עדכון תוכנה לטאבלט סמסונג

lollipop161

New member
עדכון תוכנה לטאבלט סמסונג

הכל התחיל כשהמכשיר התלונן שהאפליקציות גרופון ופייסבוק לא מעודכנות, למרות שכן. חיפשתי באינטרנט והבנתי שהטאבלט דורש עדכון תוכנה, דרך ההגדרות ניסיתי זאת אבל שוב הוא טוען שיש לי את הגירסה המעודכנת ואין מה להוריד. הבנתי שהוא היה אמור להציע לי את התוכנה fota. חיפשתי באינטרנט ואין אותה להורדה. Kies לא בא

amitp

New member
FOTA היא לא תוכנה, אלא תכונה.

מדובר בסה"כ על אפשרות של המכשיר לקבל עידכונים אוטומאטיים.
למה את מתכוונת כשאת אומרת ש"שהמכשיר התלונן שהאפליקציות גרופון ופייסבוק לא מעודכנות"?

lollipop161

New member
אוקי.

פייסבוק מסתבר שבסדר.
כשאני פותחת את גרופון הוא כותב הודעה שכדי להשתמש באפליקציה, אני צריכה את הגירסה הכי מעודכנת שלה, והאם להוריד כעת. אני בוחרת שכן, הוא פותח לי את חנות הפליי, אבל אין מה לעדכן. הסרתי והתקנתי שוב ובכל זאת.
אז בסופו של דבר אני לא יכולה להשתמש באפליקציה. מחיפוש באינטרנט הבנתי שתוכנת הטאבלט לא מעודכנת ושזה דבר בעייתי במכשירים ישנים יותר של סמסונג...
על פניו הוא כן מעדכן אפליקציות כל הזמן.
תקן אותי אם אני טועה, מה זה יכול להיות עוד? (בכל מקרה בא לי לעדכן תוכנה)

amitp

New member
זה שבא לך זה יפה, השאלה היא אם יש עדכון למכשיר שלך...

על איזה טבלט מדובר ואיזו גרסת מערכת הפעלה את מריצה כרגע (והאם מדובר על "סטוק רום" - הרום שאיתו המכשיר יצא מהמפעל)?

lollipop161

New member
הפרטים בתמונה

לא מבינה מה זה סטוק רום, אבל הכל נשאר אותו הדבר מאז שנקנה...

amitp

New member
טוב, אחרי שלקחו לי כמה דקות להבין

איך המכשיר מדווח על עצמו כלוליפופ אבל מריץ 4.2.2 (
)..
&nbsp
נראה שהחבר שלך אכן עם רום מקורי, למרות שכנראה אוסטרלי (
). למכשיר אמור להיות עידכון לפחות ל4.4.2. כשאת ניגשת ל"עדכון תוכנה" הוא לא מוצא אחד? אם לא ניתן להתקין אותו ידנית, אבל זה טיפה יותר מסובך.

lollipop161

New member
הוא לא מוצא עדכון

הוא מתחבר לשרת ואומר שהכל מעודכן. חח ומצטערת על הזווית, עשיתי הכל מהפלא וגירסת האתר פה לא עוזרת ��
אבל הסיבה שהוא עושה בעיות עם האפליקציה היא באמת בגלל זה?

למעלה