לשכן נגנב הטלפון

sharonmenachem

New member
לשכן נגנב הטלפון

היי
לשכן שלי נגנב הטלפון והוא חושד במישהו מסויים,
אשמח לשמוע אם קיימות דרכים להגיע לגנב הטלפון אם זה דרך אפליקציה או הפייסבוק או כל דרך אחרת?
חשוב לציין שלא מותקנת אף אפליקציה שכזאת על מכשיר הטלפון למציאת הטלפון, מה שיש זה פייסבוק ווואצאפ וחנות גוגל...
קיימת דרך אחרת למציאת הטלפון?

wizard8

New member
אם הגדרת המיקום מופעלת בטלפון אז ניתן

באמצעות הגוגל timeline והסטוריית מיקום לעקוב היכן ביקר הטלפון בימים האחרונים ולקבל כיוון...
בהגדרות נכנסים לחשבון הגוגל ולפרטיות

blzvi

Active member
אם בטלפון יש אותו חשבון google

אז בתיקווה שהגנב לא ביצע factory reset
להיכנס במחשב ללינק הבא זה שירות של google "מצא את הטלפון שלי"

T o m c o

Member
מנהל
שני האמורים לעיל תקפים רק אם אופשר השירות בהגדרות הטלפון,
ללא זה אין דרך לצערי.

trilliane

Well-known member
מנהל
מה כדאי לאפשר, אגב? אני תוהה...

לאחרונה עברתי על כל תפריטי ההגדרות במכשיר (או כמעט כולם) וראיתי שיש משהו כזה של סמסונג ומשהו של גוגל, אבל לא התעמקתי ובינתיים לא הפעלתי. אני לא יודעת אם אני רוצה משהו שירוץ לי כל הזמן ברקע, יגזול זיכרון וסוללה ואולי גם יפגע בפרטיות שלי (ואצלי כברירת מחדל המיקום כבוי וגם חיבור הנתונים לא בהכרח פעיל).
&nbsp
מה שחשוב לי הוא פחות לאתר את הטלפון אם חלילה ייגנב (הוא לא מאוד יקר ובכל מקרה נראה לי שקשה יחסית לאתר אם הגנב טיפה מתוחכם) ויותר למנוע גישה למידע אישי. אין לי תמונות עירום במכשיר (או בכלל...
) ולא נראה לי שהגנב יתעניין באנשי הקשר שלי, אבל אני לא רוצה שתהיה לו גישה לחשבון גוגל שלי (זה קריטי) ולמספר הטלפון, כי כיום זיהוי רב נעשה באמצעות אחזור סיסמאות בדוא"ל ובמסרונים וזה מה שמטריד אותי.
&nbsp
השאלה אם במקרה כזה, אם למשל אני משנה סיסמה בחשבון גוגל, האם אוטומטית ייחסם במכשיר? מישהו יודע?
(חסימת סים / מסרונים אפשר לעשות בשיחה מול החברה הסלולרית, כך שזה נראה לי פתיר בקלות יחסית).

BobboVilla

New member
לגבי חסימת זיהוי המספר, אין יותר מדי מה לעשות

למעט לבטל את הסים. גם אם המכשיר יהיה נעול, מקסימום אפשר להעביר את הסים למכשיר חדש, להתקשר ממנו לטלפון אחר, ולראות מה המספר המזוהה. בהנחה שלגנב חשוב מספיק לדעת מה המספר שלך, כמובן
.
&nbsp
לגבי חשבון גוגל, אז זה אמור לחסום את הגישה כאשר את משנה סיסמא, אבל לא החלפתי סיסמא בחשבון גוגל כבר המון זמן, אז אני לא בטוח.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא אכפת לי שידעו מה המספר, כוונתי הייתה לעשות בו שימוש

כמו לקבל אליו מסרונים שמיועדים אליי. אבל את זה אפשר לחסום, כאמור, ולכן זו פחות בעיה כל עוד מגלים בזמן.

למעלה