איך משפרים קליטת גיפיאס?

loeytan

New member
איך משפרים קליטת גיפיאס?

יש לי מכשיר חדש וזול.אחרי מספר שבועות של עבודה עם אפ' ריצה זה הפסיק לעבוד אצלי,בסוף פעילות רושם את הזמן אבל לא מרחק,נוסה סשתי אפליקציות,חשבתי שגם וויז לא עובד אבל הפעלתי אותו והוא ידע איפה אני.
בקיצור איך משפרים קליטת גיפיאס?אולי זו גם בעיה של רציפות קליטה?אבל כאמור אחרי 40 דקות ריצה הוא רושם שהמרחק 0

תודה

dudi4321

Member
התכוונת AGPS?

זה לא לווינים אלא מיקום קרוב מהרשת הסלולרית

amitp

New member
AGPS זה ממש לא "מיקום קרוב מהרשת הסלולארית"

וזו טעות די נפוצה. AGPS נותן מיקום GPS _בסיוע_ הרשת. הסיוע יכול להתקבל באחת משתי אפשרויות:
&nbsp
1. קבלת ה"Almanac" (רשימת מיקומי הלווינים) ו מידע מוקדם נוסף דרך הרשת, מה שמזרז את תהליך קביעת המיקום באמצעות הGPS על המכשיר הנייד.
&nbsp
2. שילוב של מידע GPS חלקי שמגיע מהמכשיר הנייד ומועבר לשרת מרוחק שמסייע בחישוב ו מידע מהשרת עצמו.
&nbsp
קבלת מיקום על ידי איכון סלולארי בלבד (טריאנגולציית אנטנות) אינה AGPS.
&nbsp
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Assisted_GPS
&nbsp

amitp

New member
וייז יודע איפה אתה ומתקדם בצורה הגיונית

(תוך כדי נסיעה) או שרק יודע איפה אתה? כי יכול להיות שהמיקום שהווייז מציג לך מגיע רק דרך איכון WIFI, למשל.
&nbsp
תוודא ששירותי המיקום פועלים (בהגדרות), הייתי מכבה גם בשלב הזה שירותי מיקום מכל מקור אחר חוץ מאשר הGPS כדי שלא להתבלבל (להעביר את הMODE לDEVICE ONLY), ובנוסף תוודא שלאפליקצייה הרלוונטית לא ביטלת את הרשאות הגישה לשירותי המיקום.

loeytan

New member
הורדתי את gps test ואין שום לווין

הורדתי גם gps statusשגם הוא כמוהן לא מראה לווינים,יש עוד משהו לעשות?מדובר על מכשיר שעלה חדש 220 שח לפני חודשיים,אז אני ממש לא אתפלא אם אין מה לעשות.

אבי לב50

New member
אם כך התשובה ברורה: הGPS לא תקין

או ששרותי המיקום לא פועלים.
באיזה מכשיר מדובר?
לפי המחיר שציינת לעיל אני מניח שמדובר אולי באיזה סיני אלמוני עם מעבד MTK שידוע בבעיות שהGPS שלו עושים.

loeytan

New member
חדשות טובות - הסתדר

לא בדיוק יודע איך,אבל מתי שהוא השתבש התאריך והוא ביקש שאבחר איזור זמן,לא חשבתי שזה קשור אבל אולי כן,כי אחרי שעה שעתיים שלא הייתי עם הטלפון פתאום הוא הראה לי בGPS TEST הרבה לווינים (או מה שזה לא מראה).
המכשיר של ZTE נקרא אינפיניטי - למחיר ששילמתי אני מאוד מאוד מרוצה אבל כמו שראינו יש בעיות,שאני מאמין שעוד יחזרו.

למעלה