או איך שקורים לזה בסמסונג השתנה ועכשיו כאשר נכנסים לזה לא רואיםכיתוב כמו מיקום ,WIFI וכו' תחת הסמלים.
אני הייתי מסתדרת אך מדובר בטלפון לאדם מבוגר שמתקשה כתוצאה מכך.
האם אתם יכולים להמליץ לי מניסיון שלכם על כיצד לשנות את המראה בלי לעדכן לגירסא נקייה שאני מפחדת להתקין
בעייה נוספת יש לציין שפותחים את הטלפון השעון לדוגמא מראה כך 14
06
במקום 14:06 ,הגדלנו את הגופן בטלפון שלאבי יהיה יותר קל לראות אך משום מה איני יודעת היכן לשנות שבתצוגה שפותחים את הטלפון שהמראה של השעה יהיה נורמלי
אודה לעזרתכם

blzvi

Active member
האם טרם העידכון

הייתה אפליקציה או לאונצ'ר שמישהו המליץ לך שמיועדת לאנשים מבוגרים?
לא הגיוני שמכשיר נטו מתנהג כך .
רק אפליקציה לא תואמת מחרבשת אותו

שאננה

New member
לא הוספתי שום אפליקציה

זה קרה לאחר העדכון וגם בצעתי עדכון בהזדמנות זו של כל התוכנות

blzvi

Active member
אנא תארי את האופן בו בוצע העידכון

מה הכוונה "נידרשתי" האם זה הגיע כהודעת עידכון של מערכת ההפעלה ?
מה שקרוי "דרך האויר" ..
מנין לך שמדובר בעידכון אבטחה,בעידכוני מערכת הפעלה אין פרוט .
מדוע יש עידכון של היישומים ,האם זה לא אוטומטי ?
אולי הוגדרה ערכת נושא לא מקובלת .
ראי סרט כיצד זה מתבצע

שאננה

New member
מה קרה

קפצה לי התראה שיש לבצע עדכון אבטחה.אם לא הייה רשום אבטחה לא הייתי מורידה.
גם אם התעלמתי כל הזמן זה חזר עד שלחצתי לאישור.לקח לו 5 דקות בערך לא בדקתי זמן מדוייק ואז העדכון נכנס
מפני שההתראות אלה מציקות בטלתי שלא כל הזמן תקפוץ התראה לעדכון התוכנות ,אז נכנסתי לגוגל פליי ועשיתי עדכון כבר של כל התוכנות.
לא סתם פניתי לפורום שלא אוריד סתם תוכנות של ערכת נושא כפי שהוצגה בסרטון ואדפוק את המכשיר

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה כותב סתם. אם אתה לא מכיר סמסונג אל תטריח אותה לחינם

מה שהיא כתבה אכן קורה בעדכונים של סמסונג ומי שמשתמש מכיר.

trilliane

Well-known member
מנהל
ככה זה באנדרואיד 7, גם אצלי זה קרה בסמסונג אחרי שעדכנתי

לגבי השמות מתחת לסימנים, הכוונה בווילון? אם כן, צריך לגלול אותו עד הסוף ואז השמות מופיעים.
&nbsp
לגבי תצוגת השעה, זה די מעצבן, אבל לצערי לא מצאתי לכך פתרון מלבד שימוש בערכת נושא שבה הגדירו תצוגת שעון שונה.

שאננה

New member
עשיתי פרינט סקרין

הטלפון לא הייה לידי ובאתי להורי כדי לבצע פרינט סקרין
האם אתם מכירים ערכת נושא לסדר זאת
כפי שאמרתי אני הייתי מסתדרת לצערי אבי קשה לו עם זה
את צודקת שהוא יכול לפתוח ,אבל עד עכשיו הייה לו כפי שהופיע בסרטון מה כל סמל אומר וזה חסר לו
בכל מקרה תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, אין צורך; אני מכירה משלי וכך זה אצל כולם, כפי שכתבתי

