שאלת שיאומי

שאלת שיאומי

היי, שלום לכולם! לרגל גסיסתו המואצת של הגלקסי נוט 3 האהוב שברשותי החלטתי לרכוש סלולרי חדש. המליצו לי על שיאומי REDMI NOTE 4 X, אבל מה שמצאתי בחנות האהובה עליי הוא הדגם ללא הסנפדרגון 625, אלא משהו שנקרא מדיה-טק. בסקירות המקיפות שבלעתי הבנתי שהמדיה-טק חזק יותר מהסנפדרגון, אבל הסנפדרגון חסכוני יותר... בחנות הזאת אין נוט 4X עם סנפ'. מדובר במכשיר עם 64/4 ראם (או ג'יגה... אין לי מושג חחח) והוא בסך הכול נראה לי די חביב.
לעומת זאת, הציעו לי את A1, עם האנדרואיד הנקי, אבל פחות אהבתי אותו משום שחיי הסוללה שלו קצרים יותר, הוא יקר בהרבה (300 ש"ח הפרש), ואני דווקא די מחבבת פיצ'רים ולא אוהבת להתעסק עם גוגל פליי.

אציין כי השימושים שלי סולידיים מאוד - קצת מצלמה (שדווקא הבנתי שהיא עלובה בדגמים האלה, אבל התקציב...), הרבה פייסבוק וכרום, מעט משחקים כמו קנדי קראש, גובלנים (רקמה), ג'ימייל, וואטסאפ וזהו...

אנא עזרו לי לפני שהסלולרי שלי שובק לגמרי... עלול לקרות כל רגע ממש...

wizard8

New member
השיאומים נותנים התמורה הטובה ביותר לכסף

redmi note 4
mi a1*

שני הדגמים מצויינים ונמכרים כמו לחמניות, את המצלמות ממש לא הייתי מסווג כעלובות ואת ה a1 עם המצלמה הכפולה המייצב האופטי והזום x2 אפילו מגדירים כטובה מאוד.

* עם a1 אין לי ניסיון אישי ואני מתבסס על סקירות רציניות
בכל מקרה הייתי הולך רק על מעבד של קוואלקום

קוולקום זה סנפדרגון?

ובנוגע למצלמה, קראתי את כל הסקירות וצפיתי בכל הסקירות, ובכולן מלינים על איכות המצלמה.

למעלה