מחפש דרך "להפוך" את האנדרואיד מחשבון Gmail אחד לאחר...

binon

New member
נראה לי שאתה קצת מבלבל בין הדברים

יש הגדרה אחת של חשבונות גוגל, שם החל מאנדרואיד גירסה 4 או משהו קרוב אליה אתה יכול להוסיף ולהוריד חשבונות כרצונך. אם תסיר את כל החשבונות תוכל להגדיר חשבון חדש כרצונך.
עכשיו אנחנו מתחילים נושא חדש.
החל מאנדרואיד גירסה 5 אפשר להוסיף "חשבון אורח" זה מצב שבו אתה יכול ליצור משתמש חדש על הטלפון ולתת לאחרים לשחק בטלפון בלי שיהיה להם גישה להגדרות, לתמונות שלך, למייל וכו' אלא רק למה שאתה מאפשר לו גישה.
להבנתי, ותקן אותי אם אני טועה, יצרת חשבון אורח כזה ואתה רוצה בעצם להפוך אותו למשתמש הראשי.
זה לא ניתן.
מה שאתה יכול לעשות זה:
1. למחוק את חשבון האורח
2. למחוק את חשבונות הגוגל מחשבון המשתמש הראשי, וכמובן כל מידע אחר שאתה רוצה (תמונות, סרטונים) אם יש כרטיס זיכרון במכשיר מומלץ לפרמט אותו דרך המכשיר.
3. להגדיר מייל חדש כרצונך.
לאחר שתסיים, חשבון המנהל יהפוך להיות עם הגדרות המייל החדשות.

icecold7

New member
רשמת "להגדיר חשבון מייל חדש כרצונך" (זה טוב מבחינתי)

אבל עדיין לא הצלחתי להבין אם זה אותו חשבון מייל/GMAIL ראשוני אותו נתבקשתי להכניס באותה פעם ראשונה בה הדלקתי את המכשיר ומאז נוספו רק האפליקציות (ואותן אפליקציות גוגל "נישענו" על אותה כתובת GMAIL איתה נרשמתי)

binon

New member
ברגע שתסיר את החשבון הראשי תצטרך להוריד את האפליקציות מחדש

מה שכבר קיים על המכשיר לא יתעדכן יותר ויכול להיות שגם לא יעבוד.
אם אתה מחליט לעשות את זה לדעתי תיכנס להגדרות - יישומים - שהורדו (או משהו בכיוון הזה לפי המכשיר שלך) ותמחק את כל האפליקציות שהורדת. מי שיקבל את המכשיר יוריד מה שהוא רוצה.
אפליקציות שנשענות על גוגל יקבלו את הגדרות החשבון החדש.

יש לי רעיון חדש בשבילך

תסיר את התקנת הג'ימייל.
אל תתייחס אליו כאל גוגל אלא כאל אפליקציה נפרדת ותסיר אותה.
אולי ככה תצליח להתקדם ולא תזדקק לאיפוס כללי.

amitp

New member
זו לא הבעיה

הבעיה היא שהוא מנסה להוסיף משתמשים למכשיר במקום חשבונות סינכרון.

הוא צריך לבטל בכלל את "חשבון האורח" (כפי שbinon ואני כבר כתבנו) - דרך הגדרות --> משתמשים, ולאחר מכן להחליף את חשבון _הסינכרון_ שבו הוא משתמש דרך הגדרות --> חשבונות ובחירה בחשבון הגוגל הרלוונטי (שפת המכשיר שלי היא אנגלית, יכול להיות שהאופציות מתורגמות קצת אחרת לעברית).

הסרת אפליקציית ג'ימייל לא תשנה דבר. זו רק אפליקצייה שמשתמשת בהגדרות הסינכרון של המכשיר, היא לא מגדירה אותן בעצמה.

כן, הבנתי זאת אחרי שכתבתי את התגובות האחרונות שלי.

זה כאילו שהוא ואנחנו משדרים על שני גלים מקבילים שאינם מתחברים...
הבה נקווה שיבין את העניין.

למעלה