ההבדל המהותי בין קסיומי לבין סמסונג??

ההבדל המהותי בין קסיומי לבין סמסונג??

הנתונים של קסיומי רדמי X4 ממש מרשימים לעומת סדרת הגלאקסי למעט מצלמה נחותה. מדוע פערי המחירים כאלו משמעותיים? האם זה נטו בגלל השם שצברה לעצמה חברת סמסונג או שהרכיבים של סמסונג הרבה יותר אמינים ועמידים לאורך שנים?

אני מתלבט בין רכישת קסיומי רדמי X4 לעומת גלאקסי A7 ופערי המחירים משמעותיים ואני חושש לקנות מכשיר זול שאחרי מספר חודשים יתחיל לפתח תקלות.

עזרה בבקשה!

תשובה

פערי המחירים נובעים מכוח עבודה זול הנמצא בסין. אף אחד לא יודע מה יקרה ל-Redmi 4x עוד שנה, אבל באותה מידה אף אחד לא יודע מה יקרה ל-A7. בפיד שלי ראיתי אנשים שמתאבלים על מותו בטרם עת של מכשיר דגל כזה או אחר, שלא לדבר על מכשיר ביניים.
&nbsp
בשורה התחתונה, סמארטפון מצוי מחזיק מעמד שנתיים בממוצע, ולכן אין טעם להשקיע בו יותר מ-400 - 500 ש"ח, שזה המחיר של Redmi 4x, מכשיר טוב לכל הדעות.

תודה על המשוב

מה הטלפון עם הביצועים הטובים ביותר פרט לגלאקסי S8 ?

אני שוקל לרכוש את ה-S7, לדעתך הביצועים שלו טובים יותר מהשאיומי רדמי X4 ?

wizard8

New member
תוכל למנות 3 מאפיינים שממצבים אותו

לדגל של הטופ?

BobboVilla

New member
מחיר, מותג (Galaxy S, בניגוד ל-A או J), ו... מחיר?

G Gabi

Member
במקום המחיר השני... עדריות? פרסום? שיווק? 'חכמת' ההמונים?

wizard8

New member
חוכמת ההמונים הולכת ונבנית על ציר הזמן

ותוביל בסופו של דבר לתובנה שעדיף טלפון סיני עם דגל צהוב ומלוכסן שמצוייד בכל הפיצ'רים כמו של מכשירי הדגל של אפל וסמסונג אבל עולה פחות ממחצית המחיר.
צריך לזכור את התהליכים שעברו שווקי המזרח. פעם מוצר יפני נחשב לזבל מזוקק לאחר מכן עבר השוק הקוריאני את אותו תהליך וכיום המוצרים הסינים נמצאים בסופו של תהליך של קבלת לגיטימציה מלאה.
כבעליו של טלפון סיני שיאומי RN3P כבר שנה וחצי אני נפעם כל יום מחדש מהאיכויות של המכשיר, מהיציבות, מהביצועים הזריזים (מעבד sd625), מהסוללה שלא נגמרת ומהממשק החכם שלו שעדיף בעיני על זה של הסמסונג שהיה לי.
מתוך קריאת נתונים וסקירות של יצרנים כמו, xiaomi, oneplus, oppo, huawei אני למד שרמת הטלפונים הסינים הולכת ומשתדרגת ולא אתפלא אם הסינים יעשו לארה"ב ולקוריאנים בתחום הטלפונים את אשר עשו היפנים לדוד סאם בתחום הרכב והאלקטרוניקה

השם, המעבד, המצלמה וכו' וכו'

היותו של סמארטפון מכשיר דגל נגזר בד"כ מהשם שלו. סדרת ה-S של סמסונג, סדרת ה-G של LG, סדרת ה-Mi של שיאומי.
&nbsp
למכשירי דגל יש מצלמות הכי איכותיות, מעבדים הכי מהירים וציונים הכי גבוהים במבחן הביצועים:
http://www.antutu.com/en/doc/111070.htm

G Gabi

Member
לא חבל S7? עוד 3-4 חודשים יימלאו לו שנתיים

הרי בממוצע, על פי דבריך, הוא לא יחזיק מעמד עוד זמן רב.

YosMan1

New member
אחרי שנה וחצי עדיין עובד מעולה, מהיר ונוח, ממש מוצלח.

נקוי CACHE פעם בכמה זמן שומר על המכשיר מהיר וזריז.

G Gabi

Member
באתי להצביע על סתירה פוטנציאלית בדברים ש-shaulreznik כתב

במשפחתי - הקרובה והרחוקה - יש מכשירים שמזמן עברו את גיל השנתיים והם מצויים בשימוש קבוע ויומיומי שמתפקדים כראוי.
בניהם:
Galaxy Nexus, Galaxy S2 i9100, Galaxy S3 i9300, Moto G, Moto G2, Moto G3, Xiaomi RedMi 1 ומכשירים נוספים.
אפילו מכשירי דגל בני שלש שנים, כמו ה-Xperia z3/z3 compact.
&nbsp
לטעון שמכשיר חכם מחזיק בממוצע שנתיים - לענ"ד זו טענה חסרת בסיס.
אם שומרים כראוי על המכשיר והצרכן נטול גישת "חייב חדש כל שנה וחצי", מכשירים יכולים להחזיק יותר משנתיים. הרבה יותר משנתיים. בממוצע; כמובן.

שכחתם את הגיבוי של שיאומי לפון

שהוא לדעתי הכי טוב שיש והוא מגבה את כל המכשיר כמעט... פשוט להפעלה ... גם אני בעל שיאומי רדמי נוט 3 פרו ואני מבסוט עד הגג... החלפתי אותו לשחאומי מי מארס שהוא יותר גדול...אחלה מכשירים... וזה למרות שהרדמי הוא הדגם הנחות לכאורה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אצלנו במשפחה המכשירים מוחלפים בממוצע כל 3–4 שנים

em28

Well-known member
לדעתי, ההבדל הכי משמעותי שכל משתמש יתקבל בו הוא ה........

הממשק !!
&nbsp
הטאצ'וויז של סמסונג על מגרעותיו הידועות הוא ממשק מוכר לאנשים בזכות השכיחות של סמסונג.
הממשק של שיומי הוא מעין חיקוי של עייפון, לא טריוויאלי לכל משתמש.
שני הממשקים הם לא פסגת הנדסת האנוש.

למעלה