אימוג'י / אמוטיקונים / רגשונים / פרצופונים / ווטאבר

trilliane

Well-known member
מנהל
אימוג'י / אמוטיקונים / רגשונים / פרצופונים / ווטאבר

במכשיר הישן שלי (גלקסי S3 מיני, אנדרואיד 4) לא היו לי כאלה מובנים במקלדת (הרגילה של סמסונג, בשימוש במסרונים רגילים). יכולתי ליצור אותם ידנית* בדרך הישנה מתווים רגילים ואז אנדרואיד המיר אותם בפרצופים הירקרקים שלו (לא תמיד ידעתי איך, זו הייתה הפתעה). * חלק מהצירופים הבסיסיים כמו חיוך או קריצה כבר הופיעו לי במקלדת (כצירוף תווים, לא מומרים), בסוף מסך השלישי של הספרות והתווים המיוחדים ויכולתי להשתמש בהם במקום ליצור אותם (ראו תמונה). כשאחרים שלחו לי מחוות שלא היו לי (כמו
) ראיתי אותן, אבל לא יכולתי ליצור אותן בעצמי (או לכל הפחות לא ידעתי איך).

במכשיר הנוכחי (גלקסי A3 2017, אנדרואיד 7) יש לי כמה מסכים של אייקונים שונים ומשונים (גם כן במקלדת בררת המחדל של סמסונג, במסרונים רגילים) ונוח לבחור בהם, אבל אני לא אוהבת אותם... אני יכולה עדיין ליצור ידנית צירופי תווים (הפעם אין לי מוכנים במקלדת) והם מומרים עדיין לפרצופים הירוקים של אנדרואיד (שאני אוהבת).

האם יש דרך להכין סטים כאלה מראש / להוריד מסך של פרצופוני אנדרואיד? (אבל שיהיו המרת מערכת ולא תמונה). עד היום לא ניסיתי להוריד מקלדות אחרות, ובסה"כ המקלדת הנוכחית די נוחה לי (ואני רגילה לשיטה שלה) אבל אני שוקלת את זה...

trilliane

Well-known member
מנהל
אבל אלה בדיוק המצועצעים שאני מנסה להימנע מהם...

אין איזה מסך תוספת למקלדת שנותן לי את ה"סטים" המוכנים הבסיסיים שאנדרואיד ממיר לפרצופים הירקרקים כברירת מחדל?

אבי לב50

New member
מצטער, טעות שלי בהבנת הנקרא.

וכשאני טועה אני ממהר להודות בטעות.
אינני מכיר את מה שאת מחפשת.

T o m c o

Member
מנהל
הבעיה המרכזית היא שהאמוג'ים של אנדרואיד גם כבר שודרגו מאז
ואינם ירוקים יותר, ככה שיכול להיות שכל אפליקציה שתורידי האמוג'ים יהיו המצועצעים שאינך אוהבת.
&nbsp

קחי בחשבון שאם לנמען אין מכשיר דומה

או אפליקציה דומה,
אז לא בטוח שהוא יראה את האמוטיקונים המיוחדים כמו שאת רואה אותם.

למעלה