הי, אשמח להמלצות ליישומים

aclinova

New member
הי, אשמח להמלצות ליישומים

יש לי גלקסי S6 עם 32 ג'יגה בלבד

1. אנטי וירוס בסיסי? אני משתמשת כבר המון זמן בAVG, אבל אני לא יודעת אם היא באמת עושה את עבודתה כאנטי וירוס ..
בהקשר הזה- קראתי שרצוי לא להשתמש באפליקציות חיצוניות לסגירת אפליקציות ברקע, ניקוי זבל וכו' כי המכשירים כיום עושים את זה מספיק טוב לבד ואפליקציות אחרות רק מפריעות להם. האם זה נכון? כי זו אחת הסיבות ש avg לא באים לי טוב…

2. אפליקציית פתקים בסיסית וטובה עם אפשרות לפתק רגיל וגם רשימות וגם נעילת פתקים ספציפיים? יש לי אחת בשם Notepad, שהצליחה למחוק לי תוכן של פתק חשוב בלי אפשרות שחזור (כלומר הפתק קיים אבל התוכן לא). אני מחפשת אחת בסיסית בלי יומן נוסף כי היומנים שלי מספיקים לי (aCalnder מעולה!)

3. משגר נוח ונטול פרסומות? אני מאוד אוהבת את HOLA אבל כשאני יוצאת מתיקיית יישומים מסויימת צצים לי חלונות פרסומות מעצבנים (מצ"ב דוגמא ). היתרון הגדול של hola הוא ביטול מגירת האפליקציות, כי באמת לא ברור לי למה צריך דף פנימי נוסף.. כל הלונצ'רים שבדקתי משאירים את המסך הפנימי.

תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
2. אני משתמשת ביישום התזכורות הבסיסי שמגיע עם המכשיר...

aclinova

New member
בנייד הישן שלי השתמשתי בו

אבל הוא פחות מוצלח לאחר עדכוני גרסה

trilliane

Well-known member
מנהל
מה פחות מוצלח בו? אשמח אם תפרטי...

בפרט שהיישום הנוכחי מנדנד לי לאחרונה שאעדכן אותו (זה לא קרה כי לשם כך הוא דורש הרשאה לאנשי הקשר ולא פתחתי אותה).

aclinova

New member
כאמור לי יש גלקסי

ואיתו הגיע יישום בשם תזכיר. אין בו בעיות מהותיות למעט נוחות שלי והתאמה לצרכים שלי.
השימוש בו ליצירת רשימות לא היה לי נוח, וגם כתיבת פתקים מהירה. הורדתי את ה Snote שהיה מובנה בגלקסי 4 אבל גם הוא לא התאים לי. המעבר בין הדפים באותו תזכיר, הכתיבה לא ישבה בתוך השורות.. דברים קטנים כאלה.
Notepad שימשה אותי בהצלחה הרבה זמן עד שמחקה לי תזכיר ועכשיו אני מנסה את simple notepad שעושה רושם טוב, בעיקר אחרי שמבינים איך לשנות צבע רקע וצבע גופן (היו באותו צבע ועל כן התוכן היה בלתי קריא… )

trilliane

Well-known member
מנהל
גם לי יש גלקסי (דגם אחר), לכן שאלתי...

בדגם הישן השתמשתי בתזכירים וגם בחדש אני משתמשת, וזה משהו די בסיסי שעד כה לא עשה לי בעיות...
&nbsp
היו לי עכשיו בעיות הלעביר אותם מהמכשיר הישן לחדש, אבל זה משהו שקורה אחת לכמה שנים, לא נורא (בסוף ויתרתי ושמרתי את המידע ידנית בדרכים אחרות).

aclinova

New member
יש אפליקציות ייעודיות להעברה

מאנדרואיד לאנדרואיד. ניסית אותן? מעביר גם תוכן.

trilliane

Well-known member
מנהל
ראי שרשור מקביל מהיום...
אני בפרויקט מתמשך...

aclinova

New member
כן, הבנתי

תנסי אפליקציות כאלה ולא גיבוי.
סמסונג סוויצ' עבדה לי מעולה.

aclinova

New member
מעתיקות פיזית את כל מה שאת

בוחרת מהאנדרואיד הישן לחדש. אפשר באמצעות וויפי או כבל usb

T o m c o

Member
מנהל
לאונצ'ר אפשרי לבדיקה - אני כבר שנים משתמש בנובה, שלדעתי הוא
הטוב ביותר מבין האפשרויות, אני אף בחרתי לשלם את מעט הדולרים שנדרשו לגרסת הפרו.
&nbsp
כלפי אנטי וירוס, יש סברה שאומרת שלרוב אלה עושים יותר נזק מתועלת, אני משתמש במכשיר שלי כבר שנים בESET שקיבלתי כמתנה כאשר עשו מנוי ארגוני לתוכנה הממוחשבת שלהם. שימושי? לא יותר מדי. מזיק? לא ממש. מועיל? מתריע על חריגות בדרישת ההרשאות של אפליקציות. יכולתי להסתדר בלעדיו? כמובן שכן.
&nbsp
פתקים - ניתן לבדוק את Google Keep, מסתנכרנת עם חשבון הגוגל והמחשב, ניתן לערוך גם במחשב את אותם הפתקים.

aclinova

New member
נדמה לי שניסיתי את הנובה והיה די טוב

אבל לא ביטל מסך אפליקציות פנימי. אני אבדוק שוב.
אנטי וירוס- אישרת את מה שחשבתי.. כנראה ה avg נופל על אותה קטגוריה של לא מועיל ולא מזיק אבל עושה הרבה רעש.
פתקים- ממשיכה לחפש את האחד

meirmsl

New member
אפליקציית drup אנשי קשר ומה לא?

מאגד את כל סוגי התקשורת וואצפ אסמאס טלגרם
תזכורות מהירות
זיהוי שיחה
פתיחה מכל מקום במכשיר
חיפוש מספרי טלפון
מסך פעולות אחרי שיחה
ויש עוד, מומלץ בכל מכשיר!

למעלה