אפשר להשתמש בGPS כשאין אינטרנט

אפשר להשתמש בGPS כשאין אינטרנט

בטלפון שיש לו אנדרואיד אבל בלי סים ובלי אינטרנט.
אפשר להשתמש בGPS ושיהיה מפה איך להגיע כמו פעם במכשירים שהיה להם IGO או תוכנות דומות?
עדיף לתוכנה שלא עולה כסף ושיהיה אפשר גם למצוא מספר בית וכתובת נכונה ולא רק לרחוב כי בגוגל מצאתי אפליקציה שקוראים לה OSMAND אבל אין שם מספרי בתים
תודה רבה!

dudi4321

Member
יש את תוכנת הניווט שאני אוהב

Maps.Me
אחרי ההתקנה לעדכן את "המדינה הפלשתינית" שיט ואת המדינה שרוצים לטייל בה.
להתאמן בארץ.
יש הרבה ממליצים לגוגל מאפס שעובד אחרי הטענת המפה גם בOFF LINE
&nbsp
טיפ - לא לשכוח מטען לרכב ולהתקין במכשירים של מי שנוסע למקרה שהמכשיר יתאבד ותוכלו להמשיך במכשיר אחר.

G Gabi

Member
נותר רק לבחור. יישומים המבוססים על Open Street Map

http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Android
פרוייקט OSM הוא "פרוייקט שיתופי", אם חסר מידע באזורים אלו ואחרים (למשל, מספרי בתים), אז אתה יכול לעדכן את המפות בעצמך.
&nbsp
shaulreznik, לא מבין למה להפנות לקישור בלי לציין מה התוכן המצוי בקישור. אתה מקבל תמלוגים על כמות "ההקלקות"

היישום אליו הפנת, Here We Go (לשעבר Here מבית מייקרוסופט), אינו תומך בהנחיות קוליות בישראל.
&nbsp

yalel

New member
Here We Go נותן הנחיות באנגלית

עובד נפלא
במקור זו הייתה אפליקציית המפות של נוקיה, קנו אותה מס' חברות רכב "צנועות" בגרמניה =ב.מ.וו+מרצדס+אאודי, מקווה שישאירו אותה פתוחה וחינמית

HERE כן מאפשרת הנחיות קוליות בארץ

(לא בדקתי אם היא עושה זאת גם בעברית)

G Gabi

Member
ניסיתי לפני כ-10 ימים, כתב לי שאין הנחיות ב-Region הנבחר

כמובן, הנחיות באנגלית.
אולי עשיתי שימוש בגרסה ישנה או משהו מעין זה, לא העמקתי בעניין.
תודה על ההבהרה, לך ול-yalel (גם זאדק שהגיב במורד הדיון..)

BobboVilla

New member
לי דווקא יותר נראה הגיוני שיש לך גירסא *חדשה* מדי בשביל זה

כי אצלי זה הקריא את שמות הרחובות (באנגלית, כלומר בצורה משובשת ומשעשעת) מגירסאות ישנות מאוד
.

G Gabi

Member
ייתכן, לא העמקתי בעניין..

חיפשתי קובץ apk אז יש מצב שהורדתי והתקנתי את העדכני ביותר.
שכן של הוריי רצה אפשרות לניווט ברכב (הוא עם כסילופון). הוצאתי מהמגירה את המכשיר החלופי, התקנתי את Here we go ונתקלתי בבעיה. לא העמקתי כי קודם רציתי לשבת איתו לראות אם הוא יסתדר עם הקונספט ורק לאחר מכן למצוא פתרונות.
אחרי שהוא תקף את המכשיר עם האצבעות שלו הבנתי שמסך מגע והוא... לא ילכו ביחד. בייחוד לא כשימוש ראשון עם תוכנת ניווט שאינה מאוד מאוד User friendly. יש לי תחושה שגם מכשיר GPS ייעודי עם igo יהיה אסון איתו, אז להציע לו משהו חצי אפוי?! ויתרתי ונותרי עם הרושם ש-Here אינה תומכת בהנחיות קוליות במחוזותינו

BobboVilla

New member
תראה, יש שיטענו שאם אין ממשק בעברית

ואם אין הקראת הנחיות בעברית (שלא לדבר על שמות רחובות) אז באמת שזו לא אפליקציה שמתאימה לישראל. והאמת? אני לא יכול להתווכח עם זה.
&nbsp
אגב, אני בעיקר משתמש ב-Maps.Me כאשר אני צריך ניווט אופליין. היא גם עולה הרבה יותר מהר, וגם המפות שלה מגיעות בחלקים קטנים יותר (למשל צרפת מחולקת ל-94 מפות, במקום 18 ב-Here). אצלי Here גם מתחרפן וטוען שהמצפן לא מכוון, בעוד שזה לא קורה (או לפחות לא משתגע באותה רמה) ב-Maps.Me.
.

ל-Maps.Me יש בעיה מעניינת

בחלק מהמכשירים האפליקציה לא מזהה את רכיב ה-GPS

לי זה קרה פעמיים

בטאבלט של ASUS ובסמארטפון של HomTom. יצוין ש-HERE עבדה ללא דופי.

YosMan1

New member
לחול יש גם את SYGIC, אין להם מפות לישראל.

מבוסס על מפות של TOMTOM

YosMan1

New member
אצלי בסייגיק קאר אין מפות ישראל. אכן בסייגיק הרגיל יש ישראל.

מוזר.

blzvi

Active member
מי משתמש ב sygic car ?

צריך מולטימדיה ספציפי ברכב לשם כך .
ומלבד זאת אין שום סיבה שבעולם שלא יהיה ישראל.

YosMan1

New member
כל מי שיש לו MirrorLink או InControl שזה די הרבה מכוניות

VW HONDA SKODA SEAT CITROEN CHEVROLET TOYOTA SUZUKI PEUGEOT MERCEDES KIA
LANDROVER JAGUAR
מהדגמים החדשים מן הסתם ולא בכולן.

למעלה