האם יצא לכם לרכוש/לעבוד עם מכשירים מסוג Leagoo או Ulefone?

icecold7

New member
האם יצא לכם לרכוש/לעבוד עם מכשירים מסוג Leagoo או Ulefone?

שלום לחברים,

אני מתלבט אם לרכוש/להזמין מכשיר סלולארי של אחד מהמותגים הנ"ל
(האחד ממלזיה והשני משנזן)

כמובן שאני לא מדבר כרגע על ספסיפיקציה אלא רק על היתרונות/חסרונות/אמינות של כל אחד מהמותגים הנ"ל

תודה.

z1george

Member
מנהל
מנסיון (רחב מאד) עם סיניים

אלא לא מותגים ידועים אלא מותגי מדבקה
אף סיני לא שמע עליהם והם בכלל לא מעיזים למכור אותם לסינים
אלא מיועדים אך ורק ליצוא
הם מציגים מפרט "מפוצץ" במחיר טוב אבל האמינות והעמידות שלהם הם רעים מאד . כמובן שזו הכללה אבל, בהכללה, לא פגשתי מוצרים של שני אלה, שפועלים ונמצאים בשימוש אחרי שנה.
לך על מותגים, שמייצרים מיליוני דגמים בשנה , גם LOW END זולים (יחסית)
כמו Oppo Meizu Xiaomi Huawei LeEco ZTE וחבריהם
אלה כמובן מתחילים מעל 100$ (אופס).
יש מחיר לבקרת איכות , טיב המרכיבים, התאמת החלקים.

icecold7

New member
תודה ואקח את הדברים לתשומת ליבי, אשמח לאסכולה נוספת

במידה ומישהו מעוניין להוסיף
&nbsp

z1george

Member
מנהל
סיכום "סיני"

1) אל תקנה מכשירי פח בגלל סף המכס (75$) או בגלל מפרט מפוצץ
אם הקורא טביעת אצבע עובד ביעילות של 60% אתה לא תשתמש בו וחבל שתשלם עליו. אם המצלמה מצלמת "תמונות שמן" לא יעזור שזה חיישן סוני 13MP
2) אצל המותגים הגדולים יש הצעות ערך (value) טובים מאד. אבל (כמעט) תמיד צריך לחפור ולהחליף את הROM שהגיע איתו- לקלף את הרוגלות והפרסומות.
לא בגלל פרטיות - אלא בגלל שזה מאט את המכשיר וצורך משאבים וסוללה.
גם אם תוסיף 35% מיסים , זה עדיין יהיה מוצר מתקדם יותר ממה שמוכרים בארץ אצל סמסונג וLG (באותו טווח מחיר)

ישנו ברשותי Ulefone be pro מזה כשנתיים

הטלפון היה ברשותי מעל שנה , בהתחלה היה לו רום לא מובן וגרם הרבה בעיות בקליטת GPS וכדומה ולכן שכב במגירה.
לפני זמן מה עשיתי לו שדרוג גרסה לפי הוראות באתר גלאוד.
מאז הטלפון נמצא אצל אבי (היה לו קסיומי רדמי 3) והוא מרוצה מאוד.
סוללה מחזיקה 3 ימים , מצלמה סבירה, ספיקר מעט חלש, אבל בסך הכל טלפון חביב מאוד.
מה שכן , הצורה שלו מרובעת לחלוטין , מגיני מסך ונרתיקים ניתן להשיג רק באליאקספרס.

icecold7

New member
מאוד מסקרן אותי ה Vendor הזה Leagoo מדובר ב...

מדובר ב Vendor שנמצא במלזיה
עושה רושם שהם בונים שם מכשירים זולים וטובים (ברמות איכות וביצועים שונות) ושווה בדיקה!
&nbsp
עם זאת Ulefone גם נמכר בארץ (אופיס דיפו) וראיתי שבספסיפיקציה האיכותית שלהם (מכשיר שנקרא עלית משהו) יש שם אפילו מצלמה של סוני
&nbsp
ואני סתם מעלה תהייה וחושב שאולי ה VENDOR המלזי הזה LEAGOO לא נמכר בארץ מכיוון שאסור ליבא או למכר משהו שמגיע ממלזיה

האמת , אין לי מושג אינני איש טכני או מתיימר להבין בטלפונים ,

מוכרים (Vendor) או אתרים , את כל הרכישות שלי עשיתי לפי המלצות בפורומים או של חברים.
את מכשיר ה - Ulefone ראיתי אצל חבר, נראה נחמד והמחיר היה אטרקטיבי, קיבלתי ממנו את הקישור המדוייק , וקניתי את הטלפון.
לדעתי , נתונים טכניים חסרי חשיבות לחלוטין והדבר הכי חשוב הוא לבצע הערכה מדוייקת של הצרכים שלך מול המחיר שאתה מעוניין לשלם עבור מילוי צרכים הללו.

הטלפון האחרון שקניתי הוא J7 .
איך? שהיתי באילת , נכנסתי לסניף של אייבורי , הסברתי למוכר שאני מחפש מכשיר של 5.5" עם GPS טוב וסוללה שתחזיק מעמד (היה לי נקסוס 4...) , שאלתי את המוכר על מה הוא ממליץ והוא בלי היסוס הצביע על ה - J7 .
גם "5.5 , גם GPS טוב וגם סוללה שמחזיקה בקלות יומיים.
מאז אני מאושר.

למעלה