מה לגבות במכשיר ?

SPONER

New member
מה לגבות במכשיר ?

היי
מה צריך לגבות ? אני לא גבתי אף פעם
יש לי נוט 5.

ומה הדרכים היעילות לגבות ?
יש ברשותי כרטיס SD עם מתאם שמתחבר לשקע הטעינה בנפח מספק.

תודה.

binon

New member
מה שחשוב לך

בגדול אם אתה סומך על גוגל (בניגוד לכמה חברים פה) הכל אמור להיות מסונכרן
אנשי הקשר אמורים להיות מסונכרנים לחשבון הגוגל
תמונות לגוגל פוטוס (או גוגל דרייב היום) (כנ"ל סרטונים מהמצלמה)
קבצי מוזיקה לגוגל מיוזיק
הודעות ווצאפ לגוגל דרייב
מסרונים אף פעם לא גיביתי אבל יש תוכנות יעודיות שיודעות לעשות את זה
מעבר לכך, אם יש מסמכים או דברים אחרים שאתה רוצה, תעתיק הכל לכרטיס הזיכרון

SPONER

New member
מה אותם חברים חווה עם גוגל דרייב שגרם להם לא לסמוך עליו?

תודה

binon

New member
זה לא נגד גוגל באופן פרטי

אלא נגד כל שירותי הענן למיניהם באופן כללי.
יכול להיות שהוא יגיב כאן בהמשך.

SPONER

New member
מבאס לשמוע, יש לי שאלה בינתיים לגבי גוגל דרייב

אם הסנכרון פועל .. ואני מוחק עכשיו תמונה מהמכשיר , התמונה עדיין תיהיה בענן או שהיא תמחק ?
ואם אני מוסיף תמונות מהמחשב לגוגל דרייב לחשבון גוגל שמקושר לטלפון , האם יתבצע סינכון בין הדרייב לטלפון וכל התמונות שיש בדרייב יעברו לגוגל פוטוס במכשיר ?

וכשמגבים את כל התמונות בגוגל דרייב/פוטוס, האם כל התמונות יופיעו בגלריה אחרי שהמכשיר יהיה נקי אחרי איפוס?

binon

New member
תשובות

קודם כל אל תתבאס. זו דעתו וכל אחד רשאי לחשוב אחרת. אני למשל מגבה הכל לגוגל.
מחיקת תמונות מהמכשיר - אתה חייב לשים לב מאיפה אתה מוחק את התמונה. אם אתה מוחק מאפליקציית הגלריה יישאר עותק בענן. אם תמחק מהפוטוס התמונה תימחק גם מהמכשיר וגם מהענן (לדעתי תוצג שאלה האם אתה בטוח אבל עלולים בהיסח דעת לאשר ואז זה אבוד)
אם תוסיף תמונות מהמחשב לדרייב הן תוצגנה בכל התקן שמקושר לדרייב (טלפון, טאבלט) אבל לא תהיינה פיזית על המכשיר. אם תרצה להוריד את התמונות למכשיר תצטרך לבצע פעולה לצורך זה.
לגבי גיבוי, כברירת מחדל התמונות נשארות על המכשיר לאחר הגיבוי אבל יש אפשרות לבחור בפוטוס באפשרות "פנה מקום" ואז לאחר הגיבוי התמונות יימחקו מהמכשיר ויהיו זמינות רק בענן.
לאחר איפוס התמונות תופענה בענן, תוכל לראות אותן אבל הן לא יהיו פיזית על המכשיר.

wizard8

New member
אצלי באנדרואיד M חולף זמן רב יחסית עד שמתבצע סינכרון פוטוס

האם ניתן לשלוט על תדירות הסנכרון במכשיר ?

תודה

BobboVilla

New member
אחרי תגובה כזו *באמת* ציפית שאני לא אגיב?

ולפותח השירשור - אני לא מעלה לאיחסון ענן (ולצורך העניין גיבוי אנשי הקשר בחשבון גוגל נחשב בעיני כגיבוי לאיחסון ענן) כל מידע אישי, כי אני לא סומך על אף גוף שנותן לי מקום איחסון בחינם שלא יעשה שימוש במידע הזה. אין לי בעיה להעלות תמונות מצחיקות או דברים שאני רוצה להעלות בפורום, לשמור מידע כללי על צורות עבודה ופיתוח (אני מתכנת במקצועי) אבל לא מידע עסקי או איפיונים טכניים (למרות שהייתי במספר פרויקטים שבהם ניהול המסמכים נעשה ב-Dropbox).
&nbsp
זו החלטה אישית, ויש לה "מחיר" מסוים, אבל אני מודע לכך ומוכן לשלם אותו. למשל ההתנגדות שלי לסנכרן את אנשי הקשר לחשבון גוגל מובילה לכך שאני חייב לדאוג בעצמי לגיבוי של אנשי הקשר שלי למקרה של אובדן/גניבה/נזק של המכשיר. כנ"ל גיבוי של תמונות, הודעות וואטסאפ, וכל דבר אחר שאני שומר באופן מקומי בלבד. אתה יכול לקבל את התפיסה הזו, ואתה יכול לא לקבל. למעט המידע של אנשי הקשר שלך, כנראה שכל או רוב המידע הזה הוא שלך, ואתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה.
&nbsp
האמת שעכשיו עברתי לראות מה יש לי באיחסון הענן (Box.com במקרה הזה), וראיתי שיש לי כמה תמונות אישיות שם, אז אני אטפל בזה בקרוב
.

תשובה

את מירב הגיבויים ניתן לעשות באמצעות האפליקציות השונות, דרך הענן:
&nbsp
ווטסאפ - Google Drive
תמונות - Google Photos
אנשי קשר - חשבון הגוגל
&nbsp
יש לך אי אילו אפליקציות ייעודיות שדורשות גיבוי? נניח, קורא ספרים?

SPONER

New member
יש S NOTE ופתקים,קבצי הורדות, שירים, הקלטות, צלצולים להתראות

ואולי עוד..

למעלה