סוללה מתרוקנת מהר

murphy

New member
סוללה מתרוקנת מהר

לפני כמה שבועות הסוללה התחילה להתרוקן במהירות, באיזשהו שלב זה הפסיק ועכשיו חזר לקרות. הנה הפרטים שגיליתי לבינתיים:

ברשימת האפליקציות בסוללה אני רואה
google play store (NOT google play services)
עם 60-70% שימוש בסוללה ולפעמים מגיע גם ל 80%. ליד יש כפתור stop שלא ברור יעודו. כשאני לוחץ עליו, אחרי קצת זמן הוא חוזר לדלוק. אם הוא לא חוזר לדלוק, הבעיה מפסיקה. אני לא יודע מה גורם לו לדלוק שוב ומה לא אבל זה נראה קשור.

בפרטי האפליקציה אני רואה Use details של ה gps של 9+ שעות!! כרגע זה על שעתיים+ אבל כשאני נכנס להגדרות Location, האופציה הזו כבויה והאפליקציה בכלל לא נמצאת ברשימת המבקשות.

android 4.4.2, google play store: 6.9.15.
אני בטוח שמדובר בהגדרות כלשהן אבל לא ברור לי מה ואיפה, תודה מראש על העזרה.

BobboVilla

New member
הכי פשוט - להפעיל מחדש את המכשיר

זה יסגור את כל האפליקציות, כולל הזבל של גוגל שעושה בעיות. גם לי קורית התקלה הזו עם גירסת אנדרואיד אחרת, והפיתרון שלי הוא פשוט לסגור את האפליקציה הבעייתית (יש לי כלי מובנה שמתריע כאשר אפליקציה צורכת יותר מדי סוללה).

murphy

New member
הפעלה מחדש של המכשיר או כיבוי האפליקציה?

אם אסגור את האפליקציה או אפעיל מחדש את המכשיר ואז שוב אפעיל את האפליקציה (דרכה אני בודק ומעדכן את האפליקציות האחרות) אז אני משער שהבעיה תחזור...
&nbsp
אמרת שכשזה קורה אתה סוגר את האפליקציה (עד שזה קורה שוב) כלומר במקום למצא את מקור הבעיה אתה כל פעם מחדש סוגר אותה? לא נראה לי שאעשה ריסטרט כל כמה שעות רק בגלל זה, אני מעדיף למצא מה הבעיה :)
&nbsp
תודה

BobboVilla

New member
תראה, אתה כנראה יוצא מנקודת הנחה שהאפליקציה של גוגל בסדר

וזה ממש לא המצב.
&nbsp
אני פשוט מעדיף לסגור את האפליקציה אחת לכמה ימים/שבועות, מאשר להתחיל לבזבז שעות כדי להבין איזה צירוף נסיבות אקראי גורם לתקלה הזו.

murphy

New member
אם לסגור את האפליקציה כל כמה ימים/שבועות היה פותר את הבעיה

ברור שהייתי עושה את זה אבל זה לא.
&nbsp
בפעם הבאה שאפעיל אותה, שוב תקרה הבעיה. מדי פעם הבעיה נעלמת גם בלי שאסגור/אפעיל מחדש אבל אין לי מושג מה גורם לה להפסיק או להתחיל.

BobboVilla

New member
אתה יודע מניסיון שבפעם הבאה שתפעיל את האפליקציה זה יקרה?

murphy

New member
אני יודע מנסיון

שלפעמים הבעיה חוזרת ולפעמים נעלמת
שלפעמים לחיצה על כפתור stop עושה את העבודה ולפעמים אחרי כמה שניות הכפתור נדלק שוב כשאין לי מושג מה תכלס הוא עשה לו stop.
&nbsp
הבעיה היא שלא מצאתי מה גורם לזה או לזה.

BobboVilla

New member
אז זה לא עקבי, ולא בכל הפעלה של האפליקציה זה קורה

האמת - אלו התקלות הכי נוראיות, למעט תקלות שמשביתות לחלוטין את המכשיר.
&nbsp
לצערי אני לא יודע מה אפשר לעשות.

למעלה