מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP

evike

Active member
מנהל
מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP

לפני כשבוע החלפתי מכשיר מLG G3 לLG G6. הכל עבר חלק למכשיר החדש, גם האפליקציות. רק הווצאפ כשהותקן, היה חדש ללא ההסטוריה.
לא ידעתי שאת הווצאפ צריך לגבות לחוד, בנוסף לגיבויים האחרים.
החזרתי את כ. הסים למכשיר הישן שם הופיעה כל ההסטוריה, וגיביתי בגוגל דרייב, גיבוי שנמשך כמה שעות.
לאחר החזרת הסים למכשיר החדש, ההסטוריה לא שוחזרה. יש את אנשי הקשר, אבל הכל ריק. בגוגל דרייב מצאתי את התמונות.
מה שהכי חשוב לי, הן השיחות שחלקן מאד חשובות.
האם הגיבוי במכשיר החדש דרס את הגיבוי של ההסטוריה הישנה? האם יש בכלל מה לעשות?
אשמח מאד לעזרה והכוונה.
תודה.

BobboVilla

New member
אי אפשר (או לפחות זה מאוד קשה) לאחד גיבויים

מה שאת יכולה לעשות זה להסיר את וואטסאפ מהמכשיר החדש, ולמחוק (או דרך אפליקציית מנהל קבצים במכשיר או מהמחשב) את תיקיית WhatsApp על איחסון המכשיר (כלומר לא על כרטיס זיכרון, אם יש).
במכשיר הישן כדאי לעשות גיבוי מקומי ידני, כלומר לבטל את הגיבוי לגוגל דרייב וללחוץ על גיבוי (Settings - Chats). לאחר מכן יש להעתיק את תיקיית WhatsApp מהמכשיר הקודם לאותו מיקום במכשיר החדש, להתקין שוב את האפליקציה, וכאשר את נשאלת האם לשחזר מגיבוי לענות כן.
&nbsp
אגב, לפי מה שהבנתי, השיחזור של וואטסאפ אמור להיות אוטומטי. כלומר ברגע שאת מגדירה את חשבון גוגל שלך במכשיר החדש ומתקינה וואטסאפ, הוא אמור (לא ברור לי איך) לשחזר את הגיבוי. אני לא עשיתי את זה אף פעם (וגם לא אעשה
), אז אני לא יודע מה השתבש אצלך, אבל אולי שווה לנסות לבדוק את זה, כדי שזה לא יקרה לך במעבר למכשיר הבא.

YosMan1

New member
הגבוי לקלאוד של ווטסאפ נמצא בגוגל דרייב אבל כדי שזה יעבוד

צריך לפני מתקינים את הווטסאפ במכשיר החדש להכנס פעם אחת לגוגל דרייב כדי לסיים את ההתקנה שלו ואז הווטסאפ כבר ימצא את הגיבוי לבד בזמן ההתקנה.
וכמובן להכנס עם אותו שם משתמש של גוגל בהתקנת הטלפון.

evike

Active member
מנהל
הצלחתי! שבוע שאני מתעסקת עם הנסיונות

איך אומרים הילדים כשהם מנסים משהו לא מוכר? "על החיים ועל המוות"...
ואת זה בדיוק החלטתי.
מחקתי את גיבוי הווצאפ מגוגל דרייב (במחשב) של המכשיר החדש. (פחדתי שימחק כל מה שהיה בווצ, אבל לא היה לי מה להפסיד) מחקתי את האפליקציה של הווצאפ במכשיר החדש, וגיביתי את ההסטוריה בישן. הגיבוי היה לגוגל דרייב, לא היתה כלל אפשרות לשנות.
התקנתי את האפליקציה במכשיר החדש, ולחצתי על שיחזור.
לקח די הרבה זמן, גם הגיבוי ואח"כ השיחזור, אבל עכשיו ההסטוריה חזרה אלי. חוץ מהשבוע האחרון. היה משהו אחד חשוב, וביקשתי שישלחו לי שוב.
שיעור טוב לפעם הבאה.
תודה למי שהגיב.

למעלה