עזרתכם בהשוואה בין שלושה טלפונים

domuzy

New member
עזרתכם בהשוואה בין שלושה טלפונים

צריך את עזרתכם בהשוואה (רצוי מנסיון ולא רק להראות מפרטים) בין המכשירים הבאים, רצוי בפחות מ1500 ש"ח,
כשהדגש הוא על מצלמה טובה, ממשק נוח וסוללה:
XIAOMI Mi5s
מייזו PRO4
סמסונג J7
ויש חשיבות לגודל (הבנתי שהסמסונג גדול מהאחרים-אשתי מעדיפה מסך קטן יותר)
תודה

em28

Well-known member
שנפיל אותם אחד-אחד ?

- מייזו PRO4 - אם התכוונת ל-Meizu MX4 Pro שזה הכי קרוב למה שכתבת,
אז מדובר במכשיר ישן (הושק ב-2014), גדול ("5.5), מעבד של שני דורות אחורה, מריץ גרסת אנדרואיד ישנה (קיטקאט).
- גלקסי J7 - גדול ("5.5), כבד (170 ג'), רזולוציה נמוכה (חצי מהמייזו), הכי מעט זכרון בחבורה (2/16).
- XIAOMI Mi5s - מכשיר חדש (הושק רק בחודש שעבר), מפרט מרשים, אבל לא חושב שמישהו כבר שם עליו את ידיו.
&nbsp
הבעיה של כל השלישיה, ובעיקר השניים הראשונים זה המחיר, כי הם מתומחרים בארץ ב-50-100% מעל ערכם הריאלי
אם היה מדובר במכשירים של פחות מ-1000 ש"ח - ניחא, אבל אם אתה מדבר על בערך 1500 ש"ח מדובר במחיר מופקע.
&nbsp
ב-1500 ש"ח אפשר כבר לרכוש מכשירי דגל של שנה אחורה, או ללכת על מכשיר כמו נקסוס 5X ולהשאר עם עודף נאה.

אבי לב50

New member
במחיר שכתבת תרשה לי להציע לך מכשיר אחר.

MOTO X PLAY
שלטעמי ומנסיוני עולה על שלושת המכשירים ששאלת עליהם.
זה המכשיר שיש לי בחודשים האחרונים ואני מאוד מבסוט ממנו.
גם הנקסוס שהמליץ עליו המגיב הקודם הינו מכשיר מומלץ, אך אני מעדיף את המוטו שלעיל.

בניגוד למכשירים הסיניים ובניגוד לסמסונגים המוטו והנקסוס מגיעים עם מערכת הפעלה נקיה ללא אפליקציות זבל.
הסוללה של המוטו מחזיקה כמעט תמיד יותר מאשר 24 שעות.
לגבי הסוללה של הנקסוס אינני יודע.

אבל מבין השלושה ששאלת עליהם אמליץ על ה-J7 מתוך נסיון לא רע של קרובת משפחה עם "אחיו הצעיר" ה-J5, שה-J7 עולה עליו כמובן.

אבי לב50

New member
במכשיר הזה ממש לא !

כמעט תמיד נשארים מעל 50% מהראם פנויים.
וזה רק אחד מהדברים הטובים שיש במכשיר הזה.
&nbsp

סטלוס2

New member
אם אשתך מעדיפה מסך קטן יותר,

הייתי ממליץ לחפש בכל מקרה דגמים אחרים מאלה שכתבת- 2/3 מהם בעלי מסך 5.5.

למעלה