פרסומות בעת הטענה - נקסוס 5 אנדרואיד מעודכן

wolf100

New member
פרסומות בעת הטענה - נקסוס 5 אנדרואיד מעודכן

בוקר טוב
בעת הטענת המכשיר קופצות להן על המסך פרסומות תחלפות על יותר מחצי מסך, מצרף תמונה... יש דרך להעלים את זה?

טנקס

wolf100

New member
תודה!!!!!!!!

עושה זאת עכשיו :)
יש אפליקציה אחרת בסגנון מומלצת?

BobboVilla

New member
מומלץ *לא* להשתמש באפליקציות כאלה

"חיסכון" בסוללה באנדרואיד זה בעצם "ניצול מוגבר" של סוללה. אין שום סיבה לסגור אפליקציה, אלא אם היא "תקועה" וממשיכה לרוץ ברקע. לדעתי אני יכול לספור על יד אחת את מספר האפליקציות שראיתי את זה קורה אצלן, שהן לא אפליקציות זבל של סמסונג.
&nbsp
ברגע שאתה סוגר אפליקציה כמו למשל דפדפן, אז בפעם הבאה שאתה תרצה להיכנס לדפדפן, במקום שהאפליקציה תיטען מזיכרון RAM, שהוא המהיר ביותר במכשיר, היא תיטען מהאיחסון, שהוא הזיכרון האיטי ביותר במכשיר. המאמץ הנוסף גורם לצריכה גבוהה יותר של סוללה.
בנוסף, אם "תסגור" אפליקציה כמו וואטסאפ, שצריכה להמשיך לרוץ ברקע כדי לעבוד, היא בעצם תופעל מחדש באופן אוטומטי, מה ששוב יגרום לצריכה גבוהה של הסוללה.

wolf100

New member
שוב, תודה :)

ואם כבר אני מתייעץ עם מומחה, איך אני מבטל את שמירת התמונות והסרטונים שאני מקבל בווטסאפ אוטומטית בתיקיית התמונות של המכשיר?
עברתי מאייפון שם ביטלתי זאת ללא בעיה, כעת אני לא מצליח...

אבי לב50

New member
אמנם אינני מומחה

אך למיטב הבנתי זה לא ניתן לביצוע באנדרואיד.
ניתן להגדיר שהקבצים לא יורדו אוטומאטית, אך כשהם יורדים הם נשמרים במכשיר.

BobboVilla

New member
אני לא יודע איך זה באייפון, אבל באנדרואיד אפשר לבטל את סריקת

המדיה, כך שהיא לא תיכנס לתיקיית הגלריה, זה רק מצריך קצת עבודה.
&nbsp
בעזרת אפליקציית מנהל קבצים במכשיר, או בעזרת סייר הקבצים במחשב, יוצרים קובץ בשם .nomedia (במילים - נקודה ואז nomedia). את הקובץ הזה מכניסים לתיקייה הרלוונטית שרוצים "להעלים". אם אתה רוצה להעלים רק את התמונות, אז בתוך תיקיית WhatsApp בטלפון, תחת תיקיית Media, יש WhatsApp Images. כנ"ל לגבי סרטונים (WhatsApp Video), או כל תיקייה אחרת. אם אתה רוצה להעלים את הכל, אז תשים את הקובץ בתיקייה הראשית של Media מתחת ל-WhatsApp.

אבי לב50

New member
הבקשה היתה אחרת.

לא איך לא להציג את הקבצים אלא איך לא לשמור אותם באופן אוטומאטי.

BobboVilla

New member
מכיוון שהגלריה זה לא מיקום פיזי אלא לוגי, זה עושה בדיוק

מה שביקשו.

אבי לב50

New member
אינני טוען שאתה לא צודק, אך יחד עם זאת

מה שעשית גורם (אצלי לפחות) לכך שלא תראה את התמונות באפליקציית הגלריה שלא מציגה את הקבצים שבתחילת התיקיה יש קובץ בשם nomedia.
זה גם דבר שידוע לי כבר כמה שנים.
אך עדיין התמונות והסרטונים יורדים גם יורדים לאותה התיקיה, בעוד השואל ביקש לדעת כיצד גורמים לכך שהם לא ירדו בכלל.

BobboVilla

New member
שוב - הגלריה זו לא תיקייה פיזית. אין מיקום של "גלריה" במכשיר

זה בסיס נתונים, ששומר את המיקום של כל קובץ וידאו או אודיו. ברגע שהגדרת לסורק המדיה של אנדרואיד לא לסרוק תיקייה, אתה הסרת אותה מהגלריה. רוצה שזה מלכתחילה לא "יכניס" לגלריה? בהתקנה חדשה של מכשיר תשים את הקובץ .nomedia בתיקיות הרלוונטיות. זה אותו דבר והיינו הך.

אבי לב50

New member
בובו תאמין לי שאני לא טמבל.

