גלקסי 7 לא מזהה זיכרונות ניידים של סאן דיסק חדש או עם קבצים

גלקסי 7 לא מזהה זיכרונות ניידים של סאן דיסק חדש או עם קבצים

איך אפשר לראות בגלקסי את הקבצים של זיכרונות ניידים - אף אחד מהם לא נפתח כמו בעבר ולא ניתן לראות את הקבצים בשום דרך. עד שהורדתי אנדרואיד 7 לא היו בעיות כאלה בכלל - חיפשתי בהגדרות ולא מצאתי כלום.
ביישומים לא ראיתי שום רמז לכרטיס הזיכרון שבצד אחד הוא לסמארטפון ובצד שני למחשב. כוונתי לדיסק און קי SanDisk Ultra Dual USB 3.0 בתמונה המצורפת. בנוסף לא מצאתי סייר קבצים בשום מקום.
כשהייתי מכניס את הזיכרון נייד בעבר הקבצים היו נפתחים אוטומטית וכעת לא רק שלא נפתח אלא אין רמז במכשיר שיש בכלל משהו שמחובר.
בניגוד לכך אין בעיה להעתיק קבצים מהסמארטפון למחשב.

בעיה נוספת שנוצרה: במקום אייקון מצלמה יש עיגול ולא ניתן לראות את כיוון המצלמה שמסריטה לפעמים לא כמו שאני רוצה וגם זה אחרי עדכון לאנדרואיד 7

המון תודות למי שייעזור בשני הדברים

מי שישיב תותח !! - אף אחד לא ידע בכל הפורומים ששאלתי !!!

אם אף אחד לא יודע - בבקשה תפנו אותי לפורום של מקצוענים

איך מחזירים את אנדרואיד הקודם

בגלל שאנדרואיד 7 לא טוב כי לא ניתן לראות תוכן של כרטיס זיכרון

BobboVilla

New member
אין "מחזירים", יש "דורסים", ואצל סמסונג זה מתכון לצרות

קודם כל, אם יש "אחריות" (בארץ הרי אין אחריות אמיתית אלא רק בכאילו, ולכן המרכאות), אז כנראה שהיא תפסיק, כי תהיה אינדיקציה שנעשתה פעולה "אסורה" במכשיר. דבר שני, ויותר חשוב, סמסונג לפעמים משנה את המיקום הפיזי של רכיבי התקשורת באיחסון (מה שנקרא "רדיו", למרות שהכוונה היא לא לרדיו FM), מה שגורם לכך ששינמוך יכול להפוך טלפון למיני טאבלט, בלי יכולת להתחבר לרשת הסלולרית.
&nbsp
לגבי הדיסק און קי, אז דווקא סמסונג הייתה אחת מהיצרניות היותר "טובות" בהקשר הזה, ולדעתי רוב מכשירי הדגל שלה, לפחות מה-S4 (אם לא לפני), תומכים בחיבור של DOK ישירות. יכול להיות שפשוט אין אפליקציית מנהל קבצים ולכן זה לא עושה כלום באופן אוטומטי.

תגיד לי ווקשה אדון אמנוןשחר .. מה אתה חושב שרובנו עושים
בטווח השעות שבין חצות לחמש\שש בבוקר ?
העצה שלי היא שתזדיין בסבלנות לשעות הבוקר (כשהרצוי זה לכיוון שעות הבוקר היותר מאוחרות לכיוון הצהריים) שיענו לך

במקומות אחרים שאלתי אתמול בצהריים

דלגו על שאלותיי שעפו מהדף הראשון. בגלל זה כתבתי שמי שישיב תותח

כאן זה לא פורום יעודי של יצרן מסויים ..
כל הכותבים כאן הם אנשים כמוני וכמוך ,חלקם יודעים יותר וחלקם יודעים פחות ..
מה גם שלא כולם יושבים מול המסך ומרפרשים נון סטופ בציפיה לשואל חדש שיבוא עם קושיה שדורשת מענה *במידי* ...

המון תודות לך הווילון פתר את הבעיה אודה לעזרה בעניין המצלמה

הבעיה של המצלמה: יש עיגול במקום אייקון מצלמה ואז לא ניתן לדעת לאיזה כיוון המצלמה כפי שהיה בגירסה 6.5 ו-6

אבי לב50

New member
בבעייה הזאת לצערי לא אוכל לסייע לך

וכדאי שתכתוב גם בפורום המקביל שבעייה אחת באה על פתרונה כי ממשיכים לנסות לסייע לך גם שם.

הודתי לך גם שם וגם לאחרים שעזרו בקשר לסייר קבצים

שהיה עוזר במקרה שבעיה זו לא הייתה נפתרת

למעלה