יציאה ממצב ODIN

יציאה ממצב ODIN

היי ניסיתי לעדכן תוכנת אנדרואיד לגלקסי S5 שלי והוא נתקע על מצב אודין. ניסיתי לעדכן דרך המכשיר ואחרי שהמכשיר רשם שהעדכון נכשל ויש לנסות דרך הקיס ניסיתי דרך הקיס 3 והטלפון נכשל וביקש לנסות מצב שחזור קושחה בחירום ניסיתי והטלפון עדיין תקוע על ODIN מה אני עושה? כשניסיתי ללחוץ על כיבוי מקש ווליום תחתון ובית הביא אותי למסך ששואל ווליום למטה שחזוןר ווליום למעלה המשך עשיתי המשך כרגע רושם לי מוריד מה הלאה?

יצאתי מזה בעזרת הקיס 3 עשיתי שחזור ואתחול קושחה אבל....

אין עבירת במכשיר איך לשים אחת

blzvi

Active member
ב SMS שאתה מקבל לא מופיע עברית?

איזה גירסת אנדרואיד יש למכשיר?
האם כרטיס הסים הוא ישראלי?
מה מקור המכשיר? אולי קנית בארה"ב מציאה שאין לה עברית?

קניתי כאן בארץ הייתה עברית במכשיר עצמו כשהדלקתי אותו אפילו ב

בחרתי עברית מתוך הגדרות המכשיר עצמו. היה התראה שצריך לעדכן כי היה לו רק אנדרואיד 5. העדכון לא הצליח וביקש/ ממני לנסות דרך קיס הייתה הודעה נכשל נסה באמצעות קיס. ניסיתי בקיס ומכאן התחילו בהעיות. בסוף הקיס מחק הכול התקין אנדרואיד 6.0.1 אבל ללא עברית.

blzvi

Active member
נסה

Language Enabler לפי לינק לסמסונג שמופיע באתר
את קובץ ה apk עליך לשתון בטלפון תיקיית downloads ,בהגדרות לאפשר התקנה ממקורות לא מהימנים .ולפעיל את התוכנה.

blzvi

Active member
אז מה הבעיה ?

אולי בחרת מיקלדת ברירת מחדל לא נכונה .
איזה מיקלדת יש לך ?
לא ענית לשאלותינו ,אתרים מציגים עברית ? SMS שאתה מקבל מציג עברית ?
אז כל הבעיה מצתמצמת באי יכולת הקלדת עברית וזה בהגדרות מיקלדת.

עניתי שהמקלדת בעברית בהגדרות שפת מקלדת יש עברית שזה הזוי

אתרים והכול בעברית רק תפריטים והגדרות לא. אז עשיתי מור לוקל דרך ה מחשב משהו כהז והכול בסדר רק שאני לא יודע אם זה טוב שבמקום העברית הצרובה שהייתה לתפריט במכשיר יש מור לוקל.
ואגב לפחות שמה בגלקסי 5 המור לוקל נשאר על עברית אצלי ב G3 צריך כל הפעלה מחדש להגדיר עברית

blzvi

Active member
ראה עיניינית

היה מכשיר עם רום ישראלי מהיבואן .
אתה אצה לך הדרך וצרבת רום חדש ,לא משנה איך .
עכשו ,המכשיר באנגלית עם תמיכה בעברית.
לדעתי זה לא רע .
אם ברצונך לחזור למצב הקודם ,עליך להכניס את המכשיר למעבדת היבואן והם יצרבו שוב את הגירסה העברית,
לא לפני שתיפרד מסכום כסף שאני לא יודע כמה.

binon

New member
תשנה את הגדרות השפה ב G3

במקום שפה IW ומקום IL תכניס שפה IW ומקום GB
ואז העברית לא תימחק בהפעלה מחדש

binon

New member
תנסה לבחור ב custom locale

ושם תכניס את הקודים כפי שרשמתי

לצערי זה לא עוזר אולי עשיתי משהו לא טוב בהתקנת המור לוקל

לא יודע למה. אחרי כל כיבוי הפעלה יש לעשות מחדש עברית

לפי המדריך הזה בדיוק התקנתי אז. אגב לגבי אנדרואיד 6.0.1

ל אל גי גי 3 הרי למה בעצם נעלמה לי העברית מהמכשיר בגלל שבמקום לעדכען את ה ג'י 3 שלי (עכשיו אני מדבר על שלי לא על הגלקסי 5) מהמכשיר עצמו לא הייתי סלבני רציתי כבר את האנדרואיד 6 והתקנתי דרך האל גי פיסי סוויט ובום גם גרסת 6 ללא עברית וגם כל הדלקה מחדש הודעת שגיאה. האם כשיהיה את ה 6.0.1 ל G3 אני יצליח לעדכן מהמכשיר? פשוט הייתי צריך להיות סבלני אז ולמה יש מכשירים שרק אחרי אתחול הגדרות יצרן מופיעה התראה על תעדכן גרסא למה אם אני לבד לוחץ בדוק עדכון לא יופיע ואחרי שחזור הגדרות כן יופיע מה ניתן לעשות כדי לבדוק בכנות ואמינות האם יש לי כבר 6.0.1 למכשיר או לא. כי ברגע שיהיה מהרשת אני מאמין שתיהיה עברית בפנים. רגע בעצם צרבו לי עברית במכשיר כי אחרי שעשיתי עדכון תוכנה כשרק קניתי את המכשיר הדלקתי שמתי סים והיה לי נא לעדכן בום מאותו עדכון של ה פוטה הלכה העברית....

binon

New member
אולי זה לא עובד באנדרואיד 6

אני עם G2 ואנדרואיד 5.0.2 וזה עובד.
אולי התחרבש משהו בגירסה החדשה.

למעלה