אני יודע שהגלריה זה לא מקום פיזי.
אני לא חדש בעסק הזה.
סורק המדיה שהוא לצורך העניין אפליקציית הגלריה לא יסרוק את התמונות שנמצאות בתיקיה שיש בתחילתה את הקובץ המדובר, בהחלט.
אבל שוב: הבקשה של השואל היתה אחרת לגמרי ואתה ככל הנרא לא יורד לסוף דעתו.
לא מדובר על סריקת תיקיות אלא על שמירת קבצים.
אלה שני דברים שונים לחלוטין, וממש לא אותו דבר והיינו הך.
כדי לבדוק את עצמי עשיתי כעת ניסיון ושמתי בתחילת התיקיה שבה נשמרים קבצי המצלמה קובץ כנ''ל והקבצים ממשיכים להשמר בתיקיה הזאת.
נכון, הם כאילו בלתי נראים ב"גלריה" אך הם נראים בהחלט בכל אפליקציה לניהול קבצים.
אותו הדבר עם וואטסאפ שממשיכה לשמור את הקבצים בעוד הגלריה לא רואה אותם אך מנהל הקבצים רואה גם רואה.

BobboVilla

New member
כלומר אתה רוצה שהקבצים ירדו למכשיר אבל לא יישמרו בו

זה רעיון מקורי. בלתי אפשרי מבחינה טכנית, ומעיד על חוסר הבנה מוחלט, אבל מקורי.

אבי לב50

New member
אתה באמת חושב שאני טמבל?

ככה כתבתי או שמא זאת הבנתך הלקויה?

מי אמר שאני רוצה שהקבצים ירדו אך לא ישמרו במכשיר?
הם יורדים ונשמרים אך אפליקציית הגלריה פשוט לא מציגה תמונות וסרטונים כאשר הNomedia הזה מופיע בתחילת התיקיה.

אתה באמת לא יורד לסוף דעתם של הדברים, או לחילופין אתה עושה את עצמך.
אחת מהשתיים זה בטוח. אין אפשרות שלישית.
ומכיוון שלא נראה לי שאתה עושה את עצמך, סביר שגם אתה לא יודע הכל. קורה, לא נורא.

אבי לב50

New member
בניגוד אליך אני לא יהיר כל כך. וגם לא חושב עליך שאתה טמבל.

אבל תגובתך (ותגובותיך בכלל) מעידות על המחלה (שבמזל אינה מסוכנת) של היהירים שחושבים שהם הסגנים של אלוהים בכבודו ובעצמו ושהם יודעי כל בעוד האחרים טמבלים גמורים חסרי בינה.

ומכיוון שהכתוב מעיד רק על הכותב אני מקווה שהמנהלים לא יטרחו למחוק את החרפה שהמטת על עצמך.

אסיים ואברך אותך שיהיה לך יום נפלא. חזק ואמץ ואל תחת. אתה בדרך הנכונה.

amitp

New member
צר לי, אבל בובו צודק

יש שתי אפשרויות - או שתבטל את הורדת המדיה למכשיר, ואז הקבצים לא יגיעו אליו, או שלא, ואז מן הסתם מכיוון שהם יורדים למכשיר הם צריכים להשמר איפושהו. באייפון זה מן הסתם בתיקייה נסתרת שלא זמינה למשתמש, באנדרואיד זה בתיקיית וואטסאפ. אחרי זה, תציג אותם או לא תציג בגלריה זה כבר סיפור אחר.

אבי לב50

New member
במה הוא צודק בדיוק?

אתה כותב: "
יש שתי אפשרויות - או שתבטל את הורדת המדיה למכשיר, ואז הקבצים לא יגיעו אליו, או שלא, ואז מן הסתם מכיוון שהם יורדים למכשיר הם צריכים להשמר איפושהו"
אבל זה בדיוק מה שאני כתבתי בתגובה שלי, מה שאומר שאני צודק ובובו טועה, ואתה מחזק את הדברים שאני כתבתי!
אני לא מחפש להיות צודק, גם לא מעניין אותי להיות חכם.
אבל שאחרים לא יעשו ממני טמבל כשמה שכתבתי זה נכון והם טועים.

סתם מבקרת

Active member
הוא צודק כי הוא ענה במדויק על מה שנשאל גם אם ניסוח השאלה

מטעה אותך, מכיוון שאינך מכיר אייפון.
באייפון - לא תשמור תמונה בגלריה ועדיין תראה אותה מצויין בווטסאפ - משמע התמונה נמצאת על המכשיר.
באנדרואיד - תחסום הורדת תמונות או תמחק אותן מהגלריה - לא תראה אותן בווטסאפ או למעשה תראה משהו מטושטש לגמרי, אם מחקת ומשהו מטושטש עם חץ הורדה, למשהו שחסמת - משמע התמונה לא נמצאת על המכשיר.
אם השואל רוצה "כמו באייפון" התשובה של בובו לגמרי מדויקת. העובדה שחלק מבעלי האייפון סבורים ש"אי שמירה אוטומטית" של תמונות פירושו שהתמונה לא על המכשיר אין פירושה שאומנם כך הוא וזו מחשבה שבטעות יסודה.

למעלה