את השמות בווילון לא ניתן להציג במצב המצומצם, זה מה שיש. אני מניחה שמהר מאוד הוא ילמד לקשר בין הסמל לשם. את יכולה לסדר לו את הסמלים בווילון באיזה סדר שבא לכם (למשל לשים לו בשורה העליונה רק את אלה שהוא באמת משתמש בהם) וגם לקבוע את הכמות בכל שורה – אם יהיו פחות סמלים הם יגדלו, אולי גם זה יסייע לו (הגדולים מופיעים רק בפתיחה מלאה).
&nbsp
לגבי ערכות נושא, אני לא זוכרת שמות... תיכנסי לתפריט טפטים וערכות נושא, צריך להתחבר לחשבון סמסונג או לפתוח חשבון חדש (לא ביג דיל, וזה חינם, ואפשר אח"כ להתנתק ממנו אם רוצים) ואז פשוט לעבור על ההיצע ולבחור מה שמתאים.
&nbsp
אבל בכנות, לגבי השעון, מניסיון – מתרגלים. לא בטוחה שזה שווה את ההתעסקות...
&nbsp
ו"פתרון" (עקום) נוסף שאני יכולה להציע: לדאוג שתמיד תהיה התרעה כלשהי במסך הנעילה (אפילו יישום שתוקע איזו הודעה, לא יודעת מה) ואז הוא דוחס את השעון למעלה לשורה אחת. אבל נראה לי שזה סתם יעיק עליו יותר.

שאננה

New member
תודה

חבל שעדכנתי

הראייה שלו לא משהו ושזה הייה כתוב הייה לו יותר קל

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא חבל; את לא רוצה להסתובב עם טלפון עם בעיות אבטחה

ואני לא מסכימה איתך שהכתוב קל יותר, כתוב נורא קטן ולכן אם יש לו בעיות ראייה דווקא הסמלים יכולים לעזור לו יותר. שיתרגל פשוט לזהות אותם או למתוח את האצבע קצת יותר למטה כך שהווילון ייפרש במלואו. זה באמת לא ביג דיל.
&nbsp
אם את מחליפה ערכת נושא את יכולה גם לבחור צבעים שיהיו לו קלים יותר, אולי משהו עם ניגודיות גבוהה יותר במקום תכלת על לבן (אני אישית עברתי לערכת נושא כהה כי אני לא סובלת את הלבן הזה).

BobboVilla

New member
לא בטוח שחייבים להחליף ערכת נושא בשביל ניגודיות גבוהה

יכול להיות שיש אפשרות תחת הגדרות "נגישות" במכשיר.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא מה שכתבתי; ציינתי שאם היא כבר מחליפה בשביל השעון

היא יכולה לבחור עבורו ערכה עם צבעים נוחים יותר.
&nbsp
לא הצעתי לה להעביר לו את המכשיר לניגודיות שונה, ומניסיוני אין שום דבר כזה בתפריט נגישות. יש כל מיני משחקים עם המקלדת, הגופנים וכו' (וגם אפשרות לצבעים הפוכים, לגוני אפור וכיו"ב) אבל לא אפשרות לבחור ערכות צבעים שונות.

BobboVilla

New member
כל אחד והניסיון (והמכשיר) שלו

הייתי מראה לך איך זה נראה, אבל בשביל זה אני צריך לצלם את המסך (ולא לעשות צילום מסך), ואין לי עלי עוד מכשיר בשביל זה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא סובלת...
לא הכול מושלם, אבל זה כך בכל מכשיר...

ואת הדברים המהותיים שהפריעו לי בהתחלה כבר פתרתי.

BobboVilla

New member
סתם בשביל הסקרנות, בדקתי בסמסונגים שיש בבית - יש שם את זה

זה נקרא אחרת ("Negative Colors"), אבל זה עושה אותו דבר. אולי זה משהו שנוסף בגירסא 4.3 (שזו הגירסא המוקדמת מבין השניים), אבל אני ממש לא יודע.

למעלה