עזרה בהורדה והתקנת חנות google play לטלוויזיית אנדרואיד

Elad43

New member
עזרה בהורדה והתקנת חנות google play לטלוויזיית אנדרואיד

שלום לכולם!
רכשתי לאחרונה טלוויזיה חכמה עם מערכת אנדרואיד של חברת HAIER אך לצערי חנות האפליקציות של google לא נמצאת בה. במקומה מותקנת חנות אפליקציות של haier שלא מכילה מגוון אפליקציות מספקת(אף אפליקציהישראלית) ולא ניתן למצוא את חנות האפליקציות google play. בנוסף נדמה כי אין אפשרות להוריד אליה כלל אפליקציות של גוגל.
למישהו יש מושג איך אני יכול להוסיף חשבון גוגל ולהוריד גוגלפליי סטור לטלוויזיה הזו?
אני יודע שאפשר להוריד אפליקציות גם דרך המחשב בקובץ שנקרא apk אך איני יודע מהיכן להוריד ואיך ביכולתי להתקין את הקובץ הזה על הטלוויזיה.
מדובר בטלויזיה haier LE55U6600UA
אשמח מאוד לעזרתכם!!
תודה ענקית מראש!!

BobboVilla

New member
אתה יכול לחבר מחשב ו/או דיסק און קי?

לחילופין, אם יש בטלוויזיה אפליקציה של דפדפן, תנסה לחפש Gapps (האפליקציות של גוגל ששמים על רומים "מבושלים" או סתם נטולי שירותי גוגל). משם תתקין את חנות האפליקציות ואת Google Play Services (או משהו דומה). לחילופין, אם תתקין את חנות האפליקציות, ומשם תתקין אפליקציית גוגל כמו ג'ימייל, יכול להיות שהוא יבקש ממך לבד להתקין את Google Play Services.

Elad43

New member
לחפש Gapps בדפדפן של הטלוויזיה או בחנות האפליקציות של haier?

אני יכול לחבר מחשב בHDMI אם זה יעזור..

Elad43

New member
לאניתן לפתוח את הקובץ

רשמתי בחיפוש בדפדפן Gapps זה מצא כל מיני אתרים (יש גם הרבה תוצאות לopen Gapss אם זה משנה).. הורדתי מאחד מהאתרים קובץ Gapss שמתאים לאנדרואיד 4.4 (הגירסה הקיימת בטלוויזיה שלי ) אך ירד קובץ zip ולאחר ההורדה קיבלתי הודעה שלא ניתן לפתוח קובץ זה.. מה לעשות?
תודה על העזרה!!
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
צריך להתקין אפליקציה שיודעת לפתוח קבצי zip

ו/או מנהל קבצים שיודע לפתוח קבצי zip.

Elad43

New member
הורדתי גם קבצי APK ומופיעה אוהת ההודעה

בעצם זה לא נותן לי לפתוח קבצים..
הבנתי שבהגדרות שלהמכשיר תחת לשונית "אבטחה" אמורה להיות לי אופציה לסמן אפשרות קבלה של מקורות לא ידועים, אבל אין לי את האופציה הזאת בתפריט בכלל..

BobboVilla

New member
אז יכול להיות שאי אפשר להתקין ממקורות חיצוניים

אני לא מכיר את הטלוויזיה הזו. אגב, אם היא חדשה יחסית (שנה-שנתיים) וזו גירסת האנדרואיד שיש לה, זה די ביזיון. זו גירסא מלפני 5 שנים אם אני לא טועה.

Elad43

New member
יש משהו שביכולתי לעשות?

אפשר לעדכן גירסה של האנדרואיד? או משהו אחר כדי להתקין אתחנות האפליקציות של גוגל?

BobboVilla

New member
אם היית יכול לחבר את המחשב בכבל USB אז אולי

אבל אם אפשר רק עם HDMI אז כנראה שאין. לגבי עידכון גירסת אנדרואיד, אז זה תלוי האם היצרנית שיחררה עידכון, אבל לא הייתי בונה על זה. תנסה לחפש בהגדרות, אולי תחת "אודות", האם יש שם אפשרות של עידכון.

Elad43

New member
יש שקע usb בטלוויזיה השאלה עם איזה כבל מחברים ממנו למחשב

צריך כבל USB לUSB? ואם אשיג כבל כזה מה ביכולתי לעשות?
יש באודות אפשרות לעדכון גרסה אך כתוב שהגרסה עדכנית.. :(

BobboVilla

New member
לפני שאתה מחפש כבל USB-USB, תבדוק משהו

באודות, תלחץ 7 פעמים על "מספר Build". זה אמור לפתוח לך בהגדרות משהו בשם "הגדרות מפתחים". אם זה לא נפתח אז כנראה שלא יהיה לך מה לעשות. אם כן נפתח, חפש הגדרה "ניפוי שגיאות USB". זה אולי יאפשר לך לשלוח פקודות מהמחשב לטלוויזיה, כולל התקנה של אפליקציות.

Elad43

New member
אין לי דבר כזה באודות

יש לי רק :
שטח אחסון
גרסת אנדרואיד
דגם ייצור
כתובת wire net mac
כתובת ireLess net mac
&nbsp
לא קורה כלום אם לוחצים על כל אחד מהםגם יותר מ7 פעמים.. :(

BobboVilla

New member
ואין משהו בסגנון של גירסת תוכנה?

תראה, נראה לי שיש איזושהי גירסת אנדרואיד די מחורבנת בטלוויזיה, ולא בטוח שאפשר לעשות אפילו דברים יחסית פשוטים איתה.

למעלה