זקוק להמלצה לתוכנה לסריקת ברקודים חינמית

זקוק להמלצה לתוכנה לסריקת ברקודים חינמית הדרישות שלי סריקה ושמירה לקובץ בצורה הכי קלה שאפשר
לא משנה לי אם זה יהיה קובץ טקסט או אקסל (עדיפות כמובן לאקסל)
ללא הגבלת מספר ברקודים פר סריקה או לפחות עד 50 ברצף

אם אפשר להמליץ על תוכנה שיש לכם ניסיון איתה זה יהיה נהדר
תודה

מקפיץ בתקווה שיש מישו שיודע משהו .. ככה "בטעות"

prizman

New member
נסה את QR DROID
אני לא יודע אם זה בדיוק מה שאתה מחפש אבל האפל' יודעת לזהות
גם ברקודים רגילים וגם את המרובעים.

BobboVilla

New member
לדעתי זה לא מתאים, כי אחרי כל סריקה זה "עוצר"
ומחכה שתגיד מה לעשות עם הברקוד.
&nbsp
אגב, אני משתמש QR Droid Private, כי יש לה הרבה פחות הרשאות, ואני לא צריך את האפליקציה כדי ליצור ברקודים מכל מיני אובייקטים (למשל אנשי קשר).

לא מצאתי איפה רשום אצלם שאפשר לייצר קובץ עם הברקודים הסרוקים
או שלא שמתי לב או שזאת העייפות שנותנת אותותיה

&nbsp
יש מצב שאתה יכול לבדוק אצלך אם זה עובד ?

prizman

New member
יש אפשרות להעתקה והדבקה ולשליחה במייל.
זה מספק אותך?
למעשה לא התעסקתי עם זה יותר מדי, זה סתם נמצא אצלי על המכשיר.

עד עכשיו עבדתי עם NEOREADER בעיקר לכניסה לאתרים
דרך ברקוד שהציג לינק לאתר אבל לאחרונה נוצר לי צורך לסריקת ברקודים של מספרים סידוריים רבים לצורך ייצוא לקובץ טקסט או אקסל וזה לא קיים בגרסה החינמית שלה ..
ניסיתי השבוע את האופציה של יצוא למייל אבל זה גבל בטירוף כי הייתי צריך לחזור על הפעולה בנפרד לכל מספר כי ככה זה עובד שם ואז במחשב לפתוח כל מייל (היו לי "רק" 30 מס"ד הפעם) ולעשות העתק הדבק לאקסל

prizman

New member
כניסה לאתרים זה גם השימוש היחיד שלי לסורק הברקוד
כך שלא התעמקתי באופציות הנוספות.

amitp

New member
נראה לי שיותר פשוט
שתעבוד מתוך אקסל (או וורד, או מה שתומך בסוג הקובץ שאתה רוצה), ותתקין מקלדת שתומכת בסריקת ברקוד. אני עובד עם "Barcode keyboard + NFC" (למרות שאת חלק הNFC לא בדקתי...) וזה עובד יפה עם ברקודים חד מימדיים (לא בדקתי דו). אני עובד עם גרסת הדמו החינמית, שפעם במיליון שנה מעלה NAG SCREEN שיורד אחרי כמה שניות, מה שלא מפריע לי כי אני גם ככה סורק פעם ב... ברקודים של מוצרים. לסריקה בכמויות כנראה שווה לשלם את הכמה דולרים שהם מבקשים.

amitp

New member
הסתכלתי עכשיו בהגדרות שלהם,
ולא רק שיש להם batch mode, ואופצייה לסרוק פחות או יותר את כל סוגי הברקודים הקיימים בעולם+nfc, הם גם יודעים לעבד את הקלט לפני שהמקלדת מעבירה אותו לאפליקצייה, ככה שאפשר לקבוע שכל בארקוד יועבד עם Enter אחריו, למשל, מה שהופך סריקה בכמויות גדולות לאקסל או וורד לנוחה במיוחד. גיליתי גם שיש להם themes, ואחרי שהגדלתי קצת את המקשים עם holo theme אני חושב שזו הפכה להיות מקלדת ברירת המחדל שלי...

למעלה