Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?

Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?

אני מעוניין לקנות מכשיר אנדרואיד - טאבלט ולסנכרן בו אך ורק את גוגל מיוזיק מהחשבון האישי שלי, ללא ג'ימייל, לוח שנה, דרייב וכדומה.

האם זה אפשרי?

binon

New member
אפשרי

בוקר טוב,
אתה מוסיף את חשבון הגוגל שלך למכשיר, נכנס להגדרות-חשבונות וסנכרון
בוחר את חשבון הגוגל ונכנס לתוכו ושם אתה מסיר את הסימון מכל האופציות שאתה לא רוצה לסנכרן כלומר משאיר את הסימון רק על גוגל מיוזיק.

BobboVilla

New member
או, אם יש פשלה אצל גוגל, אתה מראש מסמן מה אתה רוצה לסנכרן

אני לא הבנתי למה לפעמים הוא נותן לי אפשרות מראש לבחור מה לסנכרן, ולפעמים אני צריך לעצור אותו אחרי שהוא מסנכרן את הכל
.

binon

New member
ממתי אתה מסנכרן משהו אצל השטן הגדול

אם גוגל מזהה שסימנת משהו לסינכרון הוא ישר מנסה להכניס רגל בדלת ולמשוך כל מה שהוא יכול ממך

BobboVilla

New member
התכוונתי שבעת הוספת חשבון, לפעמים אפשר לבחור מה לסנכרן

ולפעמים אפשר רק לשנות את זה מתוך הגדרות החשבון.
&nbsp
וברור לך שאני לא מנסכרן כלום למעט מייל, נכון?

אנסה להסביר יותר

את האופציה של הסימון אני מכיר - מה הבעיה?
הבעיה היא שאני רוצה לקנות אייפד ביתי שהדבר היחיד שיהיה בו זה הגוגל מיוזיק שלי, אבל לא רוצה שתיהיה אפשרות למישהו בבית להיכנס לחשבונות ואז לסמן "סנכרן גימייל", "סנכרן אנשי קשר" וכו'...(אז בעצם כל המידע האישי יהיה מסונכרן במשהו ששייך לכל הבית...
&nbsp
אני רק רוצה לסנכרן נקודתית את הגוגל מיוזיק ושלא תהיה אפשרות לסנכרן משהו אחר/או לסמן.
&nbsp
הגיוני שיהיה איזה פתרון, כי יש הרבה טלווזיות עם אנדרואיד ולא נראה לי סביר שחשבון של מישהו ייתן לכל באי הבית גישה להכל :)

BobboVilla

New member
זהו, שאין פיתרון. אם מגדירים חשבון במכשיר אנדרואיד

אז כל אחד יכול לשנות את המידע המסונכרן דרך ההגדרות. אם רוצים לעשות איזשהו "מכשיר ביתי" אז צריך לפתוח חשבון מיוחד עבורו. אגב, אם את רוצה לקנות אייפד (וזה לא הפורום המתאים להתייעץ
) אז אולי (לא מכיר מספיק את מוצרי התפוח) יש אפשרות למנוע גישה להגדרות על ידי שימוש בסיסמא כלשהי.

binon

New member
לגבי אייפד אני לא יודע אבל בטאבלט אנדרואיד יש פתרון

אם אתה מדבר על אייפד של אפל צריך לבדוק אם אפשר להתקין עליו את האפליקציה של גוגל מיוזיק. אם כן, אז אין בעיה אתה מתקין רק את האפליקציה ורק היא מסתנכרנת, אין ממשקים אחרים שקשורים לחשבון המייל וכו'
בטאבלט אנדרואיד, לדעתי מגירסה 5 יש אפשרות להוסיף חשבון אורח שיהיה מוגבל בהרשאות שלו. תגדיר משתמש על אחד עם כל ההרשאות שתרצה ותגן עליו בסיסמה ולשאר בני הבית תקצה חשבון אורח שבו אפשר להפעיל רק אפליקציות מסויימות שתקבע ואין גישה להגדרות.

BobboVilla

New member
ניסיתי עכשיו להוסיף חשבון. איך מגדירים לו מה הוא יכול לעשות?

זה כשנכנסים אליו בפעם הראשונה? כי מהחשבון הראשי לא הצלחתי להגדיר כמעט כלום - רק האם הוא יכול לקבל שיחות והודעות.

binon

New member
אני מניח שזה תלוי מכשיר

ניסיתי עכשיו להוסיף ב G2 חשבון אורח והתבקשתי לבחור 4 אפליקציות שיעבדו במצב הזה. נכנסתי למצב הזה וראיתי רק את ארבעת האפליקציות שבחרתי. לא יכולתי לגשת להגדרות, לא היה וילון התראות ולא יכולתי לראות איזה יישומים מותקנים.

binon

New member
תיקון קטן

ארבע אפליקציות מסומנות כברירת מחדל אבל אין בעיה להוסיף יותר אפליקציות או להסיר אפליקציות

BobboVilla

New member
מעניין. אני אנסה לשחק עם זה יותר מאוחר אצלי

פשוט הוא רצה להתחבר לרשת אלחוטית, אבל אין לי כאן רשת שאני סומך עליה, ובדיקת התקשורת דרך האינטרנט הסלולרי היה די איטי, ואין לי זמן לזה עכשיו. בכל מקרה, מה שציינת עכשיו לא היה אצלי בעת הוספת החשבון החדש.

תודה לכם

האמת שהאפשרות על עבודה עם יוזרים יכולה להיות פתרון לא רע.
&nbsp
דרך מערכות צד שלישי - IOS או Windows החיים הרבה יותר קלים - פשוט מורידים אפליקציה וזהו - לא כל המכשיר מתעדכן ומסתנכרן.
אומנם אני אוהב אנדרואיד, אבל אם אחרוג בעניין הזה בגלל העניין של המידע.

למעלה