איזה רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהרד

BobboVilla

New member
Experimental אומר שזו עדיין גירסא "בעבודה"

יש שם (תיאורטית) הרבה יותר פיצ'רים, אבל לא בהכרח הכל עובד. גירסא יציבה אומרת שכל מה שקיים עובד בצורה טובה, ושאין באגים שהם "Show stoppers", כלומר כאלה שגורמים לתקלות קריטיות. למשל אם יש משהו שיכול לגרום להפעלה מחדש של המכשיר אחרי הפעלה של אפליקציה כלשהי, אז זה לא יציב. כנ"ל אם יש שילוב מסוים ולא נדיר של אפליקציות שיגרמו להפעלה מחדש.
&nbsp
זה על קצה המזלג, ממה שאני יודע. מכיוון שמעולם לא היה לי מכשיר עם רום CM יציב (למעט הנקסוס 7 שלי) אז אני לא בטוח האם יש למונחים האלה משמעות מעבר למה שכתבתי.

BobboVilla

New member
זה תלוי. אתה רוצה טלפון, או שאתה רוצה צעצוע?

אם אתה רוצה טלפון, אז קח משהו יציב. אם אתה רוצה משהו לשחק איתו, משהו שאולי קורס מפעם לפעם, משהו שלא כל דבר בהכרח עובד בו, אז קח nightly.

נייטלי בהחלט עושה את העבודה

אני עם samsung s4 active על נייטלי שמתעדכנות כל הזמן, ואף פעם לא היו בעיות מיוחדות.

BobboVilla

New member
כי יש את הקוד של המעבד

אין דין מעבד קוואלקום כדין מעבד אקסינוס. ועד שלא ניסית את הרום למכשיר שלו, איך אתה בכלל יכול להגיד "אין בעיות"?

היה לי ניסיון עם ארבעה מכשירים שונים

ועם עשרות רומים מקוסטמים. המסקנה היא כזאת: כל עוד מדובר ברום רשמי של cyanogenmod, כמעט ואין איתו בעיות. למה? כי הרבה מפתחים עובדים עליהם, יש המון פידבקים ודיונים ברשת.

אגב, זה תקף גם כלפי ההפצות של לינוקס. כל עוד מדובר בהפצה שמאחוריה עומד צוות שלם, אין מה לחשוש.

BobboVilla

New member
זה תלוי בהגדרה שלך של "רשמי". בעיני "רשמי" אומר יציב ומשוחרר

אבל אצלך כנראה שמדובר ב-"פותח על ידי צוות ששייך ל-CM, אפילו אם זו גירסת אלפא לא יציבה בעליל".

יש לי נסיון עם הרבה יותר מכשירים

והרבה הרבה יותר רומים מכל הסוגים ומכל המינים והמסקנה היא כזאת :
כל עוד לא ניסיתי , אני לא ממליץ !
ואם כבר החלטתי להמליץ אני מוודא מראש שמדובר במכשיר ובתת הדגם הנכון .
אני משחק עם CM כמה שנים טובות , בד"כ הם מעולים אבל בהחלט יש להם פינות לא מוצלחות . את מהן היא ה i9500

למעלה