נעלם אייקון מהמסך

ש מים

New member
נעלם אייקון מהמסך

אנדרואיד 5.02.
מכשיר: בלו, סטודיו אנרג'י.
בעת העברת אפליקציות מזכרון הפלאפון ל-SD נעלם לי אייקון מהמסך (אני לא חושב שזה קשור, כי באפליקציה זו לא נגעתי).
אני לא מוצא אותה בסייר, אבל חיפול בגוגל, בזיכרון המכשיר, מוצא את האפליקציה, וגם מאפשר לפתוח אותה.
איך אני מחזיר אותה בחזרה למסך הראשי?

תודה.

blzvi

Active member
שננחש איזה איקון נעלם לך ?

בעיקרון כנס ל Play Store > שלש פסים > היישומים שלי > תגלגל לכל היישומים ,
חפש את היישום החסר ,תקליק עליו ובצע התקנה .

ש מים

New member
תודה, אבל יש בעיה...

היישום (זה משנה מה הוא?) אכן נמצא ב-"יישומים שלי", אבל אני נדרש להתקנה/עדכון מחדש ומאחר שאין לי מספיק מקום איכסון אני לא יכול להתקין (למרות שכאמור, הוא כן יושב במכשיר).

אבי לב50

New member
אם זה כך אז אתה לצערי בבעייה.

כי אם אין מספיק מקום בזכרו הפנימי הרי שלא תוכל להתקין/לעדכן את האפליקציה.
הפתרון שאני יכול להציע הוא אולי הסרת האפליקציה ואז אולי יתפנה מקום ותוכל להתקין אותה מחדש.
לא תמיד הסרת האפליקציה תפנה מספיק מקום בגלל שהעדכונים בדרך כלל לוקחים יותר נפח.
אבל מה יש לך להפסיד כשזה בכלל לא עובד?
תנסה.
מקסימום תפנה עוד מקום ע''י הסרה של עוד אפליקציות.
הערה חשובה: הסרת תמונות או קבצים אחרים בדרך כלל לא מספיקה אלא רק הסרת אפליקציות.
תמיין את האפליקציות על פי הגודל שלהן ותנסה למחוק אפליקציה בעלת נפח גדול שפחות חיונית לך.
תראה אם זה מצליח.

ש מים

New member

אגב, משהו נראה לי מוזר: אני מסתכל בסייר/נתוני הדיסק ונראה כאילו יש המון מקום פנוי. עולה בי חשד שאולי יש ווירוס במכשיר. אני חושב לנסות פרמוט והעלאה מחדש. (אני יודע שתדיגו: "פרמוט זה תמיד טוב", אבל לא בא לי לאבד חלק מהנתונים. חוץ מזה שזה לוקחז מן. ייתכן והסברה שלי נכונה וזה אכן ווירוס?)

אבי לב50

New member
אני דווקא ממש לא מחובבי הפירמוט.

לא בסלולרי ולא במחשב.
וכשה"מומחים" (עאלק מומחים) במעבדות של שני סוגי המכשירים אומרים שרק זה הפתרון, אני מלמד אותם שלא תמיד ולא בכל מקרה זה הפתרון היחידי, וזה שזה הפתרון הכי קל עבורם לא אומר שזה הפתרון הכי טוב עבור הלקוח.
הבעייה היא שלפעמים באמת אין ברירה. לכן כתבתי לא תמיד ולא בכל מקרה. כל מקרה לגופו.
אינני יכול לדעת אם אצלך זה באמת וירוס.

למעלה