פריימים מושמטים בצילום וידאו בסמסונג S5

makiko

New member
פריימים מושמטים בצילום וידאו בסמסונג S5

שלום,

רכשתי זה מכבר S5 בעקבות המלצות בפורום זה. אחד הדברים החשובים עבורי במכשיר הינו צילום וידאו. אני מצלם ב 1280x720 (צילום HD רגיל, בשביל לחסוף מקום וכוח מעבד)
הבעיה - בעת צילום וידאו, חלק מהפריימים שלי מושמטים. אני מצלם וידאו, ואז, אחת למס' שניות, רואים אי רציפות בפריימים. מה יכולה להיות הבעיה?

מצאתי את הקטע הזה ברשת. אממה - אין לי הרבה אפליקציות שרצות ברקע. גם במצב טיסה זה קורה לי. יש רעיונות?

הנה קטע וידאו שצילמתי (טשטשתי את הצילום. פרט לטשטוש - מדובר על רצף צילום). בקטע הקצר הזה, יש 3 קפיצות (כמו בסרט ישן)
תודה

BobboVilla

New member
קודם כל, רק בגלל ש*אתה* לא הפעלת הרבה אפליקציות

לא אומר שאין לך הרבה אפליקציות שרצות ברקע. ה-S5 הוא עדיין אחד המכשירים שסמסונג "שפכה משאית של Bloatware לתוכו" (אם אני מצטט נכון
). כלומר יש לך עשרות אפליקציות ושירותים של סמסונג שרצים ברקע, ומצב טיסה זה לא מה שיעזור. מצד שני, להתחיל לבטל עשרות אפליקציות זה לא רק מתיש, אז חלק גדול מאפליקציות הזבל של סמסונג אי אפשר לבטל בלי רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת).

makiko

New member
האם זה הכפתור שסודר את האפליקציות הפתוחות?

או שזה רק מוחק את את ההסטוריה? אם רק הסטוריה, אז איך מנקים זיכרון?
ואם אפליקצייה מצלמה אחרת (נשמע לי שזה הפתרון): איזו אפליקציה מומלצת? ניסיתי את Open Camera, אבל היא לא מוצלחת כמו המקורית של S5. אני מחפש מצלמה בעיקר לוידאו, שגם מסוגלת לצלם סטילס תוך כדי הוידאו (כמו המקורית של S5)

makiko

New member
ניסיתי גם עם Z Camera. גם בה יש השמטה של פריימים

האם לעוד מישהו זה קורה?
מה עוד ניתן לעשות?

blzvi

Active member
אני חושב שהסרט תקין

הקיטועים ,אם יש,זה רק בהרצה הראשונה ,ואני מייחס זאת ל buffering .
כלומר לא חסרים פריימים .
בפעם השניה שאתה תנגן את הקליפ הוא ירוץ תקין

makiko

New member
דווקא לא: הסרט ששלחתי בלינק הינו לאחר ההורדה למחשב

ככה שאין כאן buffering, אלא זה ניגון מתוך קובץ במחשב.
הצילום שבדקתי שבוצע במצלמה Z CAMERA גם מכיל השמטת פריימים. אגב, בצילום ב Z CAMERA ראיתי את הקפיצה תוך כדי הצילום, להבדיל בצילום במצלמת ברירת המחדל, בו ניתן לראות את הקפיצה רק לאחר ניגון הסרט)

עוד רעיונות?

blzvi

Active member
אצלי במחשב זה מנוגן רצוף ללא קיטועים

17 שניות זה 17

למעלה