עזרה בבקשה
.. נראה לי שהמכשיר שלי שבק חיים

החדשה

New member
עזרה בבקשה
.. נראה לי שהמכשיר שלי שבק חיים

יש לי מכשיר LG V10.. מפברואר 2016, נרכש דרך היבואן הרשמי של LG.
לפני כחצי שעה, באתי להסתכל בפייסבוק, באמצע גלילה של הדף, הוא כאילו נתקע, ואז מסך שחור, ויש עליו רק את הכיתוב של LG כמו כשמטעינים את המכשיר כשהסוללה ריקה, לציין שכמה דקות קודם לכן, המכשיר יצא מהטענה מלאה של הסוללה...
האם לקרוא על המכשיר קדיש? לצבוע בכחול ולזרוק לים?
איזה בעסהההההה...
אשמח לכל עזרה ותובנות..
תודההה

em28

Well-known member
יפה שהחזיק עד עכשיו, על פניו נשמע כ"דום לב בגלילה"

אבל ברצינות, יש לV10 כמו לעוד כמה דגמים של LG תופעה של מוות בעריסה = לוח אם שמתפגר ללא הודעה מוקדמת.
נשמע שזה העניין.
שווה לנסות לבדוק מול היבואן הרשמי אם במקרה מוכן לטפל בעניין, יש מקרים שרונלייט מוכנים לשדרג לדגם דפוק (אבל עובד) אחר.

כרגע, רק לחבר אותו לטעינה, אולי בכל זאת זו רק סוללה שחישבה את קיצה לאחור.

החדשה

New member
סוללה לא יכול להיות.. כי החלפתי לסוללה השניה שגם טעונה

יש לי 2 סוללות (קיבלתי מרוניילט גם מטען שולחני)
&nbsp
לשדרג לאיזה מכשיר?
מזל שזה קרה בשבת.. כי כל העסק שלי זה בטלפון.. חייבת להצטייד במכשיר חדש..
איזה מומלץ, ובלי מוות בעריסה מוקדם מידי?
&nbsp
הנה זו ההודעה

em28

Well-known member
אני חושב שהם "משדרגים" ל-G4 (בחינם) או G5 (בתוספת תשלום)

החדשה

New member
חחחחח זה שדרוג??? הרי הV10 יותר חדש מG4

בכל מקרה.. ראית את התמונה? האם זה אכן מוות טוטלי?

&nbsp
ואיזה מכשיר חדש מומלץ לרכוש?
&nbsp
תודההה

em28

Well-known member
לא יודע אם זה סופני, שווה לחכות לראשון ולראות האם כצעקתה

לגבי מכשיר חדש, צריך לפרט צרכים ותקציב, אבל בגדול s8, עייפון 10, Lg G6 ו-oneplus 5T הם מכשירי הדגל,
סדרה Aשל סמסונג, אייפונים בני שנה ו-Op3T הם מכשירי ביניים טובים,
מתחת לזה יש את סדרה J ו-K של סמסונג ו-LG במחירים מופקעים ואת הסינים במחיר שפוי.

החדשה

New member
.. רשום לי על הערכה של הLG אחראיות לשנתיים

מחר אתקשר לרונלייט.. המכשיר נקנה בתחילת פברואר 2016 (עכשיו הוצאתי את החשבונית וכו)...
לא בטוחה שאחזור לLG, כי הבנתי שיש להם הרבה בעיות של "המתה מוקדמת וללא הודעה מראש"

אייפון? לא סובלת את המכשיר הזה (סליחה מכל מכורי אייפון חח)
&nbsp
צרכים למכשיר: צילום טוב, כמובן גמיש לקבלת מיילים, פייסבוק, וואטסאפ.. סוללה שתחזיק מעמד (בLG היתה לי טובה ותמיד היתה לי עוד אחת מוטענת רסרבית).. טלפון שלא נתקע כל רגע..
תקציב: נראה לי עד 4000 שח זה מחיר סביר לא? אם יש פחות ומכשיר טוב, עוד יותר טוב.. כמובן לא עלות של 10,000 ש"ח

&nbsp
תודה
&nbsp

em28

Well-known member
4,000 שח זה מחיר סביר אם את רוצה שני OnePlus 5 או שני G6

אבל אם תעלי את התקציב תוכלי להכניס גם שני S8.

