גיבוי תוכן במכשיר

sharonmenachem

New member
גיבוי תוכן במכשיר

מועדים לשמחה!
אשמח לשמוע כיצד אתם מגבים את תוכן המכשיר(אנשי קשר, תמונות, ואת שאר תוכן המכשיר כגון הודעות, אפליקציות וכו'... כול עוד אפשרי, בבקשה אם זה משנה אז במיוחד בדגש על מכשירי סמסונג וlg וכן אם אפשר להבין גם כיצד עושים זאת בשאר המכשירים האחרים אם זה מכשיר סיני או מכשיר אייפון

binon

New member
גיבויים

אנשי קשר - שמורים בחשבון הגוגל. כשמחליפים מכשיר מכניסים את החשבון והם מסתנכרנים מיידית.
תמונות - מגובות דרך אפליקציית גוגל פוטוס (השבשבת) כיום התמונות מגובות לחשבון הגוגל דרייב הקשור למכשיר.
מוזיקה - מאוכסנת בגוגל מיוזיק תחת חשבון הגוגל של המכשיר
ווצאפ - גיבוי אוטומטי לחשבון הגוגל דרייב של המכשיר
מסרונים - לא מעניין, לא מגבה אותם
תוכן של אפליקציות - אין לי משהו שרציתי לשמור, לא איכפת לי שיימחקו. לא מגבה
אפליקציות - בעת מעבר למכשיר חדש נכנסים לחנות של גוגל עם חשבון הגוגל הקיים ורואים את רשימת האפליקציות שהיו מעודכנות במכשיר הקודם. בוחרים מה שרוצים להתקין בחדש והן מותקנות אוטומטית. מרבית ההגדרות שלהן והסיסמאות נשמרות
חיברתי את המכשיר הישן למחשב והעתקתי את כל התיקיות לשם למקרה שיהיה משהו שאני אצטרך משם.
העברתי את תיקיית הרינגטונים מהמחשב למכשיר החדש
.לפני כשבוע החלפתי מכשיר, אלו הדברים שביצעתי, אני לא מרגיש שחסר לי משהו.

כנ"ל

אנשי קשר - גוגל, תמונות - Google Photos, ספרים/מוסיקה - העתקה למחשב

sharonmenachem

New member
יש עוד שיטות לגיבוי תוכן המכשיר?

שמתי לב שבחנות של סאני(סמסונג) הטכנאי שם עשה משהו שונה לחלוטין, נראלי הרבה יותר פשוט וקל, אבל אין לי מושג מה בדיוק, זה לקח לו חצי דקה

sharonmenachem

New member
שמתי לב שטכנאי של סמסונג-סאני עשה דבר פשוט להפליא בחצי דקה

אני שואל אם מכירים שיטות נוספות לגיבוי תוכן המכשיר?

את לא בדיוק יודעת מה הוא עשה, וגם אנחנו לא

אולי הוא לא גיבה את כל התוכן, אלא את אנשי הקשר שיש על כרטיס הסים? אולי הוא בכלל לא עסק בגיבוי, אלא במשהו אחר לחלוטין?
&nbsp
כן, יש כל מיני שיטות גיבוי. בבקשה:
https://www.google.co.il/search?q=b.....69i57j0l5.3311j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

T o m c o

Member
מנהל
אם אני לא טועה אפשרי רק במידה והמכשיר כבר עם בוטלואודר פתוח
אחרת, ידרש פירמוט מלא של המכשיר, מה שלא יעזור בכלל...

trilliane

Well-known member
מנהל
את הרוב אני לא מגבה, בעיניי אין סיבה... כמעט הכול אפשר לשחזר

תמונות וכו' שמורות אצלי בכרטיס זיכרון חיצוני ולא בזיכרון המכשיר עצמו, ואת החשובות אני מעבירה למחשב מדי פעם.

לא למתחילים

ההתקנה היא הליך ארוך ואף מסוכן (יכול להפוך את המכשיר ללבנה).

למעלה