אפליקציות בטלפון הסלולרי.

אפליקציות בטלפון הסלולרי.

שבת שלום.
אני זקוק' ליעוץ בקשר להורדת אפליקציות לטלפון.
אני מהסס מאד בהורדת אפליקציות לטלפון כמו של הבנקים, כרטיסי אשראי, קופת חולים ועוד איך קובעים כמה ומה להוריד.
האם כל אפליקציה יוצרת עומס על הטלפון והאם היא מגבירה את ריקון הסוללה בכמות מזערית וזניחה או שהאפליקציות מרוקנות את הסוללה בקצב מזורז. תודה מראש על מהעזרה.

binon

New member
אפליקציות

הכל תלוי שימוש והרשאות לדעתי.
אם קנית סמארטפון כדאי שתנצל אותו אחרת סתם קנית מכשיר יקר.
תתקין אפליקציות שאתה משתמש בהן. אם (אני מקווה שכך המצב) אתה בריא כמו שור ובא פעם בשנה לרופא רק כדי לראות שהוא בחיים, אין צורך להתקין אפליקציה של קופת חולים.
אם אתה לא צריך את הפינוקים של כרטיס האשראי ורק בודק את החיובים מספיק אפליקציה של הבנק.
כמובן שהכל תלוי במידת השימושים שלך ובצרכים. אם אתה משתמש הרבה, הגיוני שהסוללה תיגמר מהר יותר, ואז כדאי לשקול שימוש בבנק סוללה.
חשוב כמובן לראות איזה הרשאות האפליקציה דורשת. אם הן סבירות בעיניך תוריד, ואם לא, חפש אפליקציה אחרת או שתוותר על השימוש בה, או כמו רוב האנשים, תוריד בכל זאת...

בעיקרון, אין שום עומס על המכשיר

האנדרואיד יודע לסגור אפליקציות שאין בהן שימוש ברגע הנתון ובכך לשחרר את זיכרון ה-RAM

המשך

כמו כן, אתה יכול כבר עכשיו לברר מהו הזמן המרבי שבו המכשיר שלך יפעל עם מסך דלוק. חפש בגוגל את דגם הסמארטפון בתוספת ראשי התיבות SOT. למשל:
https://www.google.co.il/search?q=r.....69i57j0l5.2775j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
&nbsp
זמן ה-SOT = הזמן שבו תוכל לעבוד עם המכשיר בפועל עד להתרוקנות הסוללה. נניח, סתם ככה המכשיר ישכב בכיס יום וחצי. אם ה-SOT שלו זה 5 שעות, ואתה הוצאת את המכשיר ותהחלת לקרוא את "מלחמה ושלום", כעבור 5 שעות הסוללה תתרוקן

למעלה