מה שאני אומר זה: חבל להוציא כל כך הרבה, הצרכים שלך סטנדרטים, ואפילו מכשירי הדגל הם מעל ומעבר לצרכים.

einat162

New member
לצילום טוב (בתנאי אור נמוכים) לא ממליצה OP

לא ממליצה על One Plus3 לצילום בתנאי אור נמוכים, יש לו את אותה בעייה של דגמי אייפון ישנים שצילום יכול להיות מוחשך מידי (אפשר לשפר את הביצוע אם מתמקדים, כלומר עושים פוקוס, על אובייקט מוחשך או מואר בתמונה).
OP טוענים שהם שיפרו את מערך הצילום ב 5 ו-5T אבל קראתי ביקורות שבפועל אין הרבה הבדל בחווית משתמש.

מבחינת נתונים טכניים מול מחיר הם הכי טובים בשוק לדעתי. הדגם שיש לי (3) קיבל הבוקר עדכון לאוריאו 8.0 והוא וגם 3T (הדגם המשופר) נמכרים בפחות מאלפיים ש"ח.

em28

Well-known member
אם המצלמה היא דיל ברייקר באמת אין ל-OP3/T מה למכור

כחבילה שלמה ה-OnePlus (גם דגמי ה-3/3T) הם מכשירי דגל לעילא ולעילא.
לא יודע אם ה-3 וה-3T עדיין נמכרים, אבל ה-5 ועכשיו ה-5T עומדים יפה מאד מול מכשירי הדגל של היצרנים האחרים, אם לא לפניהם.

החדשה

New member
לכולם...

אין ספק שבחברת רונלייט אין שירות טוב, שירות מזעזע..
למרות שיש לי אחריות לעוד לפחות 3 חודשים, שזה כולל קבלת טלפון חלופי עד לתיקון המכשיר, לדבריהם אם כשתביאי את המכשיר לתיקון יהיה לנו מכשיר חלופי תקבלי במידה ולא אין מה לעשות. ותיקון לפחות 14 ימי עסקיים!!!, וכל זה לא אכפת להם שאני בעלת עסק והטלפון הוא כלי שימושי מאוד אצלי... אז ככה שאין מצב שחוזרת לשוב טלפון של חברת LG. פעם אחת ראשונה ואחרונה שקונה מכשיר שלהם...
&nbsp
השמות שרשמתם כאן למכשירים לא מוכרים לי כלל

אני בהתלבטות בין גלקסי8 לHuawei P10 Plus (שגם את החברה הזו לא מכירה), ששמעתי עליה טובות.. מבחינת מצלמה וכו'..
מה אתם אומרים/ממליצים?
&nbsp
תודה רבה

danam30

New member
נשמע מאוד מוזר

לא יודעת זה נשמע לי מאוד מוזר ומקומם מה שאת מתארת, אני דווקא קניתי מהם מכשיר lg g6 והיה לו תקלה קטנה, לקחתי אותו לתיקון ודווקא מהר מאוד החזירו לי אותו בלי בעיות. תנסי להתעקש לקבל מכשיר חלופי מהם אם הפלאפון הוא החמצן לעסק שלך.

einat162

New member
לא הרבה מכירים בארץ את One Plus - וחבל

מאוד מרוצה מהמכשיר שלי (OP3) חוץ מהעניין של המצלמה (שלא תביני אותי לא נכון באור רגיל התמונות מעולות). החברה הזאת מציעה מכשירים עם יחס/נתונים טכניים/מחיר מעולים ברמת של מכשירי דגל (OP3 שיצא ביוני 2016 הוא עם 6 ג'יגה זכרון RAM ו 64 ג'יגה זכרון אחסון).

אי אפשר לטעות עם סמסונג. גם עם המכשירים מהסדרות הזולות שלהם (למשל A או J5) בטוח שתקבלי מכשיר עם מצלמה ותצוגה טובה. רק שימי לב ש-8 הוא עם מסך מעוגל בקצוות (מכשירי מגע גם ככה מספיק שבירים אז זה עוד יותר...). כמובן שזה מתורגם למחיר, מכשירי הדגל של סמסונג לא זולים.

את וואווי הכניסו חזק לשוק לפני כשנתיים-שלוש (בין הפרזנטורים- מוקי וגל גדות). אחלה מכשירים סה"כ, בסין הם נחשבים גאווה לאומית
דווקא להרבה אנשים יש אותם כאן. לדגם P10 יש מצלמה מעולה (נותן פייט רציני לצילום של סמסונג, מערך צילום ועדשות של לייקה).

הייתי הולכת על Huawei P10

למעלה